Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W sobotę ok. godz. 16, tuż przed Opolem Lub. też był wypadek, tylko na poboczu stał mały quad, taki jakimi dzieciaki jeżdżą... Pytanie kto tym quadzikiem jechał? Komunie za nami, prezenty rozdane, oby ten zmiażdżony quad nie był jednym z tak idiotycznych prezentów dla dziecka... Jechaliśmy tamtędy ok godz. 17 stała policja, nieoznakowany, kilka osobowych. Jak wracaliśmy była 21, a policja i technicy nadal stali...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj na pewno każdy wie lepiej, nie zwraca uwagi na to, że to ludzie chcą zarobić, zarabiać coraz więcej a im więcej ma tym więcej chce, pracuje , charuje dniami, nocami, nie liczy się zdrowie, rodzina, której nie poświęcają czasu, marne grosze ale pracują bramki, festyny, festyny bramki w między czasie jeszcze służba minimum 12 h, ludzie trzeba się zastanowić...nie mam siły jestem zmęczony sorry nie jadę...poza tym kierowca kątem może przespać się na pace w busie i spokojnie wrócić do domu...może również zjechać na baze przekimać na ławeczce w siłowni...wypoczęty ruszyć w trasę, strata dla wszystkich, bo keolejni ochroniarze w regionie ponieśli tragiczną śmierć ale nie zrzucajmy winy na Prezesów, kierowników, bo w jego kompetencjach jest zapewnić ochronę na imprezie, pracownicy skoro są zmęczeni, czując, że daleko nie pojadą...kombinują kierowcę, wyspanego wypoczętego, to już nie kompetencje szefów...żal mi wszystkich tych, którzy widzą tylko jedną stronę medalu, spójrzcie z drugiej, nie koniecznie zgodnej z przekonaniami ale niestety realnej... zobaczcie w np. alteście takie rzeczy mają prawo zdarzyć się rzadziej, ale tylko dlatego, że Altest nie zajmuje się imprezami masowymi, nie krytykujcie właścicieli, kierowcy tirów też spędzają długie godziny za kółkiem ale jak czuje się zmęczony to zjeźdza na parking i śpi... Wyraz współczucia dla rodzin ofiar, oraz szybkiego powrotu do zdrowia tych co są z nami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mary napisał:
Oj na pewno każdy wie lepiej, nie zwraca uwagi na to, że to ludzie chcą zarobić, zarabiać coraz więcej a im więcej ma tym więcej chce, pracuje , charuje dniami, nocami, nie liczy się zdrowie, rodzina, której nie poświęcają czasu, marne grosze ale pracują bramki, festyny, festyny bramki w między czasie jeszcze służba minimum 12 h, ludzie trzeba się zastanowić...nie mam siły jestem zmęczony sorry nie jadę...poza tym kierowca kątem może przespać się na pace w busie i spokojnie wrócić do domu...może również zjechać na baze przekimać na ławeczce w siłowni...wypoczęty ruszyć w trasę, strata dla wszystkich, bo keolejni ochroniarze w regionie ponieśli tragiczną śmierć ale nie zrzucajmy winy na Prezesów, kierowników, bo w jego kompetencjach jest zapewnić ochronę na imprezie, pracownicy skoro są zmęczeni, czując, że daleko nie pojadą...kombinują kierowcę, wyspanego wypoczętego, to już nie kompetencje szefów...żal mi wszystkich tych, którzy widzą tylko jedną stronę medalu, spójrzcie z drugiej, nie koniecznie zgodnej z przekonaniami ale niestety realnej... zobaczcie w np. alteście takie rzeczy mają prawo zdarzyć się rzadziej, ale tylko dlatego, że Altest nie zajmuje się imprezami masowymi, nie krytykujcie właścicieli, kierowcy tirów też spędzają długie godziny za kółkiem ale jak czuje się zmęczony to zjeźdza na parking i śpi... Wyraz współczucia dla rodzin ofiar, oraz szybkiego powrotu do zdrowia tych co są z nami.
Za sory nie jadę straciłby pracę, każdy wie jak to w MIRO wygląda. I to nie pracownicy kombinują wypoczętego kierowcę, bo właśnie od tego jest szefostwo, które ma zapewnic odpowiednie warunki pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jojokinderkola napisał:
Za sory nie jadę straciłby pracę, każdy wie jak to w MIRO wygląda. I to nie pracownicy kombinują wypoczętego kierowcę, bo właśnie od tego jest szefostwo, które ma zapewnic odpowiednie warunki pracy.
Jestem pracownikiem MIRO , nie powiem nie jest lekko ale jak bym powiedzial ze nie jade to bym nie stracil pracy nie wiem czemu ktos przy okazji tragedii probuje oczarnic firme .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ja akurat na temat jazdy w miro mogę dużo powiedzieć fakt dużo się jeżdziło Mariuszznałem kupe czasu i jest mi bardzo przykro ze zginął a napewno piratem drogowym nie był!!!!!!!!!! i też nigdy nie byłem zmuszany do jazdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mary napisał:
poza tym kierowca kątem może przespać się na pace w busie i spokojnie wrócić do domu...wypoczęty ruszyć w trasę, strata dla wszystkich, bo keolejni ochroniarze w regionie ponieśli tragiczną śmierć ale nie zrzucajmy winy na Prezesów, kierowników, bo w jego kompetencjach jest zapewnić ochronę na imprezie, pracownicy skoro są zmęczeni, czując, że daleko nie pojadą...kombinują kierowcę, wyspanego wypoczętego, to już nie kompetencje szefów...
Miałaś kiedyś coś wspólnego z Miro? Najwidoczniej nie skoro wierzysz w tak idealny świat. Sorki, ale jedyną osoba na prawach kierowcy był Suchy (to nie żaden przytyk w Twoim kierunku Wicia, tylko stwierdzenie faktu) i to też nie zawsze. Rzeczywistość wygląda tak, że "kierowca" wiezie ludzi na imprezę, przez x godzin pracuje na miejscu, a po zakończeniu ma wsiąść za kółko, dowieźć ludzi do Lublina i jeszcze rozwieźć do domów. Kiedy ma spać? Stojąc przy głośniku pod sceną, na płotkach, czy w trakcie patrolu wsparty na ramieniu współpracowników? Szefowie są od tego, żeby zapewnić optymalne warunki pracy i bezpieczeństwa swoich podwładnych, w końcu między innymi za to dostają pensję. I w tym przypadku pomimo słów krytyki będę trwać przy swoim, bo wiem jakie są fakty. Pracownicy mają robić swoje i nie wymagać.. Szkoda tylko Mariusza, Patryka i ich rodzin...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZKODA LUDZI KTÓRZY ZGINELI.Zamiast tracić czas na głupawe wywody co i jak w której firmie może należałoby pomyśleć jak pomóc teraz rodzinom.Wyrazy współczucia dla rodzin MARIUSZA i PATRYKA. PS. Faktycznie jedynym kierowcą był SUCHY i nikt nigdy nie zmuszał go do jazdy chciał jechał nie chciał nie jechał.Mariusz piratem NIE BYŁ!!!! Ten odcinek drogi jest bardzo nierówny a samochód którym jechali nie był idealny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
SZKODA LUDZI KTÓRZY ZGINELI.Zamiast tracić czas na głupawe wywody co i jak w której firmie może należałoby pomyśleć jak pomóc teraz rodzinom.Wyrazy współczucia dla rodzin MARIUSZA i PATRYKA. PS. Faktycznie jedynym kierowcą był SUCHY i nikt nigdy nie zmuszał go do jazdy chciał jechał nie chciał nie jechał.Mariusz piratem NIE BYŁ!!!! Ten odcinek drogi jest bardzo nierówny a samochód którym jechali nie był idealny.
Stefaniak, Sekuła , Łata ,Sołtys mogła bym jeszcze paru wymienić dobrych kierowców,ale nie o to chodzi.Chodzi o to że w tej firmie nic się nie zmieniło ludzie ciągną po 70pare godzin żeby góra sobie nabijała kieszeń.Pan WIELKI Z. to jeszcze pracuje? PS. Wyrazy współczucia dla rodzin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosba do administratora Prosze zalozyc osobny watek na docinki pod adresem Miro w tym miejscu jest to niesmaczne , a jezeli ktos ma uraz do do tej firmy niech go zachowa dla siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie co nie mogę czytac nie których waszych opisów bo mi robi się nie dobrze ,co nie którzy nie byli nie miejscu i nie wiedzą jak to było , i piszą głupoty ,i zmyślają. LUDZIE OCKNIJCIE SIĘ WSPANIALI CHŁOPCY ODESZLI , A TAKŻE NAJLEPSI KOLEDZY POKÓJ ICH DUSZOM. A TAK PRZY OKAZJI JAK NIE WIECIE CO SIĘ STAŁO TO NIE WYPISUJCIE GŁUPOT? SKŁAD WYRAZY SPŁÓCZUCIA DLA RODZIN PATRYKA I MARIUSZA.A WY SPOCZYWAJCIE W POKOJU ,I MAM NADZIEJE ŻE WASZA ŚMIERC NIE POSZŁA NA DAREMNE , I NIE KTÓRZY WYCIĄGNĄ Z TEGO ODPOWIEDNIE WNIOSKI. DO ZOBACZENIA PATRYKU I MARIUSZU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CIEKAWE ze obwiniacie kierownictwo miro za przepracowanie i przeeksplatowanie pracownikow a o ile wiem to kolega mariusz nie byl juz dreptaczkiem obiektowym a jakims kierownikiem moze na miejscu gejowatego wielkiego pana "Z" a wlasnie tak apropo to co u pana "Z" slychac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wspaniali ludzie ich tam nie powinno być , wyrazy współczucia dla rodzin i dzieci które nie bedo pamietac taty żal (*)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewyspanie nie jest mniej groźne niż alkohol za kółkiem. Chce Ci się spać, zjedź na parking i się prześpij. To tylko kwestia wyobraźni co do skutków i odpowiedzialności. Im widocznie tego zabrakło. Co do tego co niektórzy pisza o utracie pracy - lepiej stracić pracę niż życie, ktos się z tym nie zgodzi? Nie wspominająć juz o tym, że sami nauczyliście swoich szefów tego, że harujecie po 48 godzin, a potem jeszcze siadacie za kółko zeby sie porozwozić, jakby firma nie była w stanie zapewnić kierowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żalu w moim sercu nic nie ukoi........wyrazy współczucia dla rodziny....a przede wszystkim syna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a pan "Z" powinien jurz nie pracować od wczoraj w tej firmie , za wykorzystywanie pracowników , i tak to jest jak z wieśniaka zrobi się wielki pan , a sam kiedyś był kierownikiem i wie jak sie czuje osoba po tylu godzinach pracy (*)tylko żal tak wspaniałych ludzi że zgineli przez takiego idiote (*).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Były pracownik napisał:
a pan "Z" powinien jurz nie pracować od wczoraj w tej firmie , za wykorzystywanie pracowników , i tak to jest jak z wieśniaka zrobi się wielki pan , a sam kiedyś był kierownikiem i wie jak sie czuje osoba po tylu godzinach pracy (*)tylko żal tak wspaniałych ludzi że zgineli przez takiego idiote (*).
Ty baranie a po katastrofie w Smoensku to kogo bys zwolnil !? Pana BOGA??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypadki , przypadki chodza po ludziach i nie mozna obwiniac za to osob trzecich nikt nie zlapal za kierownice.Widocznie tak mialo byc, takie jest zycie nigdy nic nie wiadomo . Ten kierownik to taki a ten to taki , kazdy ma swoj rozum i decyduje za sasiebie a ta praca nie jest taka wspaniala zeby ryzykowac zycie,zadne pieniadze nie sa tego warte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pawel napisał:
Wypadki , przypadki chodza po ludziach i nie mozna obwiniac za to osob trzecich nikt nie zlapal za kierownice.Widocznie tak mialo byc, takie jest zycie nigdy nic nie wiadomo . Ten kierownik to taki a ten to taki , kazdy ma swoj rozum i decyduje za sasiebie a ta praca nie jest taka wspaniala zeby ryzykowac zycie,zadne pieniadze nie sa tego warte.
TAK pewnie a jak wytłumaczyć POLECENIE "szefa" pojedziesz jeszcze po ......... niesprawnym samochodem.i nie ma co oczerniać firmy M pana Z tylko zastanowić się dlaczego tak się stało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie opanujcie się zginęli nasi przyjaciele,koledzy......nie zaslużyli na taką tragiczną śmierc!!!! Z wielkim bólem i smutkiem oraz w poczuciu niepowetowanej straty przyjeliśmy wiadomość o tragicznej śmierci Będzie nam Was brakowało. Cześć Ich Pamięci. Rodzinom,Najbliższym oraz Przyjaciołom Patryka i Mariusza, których ta tragiczna śmierć najbardziej dotknęła, wyrazy szczerego współczucia i żalu Patryczku[*][*][*] Twój błyskotliwy umysł, rzadki dar zjednywania ludzi, życzliwość i serdeczność wobec drugich czyniły z Ciebie osobę powszechnie lubianą i szanowaną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pawel napisał:
Wypadki , przypadki chodza po ludziach i nie mozna obwiniac za to osob trzecich nikt nie zlapal za kierownice.Widocznie tak mialo byc, takie jest zycie nigdy nic nie wiadomo . Ten kierownik to taki a ten to taki , kazdy ma swoj rozum i decyduje za sasiebie a ta praca nie jest taka wspaniala zeby ryzykowac zycie,zadne pieniadze nie sa tego warte.
najsensowniejsza odpowiedz. bardzo mi sie spodobala. widocznie wlasnie tak mialo byc, ze to oni mieli pojechac ostatni raz tym busem. faktycznie nie jest to czas na ocenianie, przepychanki i obludne glosy rozpaczy. kazdy wie ze w miro przyjaciol sie nie ma. i koniec. jedynie... wspolczucia dla rodzin. nie myslcie tutaj o sobie. pomyslcie o chwili kiedy zony dowiedzialy sie ze ich zycie i ich dzieci stracilo na wiele lat sens.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 16

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...