Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
pracownik napisał:
I bardzo dobrze, że nie ma Michalskiego, który potrafił tylko pomiatać ludźmi. Jeszcze powinni się zabrać do d*py wielkiej pani księgowej Teresie, która dziwnym trafem nie miała czasu dzisiaj nawet zjeść, bo papierki się nie zgadzają i przekręty wyjdą na jaw :]
Widocznie masz podstawy, żeby tak twierdzić, ale uważaj bo wymiana kadry może sięgnąć dużo dalej kreciku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Men napisał:
A mówiłem q...wa żeby głosować na Janczarka....ale za 4 lata myślę że pan Piotr Janczarek wystartuje bo wiele osób chce rozwoju...ruszą nowe okresy programowania z UE i trzeba będzie pana Piotra wiedzy:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracownik napisał:
I bardzo dobrze, że nie ma Michalskiego, który potrafił tylko pomiatać ludźmi. Jeszcze powinni się zabrać do d*py wielkiej pani księgowej Teresie, która dziwnym trafem nie miała czasu dzisiaj nawet zjeść, bo papierki się nie zgadzają i przekręty wyjdą na jaw :]
Podaj więcej szczegółów:D O jakie przekręty chodzi? Bo ta Teresa rzeczywiście jakaś cwaniara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ania napisał:
W 2008 roku Burmistrz Piotr Czubiński pojechał po raz pierwszy do Tunezji. Wylądował szczęśliwie na lotnisku. Poszedł nad morze i zobaczył coś podobnego do słupów elektrycznych. Pyta Araba "co to jest?" Arab odpowiada "to są palmy". "A co to są palmy?" pyta burmisztrz Czu "to są takie drzewa" "Achaaaa - to ja takie chcę mieć w Kraśniku" No i macie palmy drodzy mieszkańcy Kraśnika. Nowo wybrany burmistrz Mirosław Włodarczyk wkrótce rozpocznie swoje zagraniczne wojaże (nie może być gorszy). Co zobaczy za granicą? Wkrótce się dowiecie. Piramidy egipskie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczy ciemności egipskie hehe i pewnie w dodatku przywiezie jakąś plage ze sobą , ale nie szarańcze bo szarańcza już sie czai na nowe posadki w urzędach i tego typu placówkach . śmiechu warte ! jedynie co zrobią w kraśniku to droge asfaltową każdy wie gdzie hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...