Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Moniaki: Morderstwo czy wypadek?

Utworzony przez satan, 4 sierpnia 2010 r. o 11:38 Powrót do artykułu
Oko za ok - ząb za ząb!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ach ten elektorat PiS-u !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzędów to powiat kraśnicki, nie parczewski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"gm. Urzędów w powiecie parczewskim" - z tego co wiem to Urzędów jest powiecie kraśnickim...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"56-latek został dotkliwie przez pięciu pijanych mężczyzn." ale co dotkliwie ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże miłosierny kto to pisał ?! "...56-latek został dotkliwie przez pięciu pijanych mężczyzn. Mieszkaniec gminy Urzędów zmarł..." a za chwilę czytamy że "...56-letni mieszkaniec gminy Zawichost uciekł przed napastnikam...".Do tego dochodzi bzdura "...w miejscowości Moniaki (gm. Urzędów w powiecie parczewskim)..." a za chwilę czytamy że "...mówi Janusz Majewski rzecznik prasowy kraśnickiej policji...".Sam bym się zastanowił skąd rzecznik prasowy kraśnickiej policji w ...powiecie parczewskim.No jaja jak berety czytać coś takiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Mieszkaniec gminy Urzędów zmarł" Potem napisali, że był mieszkańcem powiatu Zawichost. Gmina Urzędów jest w powiecie Kraśnickim, wiem to dobrze bo mieszkam w Kraśniku a pracuję w miejscowości Moniaki, w której się to wydarzyło. Znam temat bardzo dobrze. Dziwi mnie kto pisze takie artykuły nie znając szczegułów. Ten zabity był z miejscowości Linów koło Annopola gmina Zawichost.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kórwa śmieszne jasne ze ci deb***e z wierzbicy do tego sie przyczynili skoro go skatowali i zmarł a jak na zawał to niby z czyjej winy jak nie z ich co za prawo jest w tej polsce do pierdla z tymi wyrzutkami społeczeństwa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Sekcja zwłok wskaże co było przyczyną zgonu. Mężczyźni mogą być podejrzewani o pobicie ze skutkiem śmiertelnym, albo tylko pobicie gdyby przyczyną śmierci okazał się np. zawał - tłumaczy Janusz Majewski (rzecznik prasowy kraśnickiej policji)" Rozumiem. Czyli pobicie człowieka mogło nie mieć ŻADNEGO ZWIĄZKU z jego zgonem. Zawał, wylew lub nieszczęśliwy upadek na ziemię to TYLKO wina ofiary. 5 bandytów go poszturchało deko, a że jednocześnie może mu stanęła pikawa albo potknął się o krawężnik to już tylko jego wina. Odsiedzą po 2 - 3 lata w sanatorium i fertig.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
56-latek został dotkliwie przez pięciu pijanych mężczyzn. HAHA co to znaczy??????Brawo DW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochana redakcjo. Opierajcie się na faktach przekazanych przez policję, nie róbcie sensacji z opowiadań "niby" świadków. Zatrzymanych jest pięciu "prawdopodobnych" (PRAWDOPODOBNYCH) uczestników pobicia a nie pięciu go biło, może uderzył go jeden, reszta to podejrzewani o uczestnictwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
misza napisał:
Kochana redakcjo. Opierajcie się na faktach przekazanych przez policję, nie róbcie sensacji z opowiadań "niby" świadków. Zatrzymanych jest pięciu "prawdopodobnych" (PRAWDOPODOBNYCH) uczestników pobicia a nie pięciu go biło, może uderzył go jeden, reszta to podejrzewani o uczestnictwo.
Bili nie bili na pewno tam byli i pojechali z tą myślą żeby pobić człowieka i są tek samo winni ponieważ nic nie zrobili aby koledzy przestali kopać bezbronnego. Powinni zgnić w pierdlu! A Ty nie broń swoich kolegów, są ewidentnie winni. To tak jak byś napadł na bank i stał na czatach to byś się tłumaczył że nic nie zrobiłem ja tylko stałem przy drzwiach na dworze. Ale gdyby wszystko się udało to łup bys chciał dzieli na równo no bo przecież też tam byłeś co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga redakcjo zauważyłem poprawę waszych błędów ale nie do końca. Co za ...... siedzi i pisze z takimi błędami popatrzcie sami: "Mieszkaniec gminy Urzędów zmarł", dalej jakiś ......pisze tak: "56-letni mieszkaniec gminy Zawichost uciekł przed napastnikami na prywatną posesję. - Tam został pobity, przewrócił się i zmarł" No to skąd według was był ten człowiek z gm Urzędów czy gm Zawichost? Dodam że obie gminy są odległe od siebie o jakieś 60km i dzieli je jeszcze rzeka Wisła. Pozdrowienia dla rozgarniętego redaktora;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem jest bardziej złożony.. to byli obrońcy krzyża narodowego. A ten starszy człowiek znieważył krzyż na co tamta bohaterska piątka zareagowała natychmiastowo.. Prokurator zdecydował się wypuścić kozaków i odznaczyć ich za heroiczną obronę krzyża swiętego PS.. Zaznaczam, że są to nieoficjalne przecieki z prokuratury..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hi Hi Hi!!!! brawo dla pana redaktora za zmianę na: "Mieszkaniec gminy Zawichost zmarł" Teraz już jest wszystko poprawnie napisane. Nie można tak było od razu? Tylko najlepiej dostać jakąś wiadomość i pisać byle co. Gdzieś coś dzwoni ale gdzie? Co tam pisać szybko będziemy pierwsi -ale nie lepsi! Ośmieszyliście się tym artykułem! Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gostek napisał:
kórwa śmieszne jasne ze ci deb***e z wierzbicy do tego sie przyczynili skoro go skatowali i zmarł a jak na zawał to niby z czyjej winy jak nie z ich co za prawo jest w tej polsce do pierdla z tymi wyrzutkami społeczeństwa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nie pier*** jak nie wiesz o co chodzi!!!!!!!!!!!!!!!zjebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jadzia napisał:
nie pier*** jak nie wiesz o co chodzi!!!!!!!!!!!!!!!zjebie
JADZIA, jesteś konkubentką jednego z tych pięciu wsiowych bandytów ? No to pewnie poczekasz na niego kilka latek, zanim wyjdzie z pierdla. Tylko kto przez ten będzie cię utrzymywał ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jadzia napisał:
nie pier*** jak nie wiesz o co chodzi!!!!!!!!!!!!!!!zjebie
jadzia sorki może to ktoś z twoich bliskich w to sie władowal masz racje nic nie wiem na ten temat ale bardzo mną to wstrząsneło nie wiem o co biegało ale zeby az zabić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, nie opierajcie sie na informacjach podanych przez iternet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże co alkohol robi z ludzi!!! Chłopakom na wsi się wydaje, że tworzą mafię czy co. Brak mi słów szczególnie, że paru z nich znam osobiście:(. Przykro mi i wstyd za nich. Ludzie się teraz boją z domu wychodzić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...