Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy rozkład jazdy MPK. Więcej kursów, nowe przystanki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 lutego 2017 r. o 09:53 Powrót do artykułu
brawo za realizacje i dobra strategie, busy prywatne zaczną znikać z ulic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z gminą Kraśnik ? Kiedy samorządy się dogadają i przedłużą linie nr 2 z Dworca PKP przez Stróżę do miasta ? Kiedy na terenie gminy znikną busy ? Czyżby należało zmienić p. Wójta dla którego mieszkaniec gminy liczy się mniej niż zysk prywatnego przewoźnika. Nic nie sugeruję, ale nic tam nie jeździ a domy rosną jak grzyby po deszczu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim prawem po cichej dzielnicy domków jednorodzinnych będą jeździć autobusy MPK ? Kiedy były jakieś konsultacje? Kto pytał się mieszkańców? W jakim mieście na świecie po takich dzielnicach jeżdżą autobusy komunikacji miejskiej? Znów pycha, buta i arogancja PIS!!!! To nadaje się do telewizji. Kraśniczanie, już naprawdę czas odwołać tych arogantów i dyletantów z Urzędu Miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo. Czas pogonić do końca busiarzy i wprowadzić normalność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bolek, jak nie chcesz komunikacji, to się przenieś w Bieszczady. Ludzie chcą autobusów, dzielnica się starzeje. I nie pierdziel głupot, że jadący raz na godzinę autobus ci przeszkadza. Bo samochodów przez domki jeździ o wiele więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie po to wydałem setki tysięcy złotych, żeby słuchać terkot autobusów i wdychać spaliny. Skandal!!! Jak Ci pasuje to niech autobusy podjeżdżają pod każdą klatkę, żeby zabrać kogoś starszego. Od domków niech się pisowcy odwalą!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tu jest wazne zeby dowiezc do marketow ludzi bo kto te gowno kupi tylko dziadkowie nasi bo jest tanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraśnik się fajnie rozwija, to widać zwłaszcza w dzielnicy fabrycznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ratujmy księdza wikarego mateusza urdzele przed szkalującym jego święte stopy ministrantem! ***klodzko.naszemiasto.pl/artykul/ministrant-oksarza-wikarego-co-dzieje-w-parafii-w-klodzku,4021090,art,t,id,tm.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecnie dn.22.02.2017 r. czujniki wykazały podwyższony poziom promieniotwórczego jodu-131prawdopodobnie z wybuchu bomby atomowej lub awarii elektrowni atomowej na terenie Europy Wschodniej. Jej największe promieniowanie rakotwórcze jest obecnie w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I gdziez tu widać oczekiwania i sugestie pasażerów. Jak musiałam drałować do i od przystanu tak dalej będę musiała drałowac. Tylko ja starsza. a są jeszcze starsi i bardzienj niedołężni ode mnie. A takiego młodego, sprawnego co by se mógł  przedrałować. to podwiozą az pod bramę szkoły. Druga sprawa. Czy naprawdę takiemu naczelnemu MPK wydaje sie, ze pasażerowie będą tak zadowoleni, ze jeżdąć okresloną linią do pracy lub z pracy wozi się ich okrężnymi drogami? No cóz nie będa mieli wyjścia, ale psioczyć beda i to dobrze. Przeciez to juz teraz nie tylko siódemką podróż bedzie dłużej trwała ale takze dwójką. Żeby jeszcze było mało to 1 będzie jeździła okreżną trasą. To w takim wypadku ja dziekuję wole wybrac busa, który pojedzie któtszą trasą, a tym samym i szybciej dowiezie mnie do celu. Tym bardziej, ze ja na zwiedzanie miasta nie mam czasu. Trzecia sprawa. Autobusy beda jezdzic pod cmentarz komunalny, a czego nie pod drugi cmentarz. Czyzby odwiedzający groby na cmentarzu w starym byli mieszkańcami miasta gorszego gatunku od tych na fabrycznym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko szkoda że co drugi lub trzeci autobus mpk jeździ na pusto z racji tego ze mpk to spółka miasta więc w rozumieniu koszty związane z amortyzacja ponosimy my czyli podatnicy . Więc w nie długim czasie możemy liczyć na kolejne podwyżki. Z drugiej strony czy miasto stać na spłatę nie potrzebnie zaciągnięte leasingi na super nowe autobusy gdzie spalanie autobus jest podane jako 30 ltr na 100 km i jest ono mocno zaklamane. Bo to spalanie jest podane z tak zwanej trasy. A autobus tak naprawdę nie jest co 10 min tylko praktycznie co 3 min . Ja osobiście nie zgadzam się na marnowanie moich pieniędzy. Jeśli mpk stać na puste przeloty niech finansuje się sama ! Ludzie to chodzi o marnowanie naszej kasy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie co 3 min? Wczoraj tyle się oczekałam na przystankach w jedną i drugą stronę, ze nie zdażyło mi sie to przed zmianami. Jak na złosć ani busa ani autobusa. Kiedy juz wracałam do domu po długim oczekiwaniu na rondzie, w trakcie którego aż dwa autobusy jechały w góre, tylko żaden nie chciał wrócic na dół, przyjechał bus. Dwa przystani, rondo i skrzyzowanie wystarczyły, zeby sie całkowicie zapełnił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...