Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
bbb napisał:
Ty jakiś chory koleś jesteś wyzywając tak i kląc na forum. Moim zdanie wina leży po jednej i po drugiej stronie. Psełdo kierowcy, stare dziadki, baby za kierownicą z małymi dziećmi które krzyczą w samochodach i chcą wysiadać. Sama babą jestem i klnę tych wszystkich psełdo kierowców jeżdżących bez kierunkowskazów, nie ustępujących drogi pieszym, tych którzy pozabijali koty i psy bo nie mają refleksu za kierownicą, ślepych dziadków z załatwionym prawem jazdy, gnoja którego wyjechał mi na urzędowskiej i miałabym czołówkę gdyby nie mój postój w czasie jazdy na poboczu. Oni wszyscy traktują motor jak rower, bo są więksi, nie biorą pod uwagę że jeździ to szybciej nie jak rower i tak się kończy. Brak wyobraźni ludzi, którzy udają kierowców, bo muszą gdzieś dojechać, albo pochwalić się, że stać ich na samochód, ale niekoniecznie stać ich na wyobraźnie w tym samochodzie.
Każdy koleś, który rozpędza swoją maszynę powyżej prędkości dopuszczalnej lub bezpiecznej - kiedyś tak skończy, bo zdejmie go z motorka samochód, inny podobny śmigant, dzieciak na rowerze, pieszy albo durne drzewo... Tylko cała wasz przyjemność w wyprzedzaniu kolumny puszek, wielokrotnym przekraczaniu prędkości lub bezmyślnym śmiganiu po bezdrożach... a tam działa selekcja naturalna. Miałem pierwszeństwo.....zgoda, ale zabrakło wyobraźni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Miałem pierwszeństwo.....zgoda, ale zabrakło wyobraźni.
Tobie mózgu brakuje. A kierowca wyjezdzający na ulice samochodem nie potrzebuje wyobrazni? gdyby zderzyły sie dwa auta nie było by problemu, ktos jest winny i juz, ale ze stroną poszkodowana byl motocyklista, i do tego wina jest kierowcy samochodu, więc trzeba troszeczke popierd*lić na motorowego, bo nie moze byc tak ze jechał zgodnie z przepisami... A NIESTETY DLA WAS, A STETY DLA NIEGO JECHAŁ PRZEPISOWO. Możecie mi wytłumaczyć, dlaczego tak mądrze gadających głupoty tylko na internecie można spotkać?! Jestem święcie przekonany, że po krótkiej rozmowie z poszkodowanym motocyklistą (pozdro Łukasz) szybciutko zmieniłbyś zdanie, bo CIEBIE TAM NIE BYŁO, więc krótko mówiąc C.H.U.J.A. wiesz, gadasz głupoty bo ci się nudzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawidłowo mówiąc zawsze jest tak że jeśli kogoś nie ma w miejscu wypadku to najlepiej wie z opowiadanych historii,które pochodzą od ludzi takich samych co nie wiedzą co się stało .Bo jak już coś się wydarzy to może świadkami jest parę osób, a gdy już jest po wszystkim to zbierają się gapie wtedy jest dużo osób co stwarzają tak zwaną podstawę dobrej opowieści co prowadzi do stopniowego nasycania powstałej akcji. Po prostu tacy ludzie gadający głupoty i oskarżający motocyklistów żywią się takimi osądami. Śmieszne jest to że zawsze tacy ludzie mają najwięcej do powiedzenia na forum gdzie nie trzeba się przedstawiać . Wtedy takich osądów jest więcej. Niestety żyjemy w czasach gdzie takie wymyślane historie były i będą do póki ci co nie powinni gadać będą milczeć. ( albo są samotni i nie mogą pogodzić się z tym że ktoś ciężką praca coś posiada zamiast siedząc w domu i pisać takie tematy .. Co się stało to się nie odstanie .PROSTE ... wiec pozdrawiam tych którzy potrafią tylko pisać tematy pomijające się z prawdą .... Tak jak pisali jest mały procent Motocyklistów poruszają się z godnie z przepisami . Po z tym Motocykliści którzy nie posiadają Kat. A .Łamią przepisy bo nawet jeśli zostaną złapani prawie niczym nie ryzykują . 90% Wypadków statystycznie mówiąc jest pokazywane ze kierowca ( tak zwanego roweru ) nie posiadał uprawnień . Po za tym Kierowcy aut. Śą też winni jak i motocykliści .. Kierowcy aut. nieraz specjalnie zajezdzaja drogi motorom wiec w ten sposób odreagowują kierowcy motorów i oddają tym samym .. .. Niestety a naszych pisarzy co pisza historie stworzone przez plotki to jest wiele wiec Ziomale olejcie te tematy bo to i tak do niczego nie dojdzie ... po prostu trzeba ignorowac to co pisza .. Pozdro dla kumpli ... jestem z wami ... elo ... Na koniec po co pisac nieprawde jesli ci co ja maja znac znaj ... a tym co to jest nie potrzebne najwiecej maja do powiedzenia ..GS 500 .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PP napisał:
Prawidłowo mówiąc zawsze jest tak że jeśli kogoś nie ma w miejscu wypadku to najlepiej wie z opowiadanych historii,które pochodzą od ludzi takich samych co nie wiedzą co się stało .Bo jak już coś się wydarzy to może świadkami jest parę osób, a gdy już jest po wszystkim to zbierają się gapie wtedy jest dużo osób co stwarzają tak zwaną podstawę dobrej opowieści co prowadzi do stopniowego nasycania powstałej akcji. Po prostu tacy ludzie gadający głupoty i oskarżający motocyklistów żywią się takimi osądami. Śmieszne jest to że zawsze tacy ludzie mają najwięcej do powiedzenia na forum gdzie nie trzeba się przedstawiać . Wtedy takich osądów jest więcej. Niestety żyjemy w czasach gdzie takie wymyślane historie były i będą do póki ci co nie powinni gadać będą milczeć. ( albo są samotni i nie mogą pogodzić się z tym że ktoś ciężką praca coś posiada zamiast siedząc w domu i pisać takie tematy .. Co się stało to się nie odstanie .PROSTE ... wiec pozdrawiam tych którzy potrafią tylko pisać tematy pomijające się z prawdą .... Tak jak pisali jest mały procent Motocyklistów poruszają się z godnie z przepisami . Po z tym Motocykliści którzy nie posiadają Kat. A .Łamią przepisy bo nawet jeśli zostaną złapani prawie niczym nie ryzykują . 90% Wypadków statystycznie mówiąc jest pokazywane ze kierowca ( tak zwanego roweru ) nie posiadał uprawnień . Po za tym Kierowcy aut. Śą też winni jak i motocykliści .. Kierowcy aut. nieraz specjalnie zajezdzaja drogi motorom wiec w ten sposób odreagowują kierowcy motorów i oddają tym samym .. .. Niestety a naszych pisarzy co pisza historie stworzone przez plotki to jest wiele wiec Ziomale olejcie te tematy bo to i tak do niczego nie dojdzie ... po prostu trzeba ignorowac to co pisza .. Pozdro dla kumpli ... jestem z wami ... elo ... Na koniec po co pisac nieprawde jesli ci co ja maja znac znaj ... a tym co to jest nie potrzebne najwiecej maja do powiedzenia ..GS 500 .....
Dziś na odcinku ok. 50km spotkałem kilku "bezpiecznych" motocyklistów - silnik wył jak oszalały, a koleś pędził na złamanie karku. Na tylnym koźle panienka, wtulona w dewiata(x3+1powrót parki)... Na Urzędowskiej inny cwaniak jechał 20 cm od osi jezdni, mają gdzieś ograniczenie prędkości. W innym miejscu, za wzniesienia po zakręcie wyjechała grupa trzech motocyklistów. Jeden bidak szybko zmiatał na swój pas ruchu... Tak jeździcie cholernie bezpiecznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arek napisał:
Jak nic madrego? Stary motocykl jadacy z predkoscia 150km/h pojawia sie z nikad! Gdyby jechal 50km/h tak jak obowiazuje w terenie zabudowanym, pewnie nic by mu sie nie stalo, a samochod osobowy zdazyl by na czas przejechac!
Chcesz powiedzieć, że samochody nigdy nie przekraczają prędkości?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Chcesz powiedzieć, że samochody nigdy nie przekraczają prędkości?
Gdyby puszkarze jeździli z prędkością "tych co są wszędzie", to średnia prędkość np na ul. Urzędowskiej dla wszystkich pojazdów wynosiłaby ok. 80km/h
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...