Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Moniaki: Morderstwo czy wypadek?

Utworzony przez satan, 4 sierpnia 2010 r. o 11:38 Powrót do artykułu
hehe uwielbiam dzieci neostrady które usłyszały że pobicie ze skutkiem śmiertelnym i że 5 bandziorów na tej Wierzbicy jest... Tak jak Misha pisał było ich pięciu, biło może trzech lub dwóch albo jeden a na podwórko wbiegło czterech... i też wszyscy czterej nie bili tylko jak pisałem dwóch lub trzech
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
hehe uwielbiam dzieci neostrady które usłyszały że pobicie ze skutkiem śmiertelnym i że 5 bandziorów na tej Wierzbicy jest... Tak jak Misha pisał było ich pięciu, biło może trzech lub dwóch albo jeden a na podwórko wbiegło czterech... i też wszyscy czterej nie bili tylko jak pisałem dwóch lub trzech
Toś wytłumaczył tych wsiowych burasów. Tym co bili daj upomnienie, a tym co nie bili daj laurki. Jesteś bardziej skrzywiony niż te parchy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci co zabili oczywiście zasłużyli na wyroki nie mniej jak 15 lat ale ja bym tu całej populacji danej miejscowości nie wrzucał do jednego worka o to mi chodzi Wit jak to ktoś wcześniej zrobił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kilku tych burasów znałem i założę się że większość która ich od buraków wyzywa nie powiedziała by im tego prosto w twarz... Nie bronię ich bo musi ich spotkać kara za ich czyny ale wyzwiska pod ich adresem to dopiero śmiech na sali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buractwo z Wierzbicy, barany bez szkoły, aby do bicia się nadają kartofle jedne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie ci kolesie to bandyci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieśniaki i buraki mogę się z nimi napier***ać jeszcze dziś ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dużo musi się jeszcze zmienić w Polsce, przede wszystkim w polskim prawie karnym. Po pierwsze trzeba odgraniczyć religijność od moralności w takich wypadkach kościół nie powinien mieć nic do gadania, a naturalną karą powinna być kara śmierci ew. bezwzględnego dożywocia, czego i tak nie popieram. Dużo ostatnio dyskutuje się i szykanuję PO za to, że będziemy mieli wyższe stawki Vatowskie. A podam jeden zwykły przykład, racja żywnościowa(obiadowa) pacjenta Powiatowego Szpitala to jakieś 6 zł, a więźnia ? co najmniej 15zł, a dziennie około 50! Więzień który powinien zejść z tego świata kosztuje Nas-podatników jakieś 1400zł miesięcznie, co rocznie daje blisko 20tys., 10 lat daje 200tys. tak powinniśmy oczyszczać nasz kraj z bandytów takich jak oni, a poza tym nie obciążałoby to naszego budżetu. Wierzbicę stawiam na jednym poziomie z Czemiernikami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co kara śmierci ...... pomyśl o tych którzy kochają tych chłopaków myślisz ze całe zycie byli żli to jak kara śmierci dla nich to i dla każdej która usunie dziecko też tak samo dla każdego kolesia który wyraża na to zgode za nimi też jeszcze lekarz który to robi ,,,,,,,,takich przykładów jest dużo więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ci co pisza o karze śmierci dla nich niech sie tylko sie zastanowia czy pisali by tak gdyby to chodziło o ich bliskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DEFINITYWNIE KARA ŚMIERCI!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gostek napisał:
jadzia sorki może to ktoś z twoich bliskich w to sie władowal masz racje nic nie wiem na ten temat ale bardzo mną to wstrząsneło nie wiem o co biegało ale zeby az zabić
nie twoja brożka idiotko pilnuj swoich burakow ze wsi!!!!!!! I nie wperdalaj sie do naszych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jadzia napisał:
nie twoja brożka idiotko pilnuj swoich burakow ze wsi!!!!!!! I nie wperdalaj sie do naszych...
Wszyscy dobrze nie wiecie jak naprawde było i ich nie znacie więc nie macie prawa ich osądzać.!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wszyscy dobrze nie wiecie jak naprawde było i ich nie znacie więc nie macie prawa ich osądzać.!!
Zajmijcie się swoim tyłkiem a nie życzycie komuś dożywocia.! Cieszcie się że was to nie spotkało!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam idiotów i wszystkim dopier***iłbym dożywocie, przeruchaliby im dupska - nauczyliby się Uzytkowniku wyzej - nie, nie spotkało nas to bo nie jesteśmy na tyle pier***nięci, nie jesteśmy aż takimi prymitywami, którzy robią takie rzeczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzesło dla idiotów, którzy robią syf na nie swojej wsi. Mądrzy po alkoholu, w kilkunastu - WIERZBICA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jadzia napisał:
nie twoja brożka idiotko pilnuj swoich burakow ze wsi!!!!!!! I nie wperdalaj sie do naszych...
nie jestem ze wsi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie oni dali życie temu człowiekowi żeby mu je odebrać. Po 25 lat tym kretynom co bili, Dorzywocie dla starego id.oty co sprowokował to całe zajście i zabił. Kozaczyl kozaczyli i sie doigrali wkońcu. Może reszta siądzie na d..e!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie oni dali życie temu człowiekowi żeby mu je odebrać. Po 25 lat tym kretynom co bili, Dorzywocie dla starego id.oty co sprowokował to całe zajście i zabił. Kozaczyl kozaczyli i sie doigrali wkońcu. Może reszta siądzie na d..e!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda że to nie oni dali mu życie i nikt nie miał prawa mu go odbierac!!! Znam tych chłopaków osobiście, jestem pewna ze nie jechali tam z zamiarem zabicia kogoś!!! to był na pewno wypadek!!!!!!!!!!!!! Ile razy sie zdaza ze ktos sie bije? tylko nie zawsze konczy sie to taka tragedia!!!! Mysle ze wiele osób bedzie mialo teraz nauczke i zastanowi sie 2 razy zanim bedzie chcial rozmawiac piesciami! Szkoda mi jest tych chłopakow, czesc z nich w zyciu by nie skrzywdzila muchy. nikt nie ma prawa ich oceniac w taki sposób "dozywocie" ludzie czy wy zdajecie sobie sprawe z tego co piszecie? w domu czekaja na nich zony, dzieci, matki i przyjaciele!!! najwieksza kare juz dostali - pod wplywem alkoholu nieswiadome odebranie zycia 2 czlowiekowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...