Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to idź ty cwaniaku wybuduj,załatw wszystkie pozwolenie i rób to tak by KAŻDEMU PODPASOWAĆ MALKONTENTOWI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie denerwuj się, to pusty aktyw strażacki walczy w interencie o stołek i stanowiska dla swojego ludzia, a więc dla siebie i aktywu. To tak jak w tym spocie kandydata na burmistrza, pokazana jest Al.1000 leica, która jest drogą powiatową, a nie miejską i to "beton postkomunistyczny" Wojtak za taki stan odpowiada. Ludzie nie głosujcie tylko na chłopów!!!
BEZ NICKU napisał:
to idź ty cwaniaku wybuduj,załatw wszystkie pozwolenie i rób to tak by KAŻDEMU PODPASOWAĆ MALKONTENTOWI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIOTR JANCZAREK - postaw na świeżość, postaw na nowe możliwości dla naszego miasta. 21 listopada wybierz nowego, lepszego Burmistrza Kraśnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek napisał:
Co to za zwrot "generalny dyrektor dróg krajowych i autostrad Lech Witecki"? Nie powinno być czasem "dyrektor Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Lech Witecki"? Jestem z Lublina, ale wyczyny kraśnickiego Mondeo są mi znane ze prasy Popuszczanie do szybszej jazdy poprzez jazdę na zderzaku jest mało eleganckie, nie mówiąc o bezpieczeństwie. Ktoś im kiedyś delikatnie przyhamuje to mu w bagażniku zaparkują.
USTAWA o drogach publicznych z dnia 21 marca 1985 r. Art. 18. 1. Centralnym organem administracji rządowej właściwym w sprawach dróg krajowych jest Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad, ... USTAWA z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym Art. 10. 3. Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad zarządza ruchem na drogach krajowych, ... Przy okazji "ciekawostka": USTAWA o drogach publicznych z dnia 21 marca 1985 r. Art. 10. 1. Organem właściwym do pozbawienia drogi dotychczasowej kategorii jest organ właściwy do zaliczenia jej do odpowiedniej kategorii. 2. Pozbawienia drogi jej kategorii dokonuje się w trybie właściwym do zaliczenia drogi do odpowiedniej kategorii. 3. Pozbawienie drogi dotychczasowej kategorii, z wyjątkiem przypadku wyłączenia drogi z użytkowania, jest możliwe jedynie w sytuacji jednoczesnego zaliczenia tej drogi do nowej kategorii. Pozbawienie i zaliczenie nie może być dokonane później niż do końca trzeciego kwartału danego roku, z mocą od dnia 1 stycznia roku następnego. 4. Nowo wybudowany odcinek drogi zostaje zaliczony do kategorii drogi, w której ciągu leży. 5. Odcinek drogi zastąpiony nowo wybudowanym odcinkiem drogi z chwilą oddania go do użytkowania zostaje pozbawiony dotychczasowej kategorii i zaliczony do kategorii drogi gminnej. Czyli zgodnie z ust. 4 i 5 już od teraz wymienione tutaj drogi krajowe (ich odcinki) http://www.krasnik.pl/index.php?page=wykaz-drog-w-miescie stały się drogami gminnymi, a obwodnica jest drogą krajową. Tylko jak to się ma do zapisu ust. 3 "Pozbawienie i zaliczenie nie może być dokonane później niż do końca trzeciego kwartału danego roku, z mocą od dnia 1 stycznia roku następnego." Czy ustawodawca chciał powiedzieć że generalną zasadą co do terminu zmiany kategorii drogi jest to co zapisano w ust. 3, a zapis w ust. 5 jest wyjątkiem?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zenon z Kielc napisał:
............... samorządy świetnie radzą sobie z wydawaniem unijnej kasy, gorzej jest z ich przyznawaniem, no ale w Lublinie przecież zajmuje się rozdziałem środków nieudolna koalicja PO i PSL, czego skutkiem jest ostatnie miejsce w kraju........
Masz żal do koalicji (ale czy do PO czy PSL?). Tam gdzie sprawnie wykorzystuje się środki z unii rządzi PO (czasami w koalicjach), za wyjątkiem Podkarpacia, gdzie rządzi PiS. Więc w czym problem, chyba nie w ugrupowaniach ale konkretnych nazwiskach!!! Trzeba żeby komuś chciało się chcieć!! Przeczytaj też to sobie: http://wyborcza.biz/biznes/1,101562,8603630,Min__12_regionow_dostanie_bonus_za_sprawne_wydawanie.html tylko ze zrozumieniem, jeżeli za pierwszym razem nie bedzie to zrozumiałe, przeczytaj jeszcze raz i tak do skutku. Ostatnie miejsce mamy nie za przyznawanie środków - tylko za sprawne wykorzystywanie przyznanych funduszy, co mija się z Twoją "prawdą". Kasa jest przyznana - trzeba tylko ją przeznaczyć (wydać) na dany cel a później ją rozliczyć. Jakbyś nie wiedział, lub zapomniał to napiszę, że Lubelszczyzna na lata 2007 - 2013 dostała z UE 1,15 mld euro, no i tego nie bardzo potrafimy wykorzystać. A to właśnie wina samorządów. Ale wkrótce wybory... Nic nie sugeruję, ale coś z tym trzeba zrobić ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
Masz żal do koalicji (ale czy do PO czy PSL?). Tam gdzie sprawnie wykorzystuje się środki z unii rządzi PO (czasami w koalicjach), za wyjątkiem Podkarpacia, gdzie rządzi PiS. Więc w czym problem, chyba nie w ugrupowaniach ale konkretnych nazwiskach!!! Trzeba żeby komuś chciało się chcieć!! Przeczytaj też to sobie: http://wyborcza.biz/biznes/1,101562,8603630,Min__12_regionow_dostanie_bonus_za_sprawne_wydawanie.html tylko ze zrozumieniem, jeżeli za pierwszym razem nie bedzie to zrozumiałe, przeczytaj jeszcze raz i tak do skutku. Ostatnie miejsce mamy nie za przyznawanie środków - tylko za sprawne wykorzystywanie przyznanych funduszy, co mija się z Twoją "prawdą". Kasa jest przyznana - trzeba tylko ją przeznaczyć (wydać) na dany cel a później ją rozliczyć. Jakbyś nie wiedział, lub zapomniał to napiszę, że Lubelszczyzna na lata 2007 - 2013 dostała z UE 1,15 mld euro, no i tego nie bardzo potrafimy wykorzystać. A to właśnie wina samorządów. Ale wkrótce wybory... Nic nie sugeruję, ale coś z tym trzeba zrobić ;-)
już ja wiem, jak ta PO rządzi w marszałkowskim. Ludzie zupełnie nieprzygotowani, gdyby nie fachowość obeznanych w środkach unijnych koalicjantów z PSL to z wykorzystaniem środków byłaby lipa. PO jest nie przygotowana, nie ma kadr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybierz nowego, lepszego burmistrza Kraśnika - PIOTRA JANCZARKA www.piotrjanczarek.pl spot wyborczy: http://www.youtube.com/watch?v=Y5j1z7_RsV4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
Masz żal do koalicji (ale czy do PO czy PSL?). Tam gdzie sprawnie wykorzystuje się środki z unii rządzi PO (czasami w koalicjach), za wyjątkiem Podkarpacia, gdzie rządzi PiS. Więc w czym problem, chyba nie w ugrupowaniach ale konkretnych nazwiskach!!! Trzeba żeby komuś chciało się chcieć!! Przeczytaj też to sobie: http://wyborcza.biz/biznes/1,101562,8603630,Min__12_regionow_dostanie_bonus_za_sprawne_wydawanie.html tylko ze zrozumieniem, jeżeli za pierwszym razem nie bedzie to zrozumiałe, przeczytaj jeszcze raz i tak do skutku. Ostatnie miejsce mamy nie za przyznawanie środków - tylko za sprawne wykorzystywanie przyznanych funduszy, co mija się z Twoją "prawdą". Kasa jest przyznana - trzeba tylko ją przeznaczyć (wydać) na dany cel a później ją rozliczyć. Jakbyś nie wiedział, lub zapomniał to napiszę, że Lubelszczyzna na lata 2007 - 2013 dostała z UE 1,15 mld euro, no i tego nie bardzo potrafimy wykorzystać. A to właśnie wina samorządów. Ale wkrótce wybory... Nic nie sugeruję, ale coś z tym trzeba zrobić ;-)
A propos wykorzystania środków unijnych. Burmistrz Kraśnika twierdzi, że pozyskał w kadencji 12,5 mln zł. Czy to dużo czy mało/ o to jest spór z konkurentami. Więc dla porównania w r. 2009 gmina Godziszów (ta co nie chciała do UE) wykorzystała 13,229 mln zł i zajmuje 9 miejsce wśród samorządów Lubelszczyzny. na 1 mieszkańca daje to 2140 zł w r. 2009. A ile to jest na mieszkańca Kraśnika to można wyliczyć z sumy 12,5 mln w 4 latach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...ciekawe jak długo bedzie ta piekna obwodnica i czy warto było ją robić heheh drogowcy zapomnieli o drogach gminnych i powiatowych,ich stan jest fatalny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek napisał:
Jestem z Lublina, ale wyczyny kraśnickiego Mondeo są mi znane ze prasy Popuszczanie do szybszej jazdy poprzez jazdę na zderzaku jest mało eleganckie, nie mówiąc o bezpieczeństwie. Ktoś im kiedyś delikatnie przyhamuje to mu w bagażniku zaparkują.
Musi to zrobić ktoś, kto ma mocny hak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co budowac nowe drogi w lubelskim? Jest ich juz wystarczajaco duzo. Drog rowerowych nowych nam potrzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cdn napisał:
Kolejny pretekst do łupienia kierowców!. Podpuszczają kierowcę, ten pogoni o 20 km więcej niż dopuszczalna ( przez kogo dopuszczalna???)i mają na piwo ze schabowym. A prawdziwych bandytów to niełaska ścigać panowie policjanci??Na waszym terenie jeździ mnóstwo pijanych chłopów na zdezelowanych traktorach, mnóstwo degeneratów na nieoświetlonych rowerach i co?? Co wy robicie by to tałatajstwo wyłapać?? NIC< dosłownie NIC!! Bo to znajomi, znajomi znajomych, bo to " biedni " z których nic sie nie wyciśnie.... Podpuszczaliście mnie tą swoją cegiełką kiedyś . Ale ja się nie dałem i na pewno mnie nie złapiecie. PA!!
ZOBACZYMY, zobaczymy cwaniaczku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po raz kolejny utwierdziełm się w przejkonaniu że Polska to poiebany kraj. Obwodnica jest po to, ustawić znak 60km/h i wlepiać kierowcom mandaty bo mają czelność jechać np. 90. Szkoda że do więzienia za to nie wsadzają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"cegielka" wziela sie od koloru samochodu a wiec "cegielka" ma kolor ceglany a nie BOPRDOWY jak jakis pismak napisal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludziska, gdy wybory wygra pan Cz., to i tak za rok w Kraśniku znowu będą wybory, więc czym się przjmujecie! Temida pomoże :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stivi napisał:
ludziska, gdy wybory wygra pan Cz., to i tak za rok w Kraśniku znowu będą wybory, więc czym się przjmujecie! Temida pomoże :-)
Wybory wygra Pan Włodarczyk! Ma to jak w banku! Oj, patologia pójdzie w odstawkę... :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddaj głos na Piotra JANCZARKA. www.piotrjanczarek.pl Wybierzmy lepszego Burmistrza Kraśnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elżunia z mieszkaniem napisał:
Wybory wygra Pan Włodarczyk! Ma to jak w banku! Oj, patologia pójdzie w odstawkę... :-)
z ciekawości sprawdziłem oświadczenia majątkowe radnych. bardzo bylem zaskoczony ze M Włodarczyk nie umie obsługiwać komputera i ciągle stuka na starej dobrej maszynie do pisania:-) to jest burmistrz na miarę XXI wieku!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[media]http://www.youtube.com/watch?v=Lsq6M2qfz3U[/media] A ja najbardziej popieram Pana Jarka:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pietrek napisał:
z ciekawości sprawdziłem oświadczenia majątkowe radnych. bardzo bylem zaskoczony ze M Włodarczyk nie umie obsługiwać komputera i ciągle stuka na starej dobrej maszynie do pisania:-) to jest burmistrz na miarę XXI wieku!!!
Pietrek, to ty?! Weź przestań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...