Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motocyklista ranny w wypadku. K-74 w Kraśniku zablokowana

Utworzony przez Michael, 14 marca 2009 r. o 15:44 Powrót do artykułu
No to ładnie zaczoł Kolega :-\ znowu tych ślepych w pószkach trzeba bedzie pryzwyczajać ze nie są jedynymi uczestnikami ruchu na drodze tylko niestety ilu chłopaków przekona się w zwiąsku z takim wymuszeniem na własnej skórze??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie policjanci,oraz wszyscy ci którzy oceniacie i wyrażacie podobne opinie,-zadajcie sobie istotne pytanie zanim obwinicie potencjalnego sprawcę wypadku(Z JAKĄ PRĘDKOŚCIĄ PORUSZAŁ SIĘ MOTOCYKLISTA????????) Miałem podobny j.w. opisany przypadek,do wypadku dzięki Bogu nie doszło-ten palant w ruchu miejskim poruszał się z prędkością w mojej ocenie około 200 km/h. Jadący z prawidłową prędkością motocyklista nie może być i nie jest dyskryminowany na drodze .Myślę że problemem są osobnicy którym Bozia poskąpiła wyobraźni i nie dopuszczają myśli że śmierć dopędzi najszybszy motocykl. Przerażają mnie dość często medialne apele o szczególną uwagę na motocyklistów-i tu chcę powiedzieć,-a może ktoś się odważy powiedzieć,że największym zagrożeniem są oni sami dla siebie przez swoją brawurę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michael napisał:
No to ładnie zaczoł Kolega :-\ znowu tych ślepych w pószkach trzeba bedzie pryzwyczajać ze nie są jedynymi uczestnikami ruchu na drodze tylko niestety ilu chłopaków przekona się w zwiąsku z takim wymuszeniem na własnej skórze??
A kto ci analfabeto dał prawko ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam niestety nie w Twojej ocenie jest z jaką predkością on jechał Ty masz ustąpić rowerowi i motocykliście i nie ważne czy on jedzie 50 czy 250... Twoja ocena na oko jest nie do przyjęcia może jechał na 1 biegu 70 miał z 8 tyś obrotów może wiecej chodził jak japoński odkurzacz a Tobie sie wydawało że gnał... Powiem tak jeśli w toku postępowania bedzie tak że uznają ze to miał przekroczoną prędkość to i tak winny będzie koleś z paska z nie ustapienie pierwszeństwa przejazdu a motocykliście grozi mandat za przekroczenie prędkości... MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
witam niestety nie w Twojej ocenie jest z jaką predkością on jechał Ty masz ustąpić rowerowi i motocykliście i nie ważne czy on jedzie 50 czy 250... Twoja ocena na oko jest nie do przyjęcia może jechał na 1 biegu 70 miał z 8 tyś obrotów może wiecej chodził jak japoński odkurzacz a Tobie sie wydawało że gnał... Powiem tak jeśli w toku postępowania bedzie tak że uznają ze to miał przekroczoną prędkość to i tak winny będzie koleś z paska z nie ustapienie pierwszeństwa przejazdu a motocykliście grozi mandat za przekroczenie prędkości... MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE...
Podobnie jak idioci!!! Jak mam ich zobaczyć kiedy "dawca narządów" śmiga między samochodami i wszystkie przepisy ma w nosie-pędząc grubo ponad setkę??? Sezon się zaczął widziałem dziś paru idiotów na ścigaczach. Ten gość jechał jakimś cross-owym. Szkoda człowieka ... ale ludzie na motocyklach -myślcie!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kierowca~ naucz sie czytać ze zrozumieniem! przecież to nie wina motocyklisty... koleś zajechał mu drogę. Dlaczego odrazu dawca organów albo wariat!!! zastanów się a później pisz..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janek napisał:
~kierowca~ naucz sie czytać ze zrozumieniem! przecież to nie wina motocyklisty... koleś zajechał mu drogę. Dlaczego odrazu dawca organów albo wariat!!! zastanów się a później pisz..
Ktoś-w domyśle motocyklista- łamiąc przepisy ruchu drogowego....zbyt duża prędkość(nie ważne czy o 10 czy o 200km/h) później biadoli, że miał pierwszeństwo!!!!! Przepisy są po to byśmy mogli -my kierowcy- widzieć i reagować na wszystkich użytkowników drogi. Skoro pędzisz jak idiota to miej świadomość, że ktoś cię z tego motocykla zdejmie - bo cię nie zauważy!!!!! Oby nie wal w mój samochód!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PS Widziałem plecaczek, wraka motocykla.....tym razem nóżki tylko się połamały. A widziałeś kolesi z pourywanymi nogami, rękami i... głowami? Powinni wam to pokazywać!!!!! I pędźcie na złamanie karku. Szkoda mi tylko twoich rodziców - ilu kolesi śmigantów już leży na górce? Chcesz być następny?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kierowca~ napisał:
Ktoś-w domyśle motocyklista- łamiąc przepisy ruchu drogowego....zbyt duża prędkość(nie ważne czy o 10 czy o 200km/h) później biadoli, że miał pierwszeństwo!!!!! Przepisy są po to byśmy mogli -my kierowcy- widzieć i reagować na wszystkich użytkowników drogi. Skoro pędzisz jak idiota to miej świadomość, że ktoś cię z tego motocykla zdejmie - bo cię nie zauważy!!!!! Oby nie wal w mój samochód!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PS Widziałem plecaczek, wraka motocykla.....tym razem nóżki tylko się połamały. A widziałeś kolesi z pourywanymi nogami, rękami i... głowami? Powinni wam to pokazywać!!!!! I pędźcie na złamanie karku. Szkoda mi tylko twoich rodziców - ilu kolesi śmigantów już leży na górce? Chcesz być następny?????
Tępy człowieku, Gdzie tu jest napisane że motocyklista przekroczył prędkość???Ja tu widze tylko klasyczny opis ślepego "kapelusznika" który wymusił pierwszeństwo.Nie wszyscy motocykliści to idioci bez wyobraźni, natomiast znaczna część kierowców samochodów to niestety ślepi ignoranci. PS. Zajedź mi drogę to stracisz lusterko albo dostaniesz po buzi. Pozdrawiam i nie do zobaczenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kilkunastu lat mam prawo jazdy, ale jeździłam tylko samochodem. Od niedawna zaczęłam jeździć skuterem i jestem przerażona-kierowcy(szczególnie ci niedzielni) wogule nie zwracają na nas uwagi, bo winny i tak będzie kierowca jednośladu. Potrafią bezczelnie wyjechać prosto pod koła i jeszcze wymachiwać rękami, a przecież tym, czym jeżdżę nie da się przekroczyć prędkości. Cóż kierowca musi mieć oczy dookoła głowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bandit 1200 napisał:
Tępy człowieku, Gdzie tu jest napisane że motocyklista przekroczył prędkość???Ja tu widze tylko klasyczny opis ślepego "kapelusznika" który wymusił pierwszeństwo.Nie wszyscy motocykliści to idioci bez wyobraźni, natomiast znaczna część kierowców samochodów to niestety ślepi ignoranci. PS. Zajedź mi drogę to stracisz lusterko albo dostaniesz po buzi. Pozdrawiam i nie do zobaczenia
Ilu motocyklistów jeździ-właścicieli ścigaczy, cross-ów i quadów jeździ z zachowaniem przepisu o dozwolonej prędkości???? Tylko ci, którym silniki na to nie pozwalają. Po gębie nie boję się wziąć od ciebie, ale obawiam się, że ktoś coś mi od ciebie przeszczepi. Nie życzę sobie tego - nie chcę zdurnieć do końca!!!!! Koleś - pojeździj po Urzędowskiej, Przemysłowej, Tysiąclecia..... Popieprzyło was easy draiver-rzy??? Jeśli tak to tylko rowerek bobo i tyle!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kierowca~ napisał:
Ilu motocyklistów jeździ-właścicieli ścigaczy, cross-ów i quadów jeździ z zachowaniem przepisu o dozwolonej prędkości???? Tylko ci, którym silniki na to nie pozwalają. Po gębie nie boję się wziąć od ciebie, ale obawiam się, że ktoś coś mi od ciebie przeszczepi. Nie życzę sobie tego - nie chcę zdurnieć do końca!!!!! Koleś - pojeździj po Urzędowskiej, Przemysłowej, Tysiąclecia..... Popieprzyło was easy draiver-rzy??? Jeśli tak to tylko rowerek bobo i tyle!!!!
I vice versa-przejedź się wymienionymi ulicami i powiedz ilu kierowców stosuje się do przepisów.Jeździli by jeszcze szybciej tylko że przez korki i natężenie ruchu się nie da.Jak napisałem wszędzie są idioci również na motocyklach ale Ty stary uogólniasz.A o przeszczep ode mnie się nie martw chociaż może przeszczep mózgu by Ci się przydał. PS. Piszę się DRIVER.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='obserwator' date='14.03.2009, 17:50' post='104894'] A kto ci analfabeto dał prawko ????? Ty się o to nie martw Fraj.ż.e Bo Ci łeb spuchnie chcesz wpier.d.o.l? PS.szkoda z Wami polemizować Puszkaże,Wy jezdzicie przepisowo i chodzicie co niedziele do kościoła i jesteście najmodrzejśi na Swiecie zgadza sie? Nie niestety mylicie się jesteście poprostu...Mocherowe Berety hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Michael' date='15.03.2009, 18:57' post='105128'] [quote name='obserwator' date='14.03.2009, 17:50' post='104894'] A kto ci analfabeto dał prawko ????? Ty się o to nie martw Fraj.ż.e Bo Ci łeb spuchnie chcesz wpier.d.o.l? PS.szkoda z Wami polemizować Puszkaże,Wy jezdzicie przepisowo i chodzicie co niedziele do kościoła i jesteście najmodrzejśi na Swiecie zgadza sie? Nie niestety mylicie się jesteście poprostu...Mocherowe Berety hehe [quote] Szkoda słów.... Dziś znowu jakiegoś durnia w Polsce wyciągali spod TIR-a i składali do kupy. Do czarnego plastikowego worka... Jeździjcie tak dalej a nastąpi naturalna selekcja... Tylko waszych bliskich żal. Wasze życie, wasz wybór!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bandit 1200 napisał:
I vice versa-przejedź się wymienionymi ulicami i powiedz ilu kierowców stosuje się do przepisów.Jeździli by jeszcze szybciej tylko że przez korki i natężenie ruchu się nie da.Jak napisałem wszędzie są idioci również na motocyklach ale Ty stary uogólniasz.A o przeszczep ode mnie się nie martw chociaż może przeszczep mózgu by Ci się przydał. PS. Piszę się DRIVER.
A może swój móżdżek wystawisz na allegro??? Zecika może łykniesz jak będzie ostra licytacja. I co D R I V E R??? Ja daję grosika na dobry początek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kierowca~ napisał:
A może swój móżdżek wystawisz na allegro??? Zecika może łykniesz jak będzie ostra licytacja. I co D R I V E R??? Ja daję grosika na dobry początek
Wystaw swój na pewno będzie Najdroższy ba Bezcenny. Bo raczej na pewno nie używany!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Xj750 napisał:
Wystaw swój na pewno będzie Najdroższy ba Bezcenny. Bo raczej na pewno nie używany!!!
Spadam, bo jednośladowi kolesie jeszcze mnie zlinczują. Grosika odwołuję- to za dużo - jak za tak beznadziejny, okuty kaskiem towar. Czy da się go jeszcze odkleić od niego???? Rycerze zakuci w skóry, na rączych rumakach - nie zapomnijcie podpisać dokumentu na pobór narządów!!! Albo zwolnijcie i uszanujcie innych uczestników ruch. Wybór należy do Was!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z jaką prędkością jechał????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Xj750 napisał:
Wystaw swój na pewno będzie Najdroższy ba Bezcenny. Bo raczej na pewno nie używany!!!
....."raczej na pewno". Co to takiego????? Długo żeś nad tym dumał....użytkowniku rozumku???? Pa, D R I V E R-y pa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kierowca~ napisał:
....."raczej na pewno". Co to takiego????? Długo żeś nad tym dumał....użytkowniku rozumku???? Pa, D R I V E R-y pa
Człowieku poziom Twoich wpisów upewnia mnie co do tego, że Twój Ojciec powinien być pierwszym który zabierze Ci prawo Jazdy (pewnie zapłaciłeś za egzamin), bo wiedzy i rozumnku brak a ciemnota aż oczy bije...Pewnie jeździsz taczką po budowie na wsi i prawdziwych kierowców widziałeś tylko w filmach, niestety były po angielsku więc nic nie zrozumiałeś.Na szczęście takich kretynów nie ma wielu i coraz więcej kierowców potrafi nawet tak na światłach stanąć że się da przejechać.Pewnie dlatego że coraz większa z mich ilość sama zaczyna jeździć jednośladami.Tych wszystkich pozdrawiam i życze szerokiej drogi.A Panu pożal się Boże "kierowcy" życzę aby mu kapelusz na oczy nie spadał i kufaja nie śmirdziała obornikiem bo to strasznie go musi rozpraszać jak taczkę pcha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bandit 1200 napisał:
Człowieku poziom Twoich wpisów upewnia mnie co do tego, że Twój Ojciec powinien być pierwszym który zabierze Ci prawo Jazdy (pewnie zapłaciłeś za egzamin), bo wiedzy i rozumnku brak a ciemnota aż oczy bije...Pewnie jeździsz taczką po budowie na wsi i prawdziwych kierowców widziałeś tylko w filmach, niestety były po angielsku więc nic nie zrozumiałeś.Na szczęście takich kretynów nie ma wielu i coraz więcej kierowców potrafi nawet tak na światłach stanąć że się da przejechać.Pewnie dlatego że coraz większa z mich ilość sama zaczyna jeździć jednośladami.Tych wszystkich pozdrawiam i życze szerokiej drogi.A Panu pożal się Boże "kierowcy" życzę aby mu kapelusz na oczy nie spadał i kufaja nie śmirdziała obornikiem bo to strasznie go musi rozpraszać jak taczkę pcha.
Nie przenoś swoich doświadczeń na innych. A poza tym lubię cię.... miałeś straszne motoryzacyjne doświadczenia. Pa śmierdzielu..... kapelusza nie noszę!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...