Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie będzie ulg w przedszkolach dla dużych rodzin

Utworzony przez Gość, 22 maja 2012 r. o 19:40 Powrót do artykułu
no i bardzo dobrze, co to za rożne traktowanie rodzin, nie stać to się nie robi dzieci, nie mam zamiaru zapieprzać na kogoś, bo ktoś nie myśli w łózki. Po drugie jak już tak to winien być brany dochód, bo w rodzinie z jednym dzieckiem dochód może być mniejszy jak tej z dwójką czy trójką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli wojewoda uznała że "wszyscy są równi " to dlaczego zwykły robotnik w Kraśniku ma ok 2000 pensji a dyrektorzy prezesi i szefostwo 10 000 i więcej czyżby mieli inne żołądki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak a ciekawe kto zapracjue na twoja emeryture jak nie moje dzieci??!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na takich, którzy już od najmłodszych lat sa nauczeni, że można dobrze żyć na koszt innych raczej bym nie liczyła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysiek napisał:
Tak a ciekawe kto zapracjue na twoja emeryture jak nie moje dzieci??!!!
ja mam 2 dzieci jedno już pracuje a drugie jest w przedszkolu jak odejdę na emeryturę (za 23 lata wg Tuska ) to moje dzieci już dla mnie nazbierają kasę a co qrwa z moimi składkami ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Discount Shoulder Bags here http://www.coachfactoryoutletq.com , the Poppy Floral Graffiti Bag style has been an icon for ######. Our hompage http://www.coachoutletonline2you.us offer the cheap purses from Coach Outlet is not surprising to see a lot of versions of that style. This Coach Handbags from here in floral design is just one among its many renditions. As a leatherware brand found in 1941 in the http://www.mylovecoachoutletsonline.com , We were given the opportunity to review the upcoming Collection 2012 [spam] enjoys high reputation in the international coach outlet. Nowadays, coach outlet almost become the key word of vogue http://www.coachfactoryoutlet4you.net , owning some fabulous Coach Factory likely to be the dreams of lots of young ladies. During the coach past many years, Coach Hobo Bags was seen as one of the most famous and competitive leatherware designer and manufacturer. The store offer here purses is one of the stylish New Sac Louis Vuitton. It is boasting a brilliant design and beautiful design with its textured metal Coach Factory and the spacious rooms, the practicality of taking a step back [spam] , take a nice fresh, almost amethyst Regal rich shade. There are some inside porkets, you can put your small things in the coach outlet. It is convenient for you.This color is generous, our item is suit for the middle-aged ladies mainly. Buy the coach purses from our online store. Coach Bags are more like a briefcase, carrying many programsrunning at the same time, palm-sized, timers, and she can rely on wirelessphones. Even if not Coach Factory Online at home, she can also command the operation of the family. Florida woman purses is typical of the powerful women handbag, a soft leatherbriefcase, folder bulging package can make it outside tucked her work permit.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie będzie ulg dla duzych rodzin, ale za to po zmianach będą ulgi dla rodzin, które wcale nie sa w takiej złej sytuacji finansowej. Nie wiem czy dobrze rozumuję, ale wychodzi mi, że do ulg maja prawo rodziny, których dochód na członka rodziny nie przekracza 1050zł. Toż to u mnie w rodzinie ten dochód jest o kilka setek mniejszy i muszę wyzyc z rodziną i jeszcze córkę na studiach w Krakowie za to utrzymac.A tutaj z wyzszym dochodem robi sie biedotę, którą nie stać, żeby zapłaciła całą kwotę za pobyt swojego dziecka w przedszkolu. I w ostateczności wychodzi , że w takim mieście Kraśnik rodziny o mniejszym dochodzie mające juz dzieci starsze stają sie lepiej sytuowanymi od takich z większym dochodem, ale mających przedszkolaka.I utrzymanie takiego przedszkolaka tyle ich kosztuje, że miasto musi im sprawić ulgi ze wspólnej puli pieniędzy. Żeby byc na utrzymaniu pomocy społecznej, dochód rodziny 3 osobowej powinien wynosic nie więcej niz 1053zł, 4 osobowej- 1404zł. Przy podwójnych poborach, że dwoje rodziców jest w pracy i tym dzieckiem nie ma sie kto zająć taki dochód raczej nietrudno osiągnąć. Przy jednych skromniutkich, to jeden z rodziców jest w tym domu, żeby zając sie tym dzieckiem, a nie to, żeby miasto musiało płacic za ponad limit przebywania tego dziecka w przedszkolu. Jak do zwolnienia z opłaty przedszkolnej rodzin pozostających na utrzymaniu MOPSu ma sie ponoszenie opłat ulgowych przez rodziny, których dochód może być nizszy, albo niewiele wiekszy od tych, którzy będa zwolnieni? To to juz jest równe traktowanie wszystkich. Mnie to jeszcze jedno zastanawia. Przy tak niskich kryteriach dochodowych, kto tak naprawdę oprócz niepracujacych pijaczków kwalifikuje sie, zeby otrzymywac pomoc z opieki społecznej? Czy to przypadkiem nie sa rodziny, które tak naprawde mają jakies ukryte dochody oraz spełniające te krytetium tylko mające znajomości , zeby je otrzymywac. Ile tak naprawde mozna u nas wyciągnąc miesięcznie z pomocy społecznej, że słyszy sie o przypadkach, że niektóre osoby mają mozliwosć podjęcia pracy, tylko nie chcą , gdyz bardziej opłaca im sie przebywac na utrzymaniu tej pomocy społecznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...