Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość napisał:
a ja tam jestem zadowolony po 14 latach odszedł Czubiński , a teraz poczekam 4 lata jak się nie nie sprawdzi Włodarczyk , to też odejdzie - przynajmniej nie zdąży stworzyć kliki tylko tak na marginesie mówiąc to niedługo skończą nam się ludzie do wyboru na burmistrza
Co może Włodarczyk zrobić z miastem i dla miasta skoroE. po Czubińskim zostało kilkadziesiąt milionów długu!!!???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robert napisał:
To Pan niczego nie rozumie. Nie ma tu takich osób jak Pan sugeruje i myli Pan zwykłą lojalność i odrobinę taktu z „lizidupstwem”. Przerażające jest krwiopijstwo „tłuszczy”. Wszyscy zachwycają się MW bezkrytycznie. Troszkę umiarkowania spokoju i mniej zawiści proszę. (jeśli kogoś z was na to stać)
Masz całkowitą rację...dajcie już spokój Czubińskiemu...czepcie się nowego,,Pana Burmistrza''...swoją drogą to jego występ w TV Kraśnik daje dużżżżżżżżżżooooooooo...do myślenia..tak się zastanawiam kto na niego głosował?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mówiłem q...wa żeby głosować na Janczarka....ale za 4 lata myślę że pan Piotr Janczarek wystartuje bo wiele osób chce rozwoju...ruszą nowe okresy programowania z UE i trzeba będzie pana Piotra wiedzy:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stary napisał:
Przestańcie kontratakowac niedobitki Czuba! Ilu was zostało góra 100-u . 14 lat mieliście kase i seks. Uważacie ze warto jeszce o to walczyć. Miejcie troche wstydu i przestancie juZ mou lizac ... publicznie bo sie robi niedobrze
Zauważyłem, że odkąd pojawiły się ogólnie dostępne pakiety filmowe w TV SAT, To niektórzy forumowicze interpretują się z jakimiś bohaterami. Czują na siłę, że są w akcji. I w czymś uczestniczą. A to jest niestety błąd. Chamskie i deb***ne teksty typu.- " niedobitki Czuba!, Ilu was zostało, przestancie juZ mou lizac ", jest to naprawdę żenujące... Zaznaczam i przypominam, że jest to forum na temat-("Odpowiadanie w temacie: Nowy burmistrz Kraśnika już po ślubowaniu. Będzie przewrót w radzie?"). Wyzywasz człowieka, który przewyższa cię ilorazem inteligencji, nie chcę wiedzieć ile razy... Kogoś, kogo mieszkańcy Kraśnika przez parę kadencji wybierali na stanowisko Burmistrza. Którego w idiotyczny medialny sposób niszczyło parę osób przez parę lat. W takim razie część mieszkańców, oraz wcześniejszy Pan Burmistrz Kraśnika to dla Ciebie kmioty i niedouki. Pomyśl zanim coś napiszesz. ( może jakieś kursy w Urzędzie Pracy ). Pisz na temat...Nie wyzywaj!!! I nie obrażaj ludzi. Więcej taktu, mniej tupetu i więcej kultury. Poczekaj co Nowy Burmistrz zrobi dla miasta i czy wywiąże się ze swoich obietnic, chociaż teraz już nie musi... Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mat napisał:
Zauważyłem, że odkąd pojawiły się ogólnie dostępne pakiety filmowe w TV SAT, To niektórzy forumowicze interpretują się z jakimiś bohaterami. Czują na siłę, że są w akcji. I w czymś uczestniczą. A to jest niestety błąd. Chamskie i deb***ne teksty typu.- " niedobitki Czuba!, Ilu was zostało, przestancie juZ mou lizac ", jest to naprawdę żenujące... Zaznaczam i przypominam, że jest to forum na temat-("Odpowiadanie w temacie: Nowy burmistrz Kraśnika już po ślubowaniu. Będzie przewrót w radzie?"). Wyzywasz człowieka, który przewyższa cię ilorazem inteligencji, nie chcę wiedzieć ile razy... Kogoś, kogo mieszkańcy Kraśnika przez parę kadencji wybierali na stanowisko Burmistrza. Którego w idiotyczny medialny sposób niszczyło parę osób przez parę lat. W takim razie część mieszkańców, oraz wcześniejszy Pan Burmistrz Kraśnika to dla Ciebie kmioty i niedouki. Pomyśl zanim coś napiszesz. ( może jakieś kursy w Urzędzie Pracy ). Pisz na temat...Nie wyzywaj!!! I nie obrażaj ludzi. Więcej taktu, mniej tupetu i więcej kultury. Poczekaj co Nowy Burmistrz zrobi dla miasta i czy wywiąże się ze swoich obietnic, chociaż teraz już nie musi... Pozdrawiam.
Raczej Burmistrz Kraśnika - Włodarczyk nie ma szans wywiązać się ze swoich obietnic, bo nie sądził, że zasatnie AŻ takie bagno po Twoim ulubionym burmistrzu Czubińskim. Musisz zdobyć choć trochę prawdziwej wiedzy na temat Czubińskiego i tego co uczynił z miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Masz całkowitą rację...dajcie już spokój Czubińskiemu...czepcie się nowego,,Pana Burmistrza''...swoją drogą to jego występ w TV Kraśnik daje dużżżżżżżżżżooooooooo...do myślenia..tak się zastanawiam kto na niego głosował?
Telewizja kraśnicka raczej pokazała p. Członkę i jego ironiczne wypowiedzi. Obejrzyj sobie całe ślubowanie na itvl.pl (ponad godzinna transmisja - nie jak w TVK parę minut). Posłuchaj całego przemówienia nowego burmistrza. Nie kończył on studiów PR (za pieniądze podatników jak Czubiński) i potrafił całe expose wygłosić płynnie z pamięci (myślę, że i z serca). Pomimo "paktu dla Kraśnika" jaki podpisali niektórzy radni, nie ma w nowym burmistrzu chęci zemsty. Chce współpracy z całą Radą ponad podziałami politycznymi - dla Kraśnika. Podziwiam go za ten spokój i nie kierowanie się emocjami. Telewizja kraśnicka nie jest obiektywna, a wręcz wroga dla p. Włodarczyka. Pokazała króciutko samo ślubowanie, gdzie wiadomo, że każdy człowiek miałby tremę. Naprawdę, obejrzyj sobie w itvp.pl - cała sesja Rady - bez montażu. I dopiero będziesz mieć do myślenia, jak można zmontować i przedstawić te same wydarzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co może Włodarczyk zrobić z miastem i dla miasta skoroE. po Czubińskim zostało kilkadziesiąt milionów długu!!!???
zadłużyć na kilkaset - " jak wisieć za jedną nogę to lepiej za dwie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
totalna klapa rada POzostaje bez zmian
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Burmistrzu Mirosławie!Niech Pan uważa,były burmistrz P.Cz szykuje się do kontrataku!Wraz z niektórymi radnymi w tym i z przewodniczącym RM - O ZGROZO!!! bedzie dążył do ośmieszenia Pana a końcowym etapie do odwołania ze stanowiska poprzez referendum.Niech mi Pan wierzy,jest to misternie zaplanowane i przygotowane.Ci ludzie nie cofną się przed niczym,za dużo mają do stracenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pierwsze decyzje personalne Pana Włodarczyka pokazują, że Czubiński może mieć wyjątkowo łatwe zadanie. W przyszłym roku Pan Stawiarski nie dostanie się dzięki temu do Sejmu,a góra za dwa lata będziemy mieć nowego burmistrza. Tak to na dzisiaj wygląda. Panie Włodarczyk, przegoń Pan tego Jacha i szukaj Pan fachowców bez "przeszłości". Na ten moment wygląda to tragicznie!!!! Proszę się obudzić, żarty się skończyły!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za dwa lata to Czubiński będzie już siedział.Boicie się mecenasa Jacha bo tyko on jest gwarantem zaprowadzenia porządku w tym bagnie ....ZARAZ to była burmistrz D-O...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antybiotyk napisał:
Za dwa lata to Czubiński będzie już siedział.Boicie się mecenasa Jacha bo tyko on jest gwarantem zaprowadzenia porządku w tym bagnie ....ZARAZ to była burmistrz D-O...
mam nadzieje,ze tak bedzie a ta D-O to nie zaraz ale zwykła bladź,powinna pójsc siedziec zaraz za Czu za machloje w "magistracie mieszkan".Zyzce nam wszystkim abysmy tego doczekali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wasz Włodarczyk jest cieniutki wszyscy jego współpracownicy są wsadzeni przez Srawiarskiego. A zastanawialiście się kto to jest Jacek D, nowy jego zastępca? Czy to nie ten sam dyrektor jednej ze szkół którzy jeździli z Czu na narty? Czy to nie on był jednym z dyrektorów którzy się pomylili na ok 8 milionów złotych? Czy to nie oni razem (z Czu) jeździli na Ukrainę na panienki? Patrzcie korytko to samo warchlaczki prawie te same. Ale wielka zmiana nastąpiła a my maluczcy jak biedni jesteśmy tak będziemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że ani jednego ani drugiego nie zobaczę na ulicy z podniesioną głową! TWU! Brawo Panie Burmistrzu Włodarczyku! Gratuluję! Cieszę się z wygranej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P. Jach grawant - czego? że chyba alkoholu nie zabraknie za tej kadencji Burmsitrza, więc szkoda gadac, niech młodzi uciakają z Krasniak, bo będzie źle, a nawet bardzo źle - szkoda miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraśnikiem rządzić będzie Jarek Stawiarski a nowy burmistrz to taki kraśnicki Miedviediev w rękach Stawiarskiego. Apel do burmistrza zamiast Kraśnika uzdrów Prezesa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w kpm prezesem został węcławski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
w kpm prezesem został węcławski
no to przefajdane pracownicy mają... a kpm ma może rok istnienia, szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze, że nie ma Michalskiego, który potrafił tylko pomiatać ludźmi. Jeszcze powinni się zabrać do d*py wielkiej pani księgowej Teresie, która dziwnym trafem nie miała czasu dzisiaj nawet zjeść, bo papierki się nie zgadzają i przekręty wyjdą na jaw :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracownik napisał:
I bardzo dobrze, że nie ma Michalskiego, który potrafił tylko pomiatać ludźmi. Jeszcze powinni się zabrać do d*py wielkiej pani księgowej Teresie, która dziwnym trafem nie miała czasu dzisiaj nawet zjeść, bo papierki się nie zgadzają i przekręty wyjdą na jaw :]
Mam nadzieję, że odpowiednie osoby czytają to forum i doniosą komu trzeba o szanownej pani teresie i tym jakie "loki" kręciło sie w kpm kosztem pracowników. Nie dajcie sie nabrać, prosimy !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...