Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy wóz dla strażaków z OSP w Zakrzówku

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 grudnia 2016 r. o 13:11 Powrót do artykułu
A szastarka znowu została bez samochodu i z ręką w nocniku. Brawo panie wójcie z polichny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie bidna ta gmina a tyn policjant jackoski toto jakaś nieradota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież ten wóz to nie załatwił Wójt, bo to gwiazda PO. To nowe władze się o to postarały dla gminy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A można wiedziezć kto i jak załatwił? Przecież trzeba za tym chodzić. Blinów jest ciekawy :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasz wójt z Zakrzówka to współpracuje z każdym on nie patrzy na kolory i barwy tylko ja intencje i charakter Najważniejsze to skuteczne działanie i taki jest Lemiecha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO ZAKRZÓWKA MIŁO SIE PRZYJEZDZA. TAM NAPRAWDĘ SIĘ POZMIENIAŁO I TO JA KORZYŚĆ. A WŁADZE BUDUJĄ ATMOSFERĘ ZGODY I ROZWOJU I TO CHYBA OTO CHODZI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno oddałby skórę za wejście do PiS tylko, że tam go nie chcą. Gdzie on już nie był? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech nie myśli o kolejnych wyborach tylko niech drogi posypie bo dziś mało do rowu nie wpadłam rano.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lemiecha już jest w pisie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZŁOWIEK Z NAJBLIŻSZEGO OTOCZENIA JARKA KACZYŃSKIEGO TO KOLEGA Z WOJSKA GRZESIA LEMIECHAY I NIC MU K...A NIE ZROBICIE...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak wy mało wiecie ludziska..............Lemiecha już od roku jest dogadany z PIS w sprawie wyborów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i dobra jako mieszkaniec Zakrzówka stwierdzam ze to dobry wybór! Na posła poparłem Stawiarskiego Jarka a na wójta głosowałem z rodziną na Lemiechę. To fajne chłopaki i chciałbym żeby razem wspolpracowały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze rok temu całował Kopaczową po rękach a już w Pisie. To jednak wybitny aktor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze udawał, że nie ma takiego posła jak Stawiarski. Skąd nagle ta przyjaźń. Czy Pis dogaduje się z wrogami? Ciekawe co z tego wyniknie. Raczej nie jest to prawdą bo w radzie gminy L. drze koty z Pisem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja do pis nic nie mam jedyne co to pogonić te pslowsko cholotę, ktota niszczy gmine zakrzowek od lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
samochod jest pikny. GRATULACJE DLA WÓJTA I LUDZI Z PIS, KTÓRZY WOJTOWI POMOGLI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko że właśnie nasz wójt tak jak jego koledzy z PO idzie rączka w rączkę z PSL tak do wyborów jak i teraz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie jakie to znaczenie PSL PO PiS, ważne że coś się dzieje w gminie. Samochód, dolary, rynek, drogi. Zgoda buduje. Ja już mam dość krajowej polityki, tu ma dole ludzie chcą zgody i spokoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktos tu na forum robi kręcia robotę. W radzie Zakrzówku nie ma pisu a wójt i przewodniczacy zawsze zaprasza Jarka Stawiarskiwgo na uroczystości i inne wydarzenia Ta anonimowosc frum jest bagnem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polityka to jeden syf Samorząd to ważna rzecz i ludzie na wsi powinny się dogadać przy stole i robić robotę dla dobra wszystkich wsi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...