Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ten kraj jest chory i to nie katar ale totalna umysłowa zapaść....otworzyli drogę i już ludzi karają...najlepiej społeczeństwu założyć kaganiec na pysk i krótka smycz i karać, wymyślać coraz głupsze przepisy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
joj trzy pasy ,może paski? sponsorował adidas?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawda jest, że te szczury Kraśnickie, zabierający dowody rejestracyjne z loterii i prowadzenia własnych statystyk mundurowych, już dawno powinni odpowiadać przez Wewnętrznym, co lada chwila się stanie.... i życzę im dobrej służby patrolowej - na przyszłość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I posypie się pierwszy asfalt jak przejedzie trochę TIROW oglądałem nie raz budowę tej obwodnicy po niej mogą jeździć rowerzyści.Ona prędzej się rozpadnie jak ja zbudowali i jeszcze czegoś takiego nie widziałem na zachodzie a widziałem dużo a tu wszystko odwrotnie było robione Ktoś poklepał kasę i zrobił fuszerkę Powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież obwodnica jest zamknięta. Stoi policja na rondzie i tarasuje wyjazd na Kielce, a tiry jadą przez rynek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tia... A jak się dzisiaj ok 17 zderzyły 2 auta na końcu obwodnicy ( rondo przy zbiegu z ul Przemysłową) to zrobił się taki korek,że szkoda pisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca napisał:
Tia... A jak się dzisiaj ok 17 zderzyły 2 auta na końcu obwodnicy ( rondo przy zbiegu z ul Przemysłową) to zrobił się taki korek,że szkoda pisać.
małe sprostowanie- chodziło o rondo przy wylocie na Kielce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może przy okazji udałoby się otworzyć ulicę Topolową w Świdniku która od ponad misiąca umalowana jak panienka czeka chyba na tydzień przedwyborczy a ludzie mimo znaków zakazu i tak jeżdżą nie mogąc doczekać się na przecięcie wstęgi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha kolejny odcinek drogi na ktorej mozna zarobic spora kase hahaha smieszny kraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny pretekst do łupienia kierowców!. Podpuszczają kierowcę, ten pogoni o 20 km więcej niż dopuszczalna ( przez kogo dopuszczalna???)i mają na piwo ze schabowym. A prawdziwych bandytów to niełaska ścigać panowie policjanci??Na waszym terenie jeździ mnóstwo pijanych chłopów na zdezelowanych traktorach, mnóstwo degeneratów na nieoświetlonych rowerach i co?? Co wy robicie by to tałatajstwo wyłapać?? NIC< dosłownie NIC!! Bo to znajomi, znajomi znajomych, bo to " biedni " z których nic sie nie wyciśnie.... Podpuszczaliście mnie tą swoją cegiełką kiedyś . Ale ja się nie dałem i na pewno mnie nie złapiecie. PA!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybierz najlepszego kandydata na burmistrza Kraśnika Spot wyborczy:
Ostatnio edytowany 10 listopada 2010 r. o 09:16
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kropla w morzu potrzeb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie po to się buduje w Polsce obwodnice nie po to by ulżyć mieszkańcom, nie po to by nie niszczyć dróg w mieście, nie po to by nie było korków po to się buduje by wypuścić na nie nieoznakowane radiowozy - i to jest za#$%^&e
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy może ktoś wie, dlaczego nadal jeżdżą przez rynek Tir-y?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[url="
Ostatnio edytowany 10 listopada 2010 r. o 09:16
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry samorządowiec to podstawa dobrych inwestycji
Ostatnio edytowany 10 listopada 2010 r. o 09:15
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Myślałem jednak, że na całej długości będzie to dwupasmówka." Panie Damianie nie dwupasmówka tylko droga dwujezdniowa lub droga o dwóch/trzech/czterech/itd. pasach ruchu obu kierunkach. USTAWA z dnia 20 czerwca 1997 r. Art. 2. Użyte w ustawie określenia oznaczają: 6) jezdnia – część drogi przeznaczoną do ruchu pojazdów; określenie to nie dotyczy torowisk wydzielonych z jezdni; 7) pas ruchu – każdy z podłużnych pasów jezdni wystarczający do ruchu jednego rzędu pojazdów wielośladowych, oznaczony lub nieoznaczony znakami drogowymi;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co znaczy podpuszczają? Jak dajesz się podpuszczać to jesteś psychopata i nie powinieneś mieć prawka skoro zimnej krwi nie umiesz zachować. A jak łoili mandaty za wyprzedzanie na podwójnej ciągłej - to słusznie, zwłaszcza że droga ma przekrój 2+1 i można bezpiecznie wyprzedzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ośmieszają się z tym przecinaniem wstąg, palcem nie ruszyli aby poprawić drogi na lubelszczyźnie, ale do wystawiania gęb przed kamery do pierwsi. Ten rząd tylko pijarem stoi, potrzebuje tego jak tlenu. To samorządom i GDDKiA głównie zawdzięczamy remonty i budowy nowych dróg, samorządy świetnie radzą sobie z wydawaniem unijnej kasy, gorzej jest z ich przyznawaniem, no ale w Lublinie przecież zajmuje się rozdziałem środków nieudolna koalicja PO i PSL, czego skutkiem jest ostatnie miejsce w kraju. Panowie Kawałko, Grabczuk i Flasiński już niedługo kończą zajmowanie się tym tematem na szczęście. (Chociaż Flasiński żonie przyznał dotacyję).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za zwrot "generalny dyrektor dróg krajowych i autostrad Lech Witecki"? Nie powinno być czasem "dyrektor Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Lech Witecki"? Jestem z Lublina, ale wyczyny kraśnickiego Mondeo są mi znane ze prasy Popuszczanie do szybszej jazdy poprzez jazdę na zderzaku jest mało eleganckie, nie mówiąc o bezpieczeństwie. Ktoś im kiedyś delikatnie przyhamuje to mu w bagażniku zaparkują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...