Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie chce parkingu koło swojego domu. Powbijał metalowe pręty

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 sierpnia 2018 r. o 16:53 Powrót do artykułu
Chodnika nie ma czyli ci wszyscy kierowcy i pasazerowie chodza ta waska jezdnia? A male dzieci w jaki sposob ida czy sa wiezione do samochodow? Mandaty dla pieszych i mandaty dla urzednikow za stwarzanie zagrozenia .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeprowadz sie jak ci nie pasuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, że naokoło wszyscy właściciele domów jednorodzinnych mają u siebie na posesjach sporo garaży blaszaków, a teren pod te garaże wynajmują mieszkańcom bloków. Trzepią kasę. Parkingów ogólnodostępnych nie chcą. Teraz miasto wespół z powiatem nakazują usunięcie garaży, bo... tak. Bo im się krajobraz miejski przez to nie podoba, o estetyce bredzą. Na osiedlu pod blokami też nie wolno budować, bo przepisy, odległości od okien itp. Gdzie więc zostawiać auta? Pod marketami? Tam też tablice z zakazami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponoć już wszystko usunął, mam pytanie do straży miejskiej a co nielegalnym zajęciem pasa drogowego? Gość stworzył zagrożenie dla samochodów i przechodniów. Gdyby ktoś się nadział byłby problem. Mieszkałem trochę naprzeciwko w bloku, mieszkańcy domków to typowe ślimaki, tatowego pola nie oddadzą i obronią. Nie te czasy ludziki. Pas drogowy jest własnością miasta i miejscowym wara od tego. Ciekaw jestem jak zostanie rozwiązany problem blaszaków, ktoś złożył donos i teraz wszystkie do rozbiórki gdyż plan zagospodarowania miasta Kraśnika nie dopuszcza budowy blaszaków. Już teraz słabo z parkingiem na Piaskach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...