Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

NOWE REFERENDUM W GMINIE SZASTARKA

Utworzony przez Tomasz, 23 stycznia 2012 r. o 15:17
Tomasz napisał:
Wiem wiele, bo jestem wykształconym człowiekiem i moja praca wiąże się z tym tematem. No dobrze. Jakiś pomysł kim jestem?
Tak na pewno to nie jestem pewien ,ale na twoim miejscu to bym lekarza prosił o zwiększenie dawki leku ,lub o zmianę na mocniejsze .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O, akutat likwidacja Gminy Szastarka i przyłączenie do większej gminy to jest bardzo dobry pomysł. To głupota żeby gminy były tak małe jak teraz. Można by naprawdę sporo oszczędzić na zmianie podziału administracyjnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
Wiem wiele, bo jestem wykształconym człowiekiem i moja praca wiąże się z tym tematem. No dobrze. Jakiś pomysł kim jestem?
A co to zgaduj zgadula? Ważne,że jesteś człowiekiem z poczuciem własnej wartości.Kim...może wiem...,ale szszaaa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
O, akutat likwidacja Gminy Szastarka i przyłączenie do większej gminy to jest bardzo dobry pomysł. To głupota żeby gminy były tak małe jak teraz. Można by naprawdę sporo oszczędzić na zmianie podziału administracyjnego.
Już nie wspomnę o twoim przejęzyczeniu ,ale jeśli by cała gmina się zgrała i na przykład do Modliborzyc przyłączyła to by jedna mocna gmina powstała , może takie zróbmy referendum lub jakiś sondaż chociaż co by sprawdzić co reszta mieszkańców na ten temat myśli .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
Wiem wiele, bo jestem wykształconym człowiekiem i moja praca wiąże się z tym tematem. No dobrze. Jakiś pomysł kim jestem?
A co ty myslisz ze to forum to jakas zgadywanka? nikogo nie obchodzi kim jesteś!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolo napisał:
A co ty myslisz ze to forum to jakas zgadywanka? nikogo nie obchodzi kim jesteś! [/quote] No chyba jednak obchodzi jeśli jakiś zainteresowany od długiego czasu pisze jak paranoik: [quote name='Gość' timestamp='1327501786' post='588131'] Nie wiesz przypadkiem czy do psychiatry jest potrzebne skierowanie od lekarza rodzinnego?Z twoich inteligentnych wypowiedzi można się domyślić kim jesteś.
Jestem zdecydowanym przeciwnikiem małych szkółek, które powinny być zamykane na podstawie odpowiednich przepisów prawa automatycznie kiedy koszt kształcenia ucznia przekroczy pewne granice, a poziom nauczania nie będzie wystarczająco wysoki. No i mam nadzieję, że w końcu w Polsce zaczęłoby powstawać więcej szkół prywatnych, gdzie wiedza traktowana jest z należytym szacunkiem, jako coś co się ceni i szanuje - bo przecież kosztuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu z Brzozówki, bronisz swoich racji jak twierdzy, tylko chyba jeszcze do ciebie nie dotarło, że twierdza upadła, nawet nie w ostatnią niedzielę a już dawno temu. Ludzie ci tłumaczą różne rzeczy na logikę a ty tylko, że mają zaburzenia psychiczne, kłamią albo są niezbyt inteligentni. Mimo niedzielnej nauczki jeszcze nie pojąłeś, że z takimi pseudoargumentami wiele osiągnąć nie można, tak w merytorycznej dyskusji, jak i w sferze praktycznego działania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i po co to ględzenie w kółko przez niektórych o jednym i tym samym i przed i po referendum ? za robote się wziąć lepiej radze takim to więcej pożytku będzie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...