Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
przeciesz ta pani nie piła jak jechała mogła wypic jak stała w zaspie a to nie jest przestępstwem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami frustraci w tym powiecie kraśnickim. Poziom pijących nauczycieli jest zatrważający.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogonić pijaków do domu- tylu ludzi szuka pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak jej udowodnicie , że to ona kierowała pojazdem , przecież tylko w nim siedziała żeby nie zmarznąć , a kierowca poszedł po pomoc do najbliższego gospodarstwa rolnego , w którym wiedział ,że jest ciągnik rolniczy i zostanie mu udzielona pomoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Diki napisał:
Sami frustraci w tym powiecie kraśnickim. Poziom pijących nauczycieli jest zatrważający.
Kolega zna wszystkich belfrów z powiatu LKR??? Nie wiem czy mam zazdrościć...jakby co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gall napisał:
W ubiegłym tygodniu, gdy wjechałem w zaspę, radiowóz się nie zatrzymał, tylko pojechał dalej.... Ta Pani powinna być im wdzięczna....
Ze radiowóz się nie zatrzymał to znaczy, że zaoszczędziłaś 300zł za nieostrożną jazdę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maniek napisał:
Ze radiowóz się nie zatrzymał to znaczy, że zaoszczędziłaś 300zł za nieostrożną jazdę !
Skąd wiesz ile to kosztuje??? Smerf jakiś, czy co???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wylać ją z roboty na zbity pysk, ale nie za picie, tylko za brak logicznego myślenia, którego to przede wszystkim starają się nauczyć dzieci w szkole. Jakim bezmózgiem być trzeba, żeby przy policjantach, którzy najechali, a nie zatrzymywali jej w czasie jazdy opowiadać takie rzeczy. Czekam na znajomego, który mnie wiózł i poszedł po pomoc czy... łopatę - tak trzeba było wybełkotać i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...