Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie ma pieniędzy na dalsze prowadzenie schroniska w Rachowie

Utworzony przez robocop, 1 czerwca 2010 r. o 22:00 Powrót do artykułu
Problem poważny, ale prawda jest taka że nikt nie kiwnie palcem żeby ratować te psy bo taka ilość to spore koszty. Jeśli ta pani się podda czy zrezygnuje to cały ten inwentarz czeka przysłowiowa egzekucja. Część (tą mniejszą oczywiście) z nich przeniosą do innego schroniska, a resztę po cichu (+). Schroniska to nie kończące się koszty utrzymania które nie generują żadnych zysków więc nikt tak naprawdę nie będzie pchał kasy w błoto. Zrobią mały gest aby uspokoić kilku miejscowych krzykaczy, a potem po cichu i poczekają aż sprawa przyschnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może wypadało by napisać w artykule jak można pomóc..gdzie ewentualnie przekazać środki finansowe albo żywnościowe..itp itd.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wina władz Annopola i Lubelskiego Animalsa. Głaskali Olszewską po główce i zachwycali sie jakie to ona ma dobre serce. A trzeba bylo zabrać psy a babę na leczenie wysłać do Abramowic. Olszewska nie dawała sterylizowac suk, szczeniaki umierały z głodu albo od wirusówek. Wystarczy zajrzeć do archwium dogomanii żeby przeczytac o Olszewskiej to, od czego włos deba staje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– A niemal codziennie ktoś podrzuca mi kolejne pieski – mówi ze łzami w oczach." Chyba ze łzami szczęścia? Nie???? To wytruć w cholerę całe to psiarstwo i będzie po kłopocie. Bezbronne nienarodzone dzieci można w majestacie prawa wyskrobywać, a na rozpłodowe kundle to mają się jeszcze znaleźć pieniądze, tak???? Koniec świata po prostu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
To wina władz Annopola i Lubelskiego Animalsa. Głaskali Olszewską po główce i zachwycali sie jakie to ona ma dobre serce. A trzeba bylo zabrać psy a babę na leczenie wysłać do Abramowic. Olszewska nie dawała sterylizowac suk, szczeniaki umierały z głodu albo od wirusówek. Wystarczy zajrzeć do archwium dogomanii żeby przeczytac o Olszewskiej to, od czego włos deba staje.
I to jest prawdziwy problem tzw miłośnikow - rozmnażaczy. Mając problemy finansowe i sporą gromadę zwierząt do wykarmienia oraz co jakiś czas przybywające nowe nie można pozwolić sobie na zaniedbanie w sterylizacji zwierząt które zyjąc w stadzie dodatkowo będą się rozmnażać powodując dalsze obciążenia pieniężne. To błędne koło. Ta pani sama swoją nieporadnością i głupim uporem doprowadziła do skrajnej sytuacji, gdzie zwierzęta albo zostaną uśpione albo poumierają z głodu. Nie na tym polega pomoc bo łatwo jest nazbierać bezpańskich psów i kotów ale znaczie trudniej jest się później nimi zaopiekować, żywić, leczyć. Gdyby pani sterylizowała samice i kastrowała samce wówczas miałyby one szansę na adopcję, gdyż tylko w ten sposób można pomagać zwierzętom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komentatorzy, którzy potrafią tylko gadać zamiast zrobić coś dobrego ... Dziś byłam u pani Olszewskiej bo mieszkam w Kraśniku tj. niedaleko. Nakupiśmy karmy dla psów i kotów za ok 200zł .i zawieźliśmy. Może to niezbyt dużo,wystarczy pewnie na 1 raz ale zawsze to pieski nie będą głodne. Wrażenia mamy jak najbardziej pozytywne. Zwierzątka są zadbane i porozdzielane w boksach z budami według płci i charakteru. Żadne zwierzęta tam się nie namnażają i nie kopulują ze sobą jak to ktoś pisał. Wszędzie czyściutko, ładnie. A pani przyjęła nas bardzo serdecznie, rozmawiała z nami i oprowadzała po posesji. I mówiła całkiem do rzeczy, a miałam pewne obawy przed wyjazdem jak naczytałam się tych waszych bzdur krytykujących ją. O stowarzyszeniach ona wie sporo i kiedyś miała, ale stowarzyszeni nie byli OK. Teraz mówi że chce tylko jedzenia, bo ciągle brakuje, a psów przybywa co dzień, bo ludzie przywożą znalezione po powodzi pieski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~asia~ napisał:
Komentatorzy, którzy potrafią tylko gadać zamiast zrobić coś dobrego ... Dziś byłam u pani Olszewskiej bo mieszkam w Kraśniku tj. niedaleko. Nakupiśmy karmy dla psów i kotów za ok 200zł .i zawieźliśmy. Może to niezbyt dużo,wystarczy pewnie na 1 raz ale zawsze to pieski nie będą głodne. Wrażenia mamy jak najbardziej pozytywne. Zwierzątka są zadbane i porozdzielane w boksach z budami według płci i charakteru. Żadne zwierzęta tam się nie namnażają i nie kopulują ze sobą jak to ktoś pisał. Wszędzie czyściutko, ładnie. A pani przyjęła nas bardzo serdecznie, rozmawiała z nami i oprowadzała po posesji. I mówiła całkiem do rzeczy, a miałam pewne obawy przed wyjazdem jak naczytałam się tych waszych bzdur krytykujących ją. O stowarzyszeniach ona wie sporo i kiedyś miała, ale stowarzyszeni nie byli OK. Teraz mówi że chce tylko jedzenia, bo ciągle brakuje, a psów przybywa co dzień, bo ludzie przywożą znalezione po powodzi pieski.
Chocjaz niewiele bylo tej karmy dla tych niewinnych zwierzatek , to jednak przepiekne z Pana stony . Ciekawi mnie jednak , czy zadal Pan pytanie p. Olszewskiej czy zechcialaby oddac Panu chocjaz jednego pieska ? Bo mnie za zadne pieniadze nie chciala sprzedac zadnego . Nie satysfakcjonowaly ja pieniadze , nie zadowolnila opowiesc , ze mam ladny dom z duzym ogrodem , wysmienite warunki dla dwoch pieskow nie oszczedzajac na wyzywieniu , w sumie byloby to wyzwolenie dla tej kobiety , a dla pieskow raj . Zaczela plakac i klamac , ze wszystkie pieski sa wlasnie w trakcie leczenia , po czym wpadla w furie i juz nie bylo o czym z nia rozmawiac . Uwazam , ze to wlasnie ta pani powinna byc poddana leczeniu , ciesze sie , ze zwierzeta sa porozdzielane po boksach nie mnozac sie wiecej . Zatem prosze , nie obrazac internautow mowic , ze pisza " bzdury " bo rozumiem , ze ja znaja byc moze osobiscie . Z powazaniem Anne .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...pan burmistrz nie powinien byc na tym stanowisku dziwie sie mieszkańcom że maja takiego burmistrza ,którego nic nie interesuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NA TYM ZDJĘCIU SĄ PSY ZE SCHRONISKA W KRZESIMOWIE, A NIE Z TEGO OPISANEGO TUTAJ!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...