Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Norweska gazeta o byłym burmistrzu Kraśnika. "Żył luksusowo za norweskie pieniądze"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 sierpnia 2017 r. o 16:51 Powrót do artykułu
Nosił Wilk razy kilka powieźli Czubińkisego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelska Zorganizowana Kasta Sędziowska!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samotna? A to dziecko, to skąd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale Wilk biorący udział w tym procederze jest posłem i jemu nikt i nic nie zarzuca?A może to zmowa milczenia?Sami swoi są w sądzie i prokuraturze w Krasniku???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze że dziada wsadzili tylko jeszcze powinni mu tam dać coś do roboty żeby darmo nie siedział nikt go nie będzie utrzymywał.Całe to pieprzone PO i PSL powinni tak samo rozliczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę tu na finiszu english: level hard ;) chłopina posiedzi chwilę i wyjdzie a chałupka, autko czeka. ja też bym mógł na parę latek ***yć - wikt i opierunek zapewniają podatnicy, a po wyjściu majątek za przekręcone pieniążki czeka. uczciwie pracując to tak ciut ciężej się dorobić w tych kilka latek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Żeby było jak dawniej!" - o to walczą z pomocą obcego mocarstwa wszelkiej maści przekrętasy i ich rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracuje już 40 lat i brakuje mi 4 lata do emerytury, chyba też musze narozrabiać aby przesiedzieć te 4 lata w więzieniu dostając jedzenie, spanie i nic nie robienie, bo już mam dosyć pracowania za nainiższą krajową, gdzie obecnie zapieprzam na 500+ dla młodych zdrowych jakl byk rodziców, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie kłam, bo 500+ to nie twoje pieniądze, a te dotychczas wpływające do prywatnych kieszeni cwaniaków oszukujących na vat. Miliardy złotych! I właśnie dlatego PO jako jeden z głównych swoich celów stawia likwidację Centralnego Biura Antykorupcyjnego. I gdyby nie kradziono tych pieniędzy, to nie tylko młodzi rodzice by mieli lepiej, a również wszyscy pozostali, BEZPARTYJNI obywatele. A przy okazji: ciekawe, czy ta "samotna" pani Ola bierze 500+? Czy małżonek tak okrutnie potraktowany przez reżimowe prawo, zarabia w odosobnieniu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro ten pan siedzi skazany prawomocnym wyrokiem, to dlaczego nie jest podawane pełne nazwisko ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro pani żona skazanego ma wiedzę o ludziach kradnących miliony i żyjących normalnie, to powinna natychmiast zgłosić to odpowiednim organom. A organy, ze swej strony, powinny również wykorzystać informację, że kobieta posiada informacje, które powinny je zaciekawić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie zastosowano wobec tego łapówkarza rozszerzonej konfiskaty mienia, a może dalej działa układ który go chronił tyle lat!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, że układ nadal działa! Wrzask o to, żeby było jak dawniej nie jest przypadkowy i bezzasadny dla zainteresowanych życiem na cudzy koszt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha "Ludzie kradną setki milionów i żyją normalnie" a mój mąż ukradł tylko kilkadziesiąt tysięcy i go posadzili , jaka to straszliwa niesprawiedliwość w tych sądach. Mam nadzieje że ta pani aktywnie uczestniczyła w tych pochodach oszołomów pod sadami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a obecny myslicie ze lepszy 2 ETATY a w miescie syf kila i mogila Tamten bynajmniej cos robil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"zasługi" byłego znamy wszyscy. A w mieście czyściej i ładniej. Więc syfu i kiły szukaj w najbliższym swoim otoczeniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no dobrze ale za Cz. był rygor i dyscyplina, zobaczcie teraz jak jest a najlepiej widać to w MOPS -ie . Tam jest sanatorium, na biurkach obiady a jak przychodzę to dyrektorka zawsze na papierosie , ludzie boją się korzystać ze swoich uprawnień bo urzędnicy ich traktują fatalnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecnie Kraśnik naprawdę się rozwija. PO zniszczyło Kraśnik na czele z Czubińskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO POkraka czy Pisuar? Pytanie retoryczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowoczesny Kodziarz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...