Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe inwestycje nad zalewem w Kraśniku (wizualizacja)

Utworzony przez brew, 28 marca 2011 r. o 09:26 Powrót do artykułu
Koniec października? Toż to po sezonie czyli nikomu się nie przyda w tym roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brew napisał:
Koniec października? Toż to po sezonie czyli nikomu się nie przyda w tym roku.
Ale za to w następnych latach będzie można wykorzystać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie ruszyło nad zalewem. Więcej atrakcji, więcej ludzi, większe możliwości. Cieszy fakt że w Kraśniku powstał taki obiekt jak zalew, który budził wśród mieszkańców wiele kontrowersji. Do tej pory było widać iż jest w użytkowaniu w porze letniej przez bardzo wielu kraśniczan jak i osób przyjezdnych. Slip do wodowania łodzi napewno zwiększy ruch motorowy jak i żeglarski na zalewie. Szkoda tylko że strona www dopiero w październiku, któa moim zdaniem jest rewelacyjnym pomysłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUPI !!!!!!!!!!!!! hihi ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurcze jestem wędkarzem i z tego co pamiętam z obietnic i planów stanica miał być oddana w użytkowanie wędkarzom. W listach, które przyszły do kół od nowego Burmistrza przed wyborami też było takie zapewnienie. Na spotkaniach obawialiśmy się, że ktoś połozy na to łapę i okaże się, że stanica wędkarska to będzie tylko z nazwy. jak widać z artykułu nie pomyliliśmy się! Jak się okazuje będzie to zaplecze dla organizacji "różnych". To nie jest aż tak wielki budynek aby aż tak wiele tam się pomieściło. Trzy koła wędkarskie, które zrzeszają ponad 1000 osób z miasta i okolic, osoba zarządzająca zalewem i kto jeszcze? Obiecano, ze tylko na imprezy okolicznościowe inne podmioty będą z tego korzystać. Mam nadzieję, że znów nas ktoś nie wystawił do przysłowiowego wiatru?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na co komu te atrakcje, jak droga prowadzaca nad zalew (mam na myśli "ulicę" Nadstawną) mogłaby z powodzeniem służyć do testowania maszyn przed dakarem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://informa24.pl/uzp/105102/Rozbudowa-infrastruktury-turystycznej-wokol-Zalewu-Krasnickiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za te 3 miliony poprawili by obwodnice krasnika albo zrobili by kawalek drogi miedzy fabrycznym a starym. deb***e kolejni w krasniku. partacze i zlodzieje. powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kunekunda napisał:
za te 3 miliony poprawili by obwodnice krasnika albo zrobili by kawalek drogi miedzy fabrycznym a starym. deb***e kolejni w krasniku. partacze i zlodzieje. powodzenia.
Aleś im dowalił.Wielki szacun ziom.Widze ,że jestes zorientowany w temacie .Jołł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...