Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A czego podciągacie Włodarczyka pod Pietera.... skoro Czubiński nabijał sobie kabzę z kazdej mozliwej strony i zastawiał się tylko swoimi "sprawdzonymi" ludźmi (sekretarki sprawdzał osobiście i to bardzo dokładnie)to nie znaczy ze Włodarczyk będzie taki sam... ma 4 lata żeby pokazać czy będzie dobrym burmistrzem czy nie... czubinski byl 14 lat i ludziom się ta jego "dobroć" przejadła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arla napisał:
Właśnie widzę... Cóż wygląda na to, że wsadziłam kij w mrowisko Nawet nie przypuszczałam, że zastępy nowego guru tak szybko się uaktywnią Od dziś Kraśnik PiS-em stoi!
Gdyby nie twoja buta i arogancja wiedziałabyś,że jesteśmy aktywni od zawsze.My,którzy uważamy,że urzędnik ma służebną rolę wobec wyborców,a\ nie władzę nad nimi.dzięki tym wyborom nawet tobie będzie się żyło lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arla napisał:
Intryguje mnie twa wypowiedź... Tak z ciekawości zapytam, jaką to niemiłosierną kasę "trzepie" w rozumieniu zarabia przeciętny urzędnik? Serio proszę o odpowiedź.
to można sprawdzić na stronie um. zresztą nie o przeciętnych urzędników mi chodziło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marv napisał:
to można sprawdzić na stronie um. zresztą nie o przeciętnych urzędników mi chodziło...
A mi właśnie tak, bo ten świat jest tak skonstruowany niestety, ze po tyłkach dostają z reguły Ci najmniej winni i z najwęższymi plecami. Ale dorobiono mi tu uszy jakbym z tej bajki była
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krycha napisał:
Gdyby nie twoja buta i arogancja wiedziałabyś,że jesteśmy aktywni od zawsze.My,którzy uważamy,że urzędnik ma służebną rolę wobec wyborców,a\ nie władzę nad nimi.dzięki tym wyborom nawet tobie będzie się żyło lepiej.
Urzędnik ma rolę służebną wobec wyborców? Który się pytam? Jeśli chodzi Ci o burmistrza to tenże wybrany bezie miał rolę służebną wobec Pana Posła Stawiarskiego, niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arla, a raczej panie prezesie!!! weż się Pan do roboty a nie pierdoły piszesz !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy znane jest orzeczenie Sądu w sprawie z wniosku sztabu wyborczego M. Włodarczyka, które miało zapaść dzisiaj o 10 ej, czy już nikogo to nie obchodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kraśniczanin napisał:
Arla, a raczej panie prezesie!!! weż się Pan do roboty a nie pierdoły piszesz !!!
?! a o czym ty do mnie człecze rozmawiasz?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arla napisał:
?! a o czym ty do mnie człecze rozmawiasz?!
Ty wiesz i ja tez wiem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arla napisał:
Urzędnik ma rolę służebną wobec wyborców? Który się pytam? Jeśli chodzi Ci o burmistrza to tenże wybrany bezie miał rolę służebną wobec Pana Posła Stawiarskiego, niestety.
Nie ważne.Najważniejsze,że my wyborcy poczuliśmy moc.Myślę,że poczuł ją też Włodarczyk i Stawiarski.Jeśli mają odrobinę oleju w głowach i przez te 4-y lata będą uczciwie służyć miastu i jego mieszkańcom to tylko to pozwoli im wygrać następne wybory.W przeciwnym razie AUT!NEX!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja za Włodarczykiem nie jestem, ale należało zmienić "SŁOŃCE"!!!!! Dość!!! Czas na zmiany:)Mam tylko nadzieję, że po złym panie gorszy nie nastanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DW moze wypadałoby pokazać zdjęcie nowego burmistrza, a nie przegranego...to tak na marginesie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj ludzie, nie czaicie pewnych rzeczy. Jesli pan MW zrezygnuje z pracy jako lekarz,za 4 lata nie bedzie mial czego szukac w sluzbie zdrowia a tego na pewno by nie chcial. Wiec bedzie chcial pogodzic oba stanowiska a to spowoduje ze bedzie lipnym lekarzem i lipnym burmistrzem. Wybranie PCz byloby mniejszym zlem. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A od kiedy byrmistrz Stawiarski rozpoczyna urzędowanie, czy ktoś wie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robi napisał:
A od kiedy byrmistrz Stawiarski rozpoczyna urzędowanie, czy ktoś wie?
Kiedy z piotrkiem mu d*pę wyliżesz !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to sobie wybraliście Kraśniczanie. Szczere Kondolencje z powodu elokwentnego i znającego się na rzeczy nowego "burmiszcza". A kiedy burmistrz Stawiarski, zaczyna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://wybory.wp.pl/title,Druzgocaca-porazka-PiS,wid,12919290,wiadomosc.html?ticaid=1b5ef i kto wygrał wybory my tak naprade czyli miasto KRAŚNIK przegrało.Jedynie OPOKA wygrał w sądzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piespisu napisał:
No to sobie wybraliście Kraśniczanie. Szczere Kondolencje z powodu elokwentnego i znającego się na rzeczy nowego "burmiszcza". A kiedy burmistrz Stawiarski, zaczyna.
czytaj poprzedni post
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszcie się malutcy dziś, bo wasza radość juto może umknąć. Cztery lata zlecą i o tyle więcej mieć będziecie, bo nic więcej niż to spodziewać się nie możecie. Teraz Madejki, Węcławskie, Mareczki i Stawiarskie tym Miastem rządzić będą, ku uciesze gawiedzi i plebsu głupiego, ludzi zwalniać będą! Potem z braku fachowców tłumaczyć się będą. Zawsze winnego znajda, że ten coś nie zrobił albo tamten zrobił i dlatego my dzisiaj dalej w czarnej du.ie jesteśmy. Gawiedź będzie z otwartymi japami na zbawienie Miasta czekała ale kiełbasą wyborczą karmione szybko może zgłodnieć. Plebsu łaska na pstrym koniu jeździ! Panowie "nowobogaccy" szybko pokażą co umieją a i wtedy ludek prosty do historii zacznie powracać. Głupi ludek na igrzyska czeka. Wiarę w uzdrowiciela ma lecz on znachorem może się okazać! Familia Ordzewiałych swe dominium na Miasto roztoczy, kto Włodarczykowi wtedy podskoczy? Miliony są do ugrania bo po co mieć jeden milion jak majątek można pomnożyć? Tędy ludek głupiutki i od kolorowych ulotek otępiały długo będzie czekał na zbawienie lecz co najwyżej receptę dostanie. ja dziś kończę lecz za cztery lata przypomnę jak to miało być, zaś jak jest...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Kiedy z piotrkiem mu d*pę wyliżesz !
Ot właśnie świadectwo wydane - przekrój osobowości przeciętnego mieszkańca wyborcy, z którego żółć i jad się wylewa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...