Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy przypadkiem to nie była katechetka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To była nauczycielka chemii zatruła się oparami własnoręcznie zrobionej mikstury-H2C5OH.....ryzyko zawodowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już ma pozmiatane zatrzymane prawo jazdy na trzy lata i cztery miesiące,a teraz ponowny egzamin badania w wojewódzkim ośrodku medycyny pracy w lublinie i badania psychologiczne życzę powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak mozna byc taki tłumokiem , zeby bedac nauczycielka tak sie ubzdryngolić i jeszce wsiadac do samochodu?!.....mam nadzieje ze uczniowie dadza jej popalic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczycielka to tylko człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tlumok dobrze powiedziane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W szkole zawsze dużo się piło ,pije i będzie piło . . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedawno prezes sądu okręgowego z Lublina śmigał po Kraśniku też z taką ilością promili.I jeszcze w papę przywalił policjantowi.Ale nic mu nie grozi bo chroni go immunitet.Każdy powinien mieć taki immunitet.Tak byłoby sprawiedliwiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu tania sensacja! Nauczycielka? - po co to pisać? Była w pracy, w szkole, uczyła dzieci ? NIE. Była prywatną osobą. Już dawno TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY ogłosił, że nauczyciel NIE jest zawodem publicznym ! Takie pisanie więc to szukanie taniej sensacji. Prymitywna żenada dla maluczkich ! Ma kobieta prawo podać redaktora do ..sądu !!! Tylko ostrzegam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzesimir napisał:
W szkole zawsze dużo się piło ,pije i będzie piło . . .
Piłeś? Pracujesz w szkole? - czy tylko tak pieprzysz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwerty napisał:
To była nauczycielka chemii zatruła się oparami własnoręcznie zrobionej mikstury-H2C5OH.....ryzyko zawodowe.
C 2 H 5 OH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK JECHAŁA.ONA NIEJECHAŁA ALE STAŁA W ZASPIE!MOZE KTOS JA WIOZŁ,I TYLKO POSZEDŁ PO ŁOPATE BY ODKOPAC AUTKO Z FERALNEJ ZASPY,A TUUUUUUU ODRAZUUUUUUUUUUUU PIŁAAAAAAAAAAA,JAKA PIŁAAAAAAAAAA,TO SIEKIERA,A GDYBY NAWET WYPIŁA TO COZ TAKIEGO,MOZE BYŁA NA DEGUSTACJI JAKIEGOS TRUNKU,WIELKIE MI HALOOOOOOOOOO.TO NIE SZTUKA PRZYWIEZC ZZA BUDA WODE I JEJ NIE SPROBOWAC,NO CZY TY JEDEN Z DRUGIM WYTRZYMAŁBYS?JESZCZE W TAKIE MROZNE DNIIIIIIIIII,OLALAAAAAAAA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rolnik napisał:
Piłeś? Pracujesz w szkole? - czy tylko tak pieprzysz?
a coz tak sie pan pieklisz,prawda w oczeta koleeeeeeee,a bo mało razy czuc od takiego uczyciela jakis inny zapaszek,coz on za kołnierz wylewaaaaaaa,?a w klasach zimno,niedogrzane sale,co bedzie codził z czerwonym nochalem i sie gilił.a tak walnie sete i razniej mu jest nawet do ucznia podejsc i po łbie walnąc ksiązką czy jakąś linijką,a cooooooooooooo,wieksza odwaga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tacowy napisał:
Czy przypadkiem to nie była katechetka?
TY TAKOWYYYYYYYY,ty nu od katachietki to udyjdz,ucze ja jako katychietka nigdy nie udwazywszy sie do gieby nawet kilonka wziasc,nu chiba zeeeeeeee pu lekcjach,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tu tu napisał:
TY TAKOWYYYYYYYY,ty nu od katachietki to udyjdz,ucze ja jako katychietka nigdy nie udwazywszy sie do gieby nawet kilonka wziasc,nu chiba zeeeeeeee pu lekcjach,
Katechetki biorą do gęby bardzo chętnie przeważnie pe.nisy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Katechetki biorą do gęby bardzo chętnie przeważnie pe.nisy.
TY WALUSZCZYJ CZUŁOWIKU,JAK TY UBRAZAJSZ KATYCHIETKI,NU PRYJDYSZ TY DU SZKOŁY PO WOSKRISENIU TOZ JA DUPIRO TUBI DAM PYNISA,ZARAZO TY UDNAJA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciel nie jest ubezwłasnowolniony. Wolno mu wypić. Jak każdemu dorosłemu. Ma w tym kraju nauczycirl niemało powodów, by się schlać. No, może tylko nie zawsze ma za co...FG4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciel, policjant, lekarz, adwokat... Jeśli coś "zrobili" po pracy (służbie) i tak media ich piętnują zawodowo. Piłeś, jedziesz, jesteś potencjalnym zabójcą i jak ci się nie uda poniesiesz konsekwencje prawne (miejmy nadzieję). Po co w to mieszać zawód? Ale "gazetki" muszą się sprzedawać! Mimo sukcesywnego zaostrznia kar dla nietrzeźwych kierowców ich liczba stale się zwiększa. Dopóki nie zmieni się podejście ludzi do 'jazdy po pijaku' nic się nie zmieni. Ciche przyzwolenie jest karygodne. To, że ludzie coraz częściej dzwonią na policję widząc nietrzeźwego kierującego, jakoś nie zmienia statystyk. Pomyślmy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojejej! Cóż się dzieje? Wczoraj cztery pielęgniarki wjechały pod tira, a dzisiaj nauczycielka w zaspę! Toż to szok! Z niecierpliwością czekam na doniesienia o drogowych wyczynach listonoszy, ekspedientek i fryzjerek! Że o lekarzach (lekarkach), urzędniczkach państwowych i Sz.P. dziennikarzach (-rkach) już nie wspomnę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ubiegłym tygodniu, gdy wjechałem w zaspę, radiowóz się nie zatrzymał, tylko pojechał dalej.... Ta Pani powinna być im wdzięczna....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...