Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Moniaki: Pobity nie żyje, napastnicy wyszli na wolność

Utworzony przez STYX, 5 sierpnia 2010 r. o 16:49 Powrót do artykułu
Bo lekarze za byle 5 tysięcy złotych nie będą ustalać przyczyny śmierci, no bez jaj. Dajcie im przyjamniej 15 tys.zł to wtedy jasnie państwo może zrobi łaskę i podniesie dupę do zbadania przyczyn.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyszli świadków urabiać... ...chory kraj... ...chorzy ludzie... ...chore prawo... ...i za chwilę jakiś oszołom napisze że jestem z PiSa czy innego PełO...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
q... skandal , czterech zbirów na oczach ludzi zabija człowieka , lekarz nie widzi związku przyczynowego , policja wypuszcza zbirów -PYTANIE w jakim kraju żyjemy!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie gdzie my żyjemy za byle gówno idzie sie do pierdla a za zabójstwo bandyci chodza na wolności gdzie jest sprawiedliwość!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kochani ludzie, co wy piszecie, zastanowcie sietroszke, trzeba tuu byc i wiedziec co było, łatwo tak oo sobie za komputerem skomenotowac, po prostu szkoda słów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież elektoratu nie można skrzywdzić !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miejscowaa napisał:
kochani ludzie, co wy piszecie, zastanowcie sietroszke, trzeba tuu byc i wiedziec co było, łatwo tak oo sobie za komputerem skomenotowac, po prostu szkoda słów
A czy mogła byś napisać o co tam chodziło ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAGONILI, ZASZCULI CZŁOWIEKA JAK PSA. POBILI GO I BILI GDZIE POPADŁO. UCIEKŁ DO PIERWSZEJ LEPSZEJ POSESJI PO RATUNEK. MOŻE ZMARŁ Z WYSIŁKU, MOŻE SERCE STANĘŁO W STRESIE. A BANDZIORÓW WYPUSZCZA SIĘ NA WOLNOŚĆ. TO JEST DRWINA Z PRAWA. W TEJ SYTUACJI POWINNO SIĘ ZARZĄDZIĆ DROBIAZGOWĄ SEKCJĘ ZWŁOK, A NIE WYPUSZCZAĆ BANDZIORÓW. JUTRO MOŻE ZNOWU KOGOŚ POBIJĄ I ZNOWU KTOŚ UMRZE NIE NIE WSKUTEK POBICIA. CZYLI W POLSCE TRZEBA SIĘ ZNAC NA TYM JAK MORDOWAĆ BY NIE BYŁO SLADÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nachlane wsiowe burasy (od 1 do 3 promili), gnoje, które czują się mocne w grupie podobnych sobie dewiantów, siedzące pod wiejskim sklepem całe dnie, z ryjami wykręconymi tanim winem, skatowali człowieka i wyszli na wolność żeby móc uzgadniać między sobą zeznania. Poszło o papierosa, gonili go autem, zagnali do którejś posesji. To nieistotne co było przyczyną śmierci. Istotne jest to, że gdyby nie to bandyctwo, to facet by żył. Najbardziej śmieszą mnie teksty typu "Ludzieee, nie oczerniajcie ich, nie wiecie jak było naprawdę"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto redagował ten artykuł?Potem gonili... potem zajechali drogę...potem uciekł... potem zmarł... Zajsie naprawdę tragiczne i przybijające-jak można zabić za papierosa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem, co za wirtuoz pióra pisał ten artykuł, ale jest on wizytówką nie tylko autora, ale całej gazety. Poziom ucznia podstawówki. Kali gonić, Kali zabić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kula w łeb dla oprawców!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ku*wa co to za sprawiedliwość??! to oni go zabili ! mój znajomy-sąsiad tego faceta co nie żyje mówi że koło domu była graca i oni tą gracą go zabili bo mu wbili w żebra że aż wszystko wyszło na wierzch !! to było morderstwo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja również w dzień wypadku słyszałem,że to gracą go zamordowali coś musi w tym być
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy by ich zatrzymali na trzy miesiące to też by nic nie zmieniło, żyli by w luksusie (za nasze pieniądze)jakiego na co dzień pewnie nie doświadczają, jedyną karą byłoby dla nich brak alkoholu. A kara jaką dostaną to pewnie będzie za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym, a nie za spowodowanie śmierci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nikt nie napisze ,że na zapytanie o papierosa facet uderzył w twarz pytającego i uciekł . Nie znaczy to ,że bronie zabójców ale przedstawiam jak to wyglądało , a gracę porwał pierwszy do rąk zamordowany , a ze mu odebrali to inna rzecz . Fakt faktem ,człowiek nie żyje i powinni napastnicy być osądzeni , bo to oni go bili , a że człowiek w strachu mógł mieć zawał lub serce nie wytrzymało to także fakt. Gdyby go nie wystraszyli i pobili , napewno by żył . Szkoda człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro to nie bylo zabojstwo,to co by powiedzial nasz wymiar sprawiedliwosci,gdyby to zakatowano ich dziecko lub czlonka rodziny???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie ja tam mieszkam i wiem jacy to ludzie!!!! pijaki tacy ze za 5 zł by o zrobili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest POLSKA wlasnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale rowerzysta po dwóch piwach idzie siedzieć! brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...