Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Moj kandydat Wojciech Wilk

Utworzony przez gosc, 16 września 2011 r. o 12:32
"pracusie" z PO! A nasz miejscowy załapał się do ścisłej czołówki! http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110922/LUBLIN/247215775 Alle kompetencja i przcowitość!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"pracusie" z PO! A nasz miejscowy załapał się do ścisłej czołówki! http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110922/LUBLIN/247215775 Alle kompetencja i przcowitość!
Jak zrozumiałeś zdanie "w kolejności uzyskanych punktów"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i po tym rankingu najlepiej widać jakich mamy reprezentantów. Ci faceci nie mają żadnego autorytetu. To zwykli partyjniacy. Tylko zbieg okoliczności spowodował, że sa parlamentarzystami. Stawiarski to jeszcze w szkole był dyrektorem, a wilk wyłącznie funkcje z nadania Piotra Cz. Taka to kariera hehehehe Dosyć obciachu, Wilk niech maliny zbiera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz napisał:
Stawiarski to jeszcze w szkole był dyrektorem, a wilk wyłącznie funkcje z nadania Piotra Cz.
A Stawiarskiego kto mianował dyrektorem? Prezydent USA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pora olać te wybory, żeby nikt nie mógł powiedzieć, że zyskał mandat z woli społeczeństwa, wszystko mu wolno i jest poza prawem (np. słynne zdjęcie z radaru z Wilkiem w roli głównej). Tylko brak frekwencji, tj. możliwie najniższa frekwencja może dać na opamiętanie tym partyjnym aparatczykom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pora olać te wybory, żeby nikt nie mógł powiedzieć, że zyskał mandat z woli społeczeństwa, wszystko mu wolno i jest poza prawem (np. słynne zdjęcie z radaru z Wilkiem w roli głównej). Tylko brak frekwencji, tj. możliwie najniższa frekwencja może dać na opamiętanie tym partyjnym aparatczykom.
niska frekwencja to czysty zysk dla pisu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jacuś napisał:
niska frekwencja to czysty zysk dla pisu
Czyżby? Z dyscypliny partyjnej słyną całkiem inne partie! PO nawet ostatnio karać chciała głosujących zgodnie ze swoim sumieniem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czyżby? Z dyscypliny partyjnej słyną całkiem inne partie! PO nawet ostatnio karać chciała głosujących zgodnie ze swoim sumieniem...
A jak jest w PiSie? Inaczej? Nie róbcie z siebie (bo nie z innych) id... szanowni sztabowcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam napisał:
Poseł Jarosław Stawiarski jak by ktoś nie pamiętał był przyjacielem byłego burmistrza Piotra Czubińskiego. W ramach tej przyjaźni Czubiński zrobił Stawiarskiego dyrektorem szkoły, w ramach tej samej przyjaźni Stawiarski został starostą. Niestety chciwość władzy obu panów była tak wielka, że obrażony Stawiarski poszedł do PIS(dla takich ludzi nie ma znaczenia w jakiej partii są, zmieniają partię tam gdzie są stołki).Stawiarski obecnie toleruje tylko takich ludzi jak burmistrz Włodarczyk, ludzi bez charyzmy, bez swojego zdania, takich którymi jest łatwo manipulować, lub dla przykładu na intratne stanowisko KPWiK powołuje pana Dudziaka, starego pisowca z Lublina bo mu tak kazała Warszawa. Miało być merytorycznie, mieli młodzi kraśniczanie mieć pracę, na obietnicach się skończyło, pracę w Kraśniku mają partyjni kacykowie i kolesie a młodzi muszą nadal szukać pracy za granicą. Stawiarski ma gdzieś obywateli - bawi sie w partyjne gierki. Jak kraśniczanie nie wybiorą Wilka, nie będą mieli posła z Kraśnika i obudzą się z ręką w nocniku. Wolę 10x merytorycznego Wilka niż podstępnego i chciwego na władzę Stawiarskiego.
Na ilu jeszcze forach będziesz zamieszczał te wypociny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antypis napisał:
Wojciech Wilk jaki jest każdy wie, dla P i Sów zawsze będzie złym kotem, którego trzeba zagryźć na śmierć aby mieć spokój i chwilę rozrywki
A Ty psycholu ciągle to samo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojciech Wilk jaki jest każdy wie, dla PiSów zawsze będzie złym kotem, którego trzeba zagryźć na śmierć aby mieć spokój i chwilę rozrywki Poprzedni w pis jest tego dowodem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antypis napisał:
Wojciech Wilk jaki jest każdy wie, dla PiSów zawsze będzie złym kotem, którego trzeba zagryźć na śmierć aby mieć spokój i chwilę rozrywki Poprzedni w pis jest tego dowodem
a Ty psycholu ciągle to samo. zmień płytę bo stałeś się nudny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie to żenujące, że nie znałem go nawet z widzenia ale przed kampanią wszystkie drzewa sa opatulone jego plakatami...chore...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam zieleń miejska,najważniejsze żeby sie wcisnąć do pierwszego szeregu. http://i56.tinypic.com/nd99g0.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za koleś hehehe Czego to ludzie nie zrobią dla lansu, ale obciach. Nie wiem kim jest ten facio, ale od razu widać z kim mamy do czynienia Tęgi łeb to to nie jest zapewne Ciekawe, czy wdepnął w jakieś psie odchody? Nie chciałbym go spotkać bo zapaszek jest pewnie mało przyjemny Ale co się dziwić, jaka partia tacy działacze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak tak z innej beczki, trafiła do mnie ulotka pewnego kandydata i nie mogę się oprzeć skojarzeniu z metodą na wnuczka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkich swoich znajomych proszę o głos na Wojtka Wilka. To dzięki niemu: 1. Mamy obwodnicę. 2. Fabryka wychodzi z kryzysu. 3. Remontowany jest kościół w „Starym Kraśniku”. Mam odwagę podpisać się swoim imieniem i nazwiskiem na forum, proszę miejcie odwagę poprzeć Wojtka (skończmy z zastraszaniem ludzi w Kraśniku). Robert Nowomiejski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robert Nowomiejski napisał:
Wszystkich swoich znajomych proszę o głos na Wojtka Wilka. To dzięki niemu: 1. Mamy obwodnicę. 2. Fabryka wychodzi z kryzysu. 3. Remontowany jest kościół w „Starym Kraśniku”. Mam odwagę podpisać się swoim imieniem i nazwiskiem na forum, proszę miejcie odwagę poprzeć Wojtka (skończmy z zastraszaniem ludzi w Kraśniku). Robert Nowomiejski
sorry Robert ale obwodnicą nigdy nie jechałem , w fabryce nie pracuję i do kościoła nie chodzę tak że nie zagłosuję na Twojego kandydata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robert Nowomiejski napisał:
Wszystkich swoich znajomych proszę o głos na Wojtka Wilka. To dzięki niemu: 1. Mamy obwodnicę. 2. Fabryka wychodzi z kryzysu. 3. Remontowany jest kościół w „Starym Kraśniku”. Mam odwagę podpisać się swoim imieniem i nazwiskiem na forum, proszę miejcie odwagę poprzeć Wojtka (skończmy z zastraszaniem ludzi w Kraśniku). Robert Nowomiejski
Panie Robercie szkoda nawet komentować to co Pan napisał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robert Nowomiejski napisał:
Wszystkich swoich znajomych proszę o głos na Wojtka Wilka. To dzięki niemu: 1. Mamy obwodnicę. 2. Fabryka wychodzi z kryzysu. 3. Remontowany jest kościół w „Starym Kraśniku”. Mam odwagę podpisać się swoim imieniem i nazwiskiem na forum, proszę miejcie odwagę poprzeć Wojtka (skończmy z zastraszaniem ludzi w Kraśniku). Robert Nowomiejski
Kolejny wygłup "operatywnego" dyrektora? Żenada...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...