Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na polach staną wiatraki

Utworzony przez fefek, 14 grudnia 2008 r. o 23:34 Powrót do artykułu
jak na mój gust...to tego typu inwestycja...nie ma przyszłości...na naszych terenach...jestem jednego ciekaw jakie będą ceny energii jeżeli dojdzie do zrealizowania inwestycji...sądzę że na pewno nie będą małe...bo tego typu inwestycja mało nie kosztuje...a po co się robi takie elektrownie dla zysku...a nie dla tego by ktoś miał tańszą energię...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiatraki-nie, straszą ptaszki, wodne-nie topią ptaszki, węglowe-nie trują ptaszki, atomowe-nie, naświetlają ptaszki, a ciekawe skąd te ekologi chcą mieć prąd do swoich telewizorów i komputerów???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LEDEK napisał:
Wiatraki-nie, straszą ptaszki, wodne-nie topią ptaszki, węglowe-nie trują ptaszki, atomowe-nie, naświetlają ptaszki, a ciekawe skąd te ekologi chcą mieć prąd do swoich telewizorów i komputerów???
takie prądnice rowerowe mają, ale z tego co wiem to one też szkodzą ptaszkom... odgniatają, a czasem nawet ocierają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SAME ZALETY! Niech stawiają jak najwięcej, podatek dla gminy, kasa za dzierżawę dla rolników i fabryka kraśnicka ma robić łożyska do wiatraków a więc może będą zwalniać mniej pracowników i jeszcze żeby tak tysiące turbin na rzekach uruchomić tam też łożyska by poszły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam koło wiatraków, jeszcze nigdy nie widziałem tam zabitego ptaka. To mit z lat 70-tych, kiedy źle je lokalizowano. Polecam fakty na: http://wiatrowa.xn.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...