Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ze tak powiem...i tak minie rok badz dwa...i ta odwodnica bedzie w d*** wytłyc...takze nie ma sie czym podniecac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK SIĘ SKŁADA ŻE PLANY BUDOWY OBWODNICY ORAZ PIERWSZE CZYNNOŚCI Z TYM ZWIĄZANE ZOSTAŁY PRZEPROWADZONE NA POCZĄTKU LAT 90 TYCH, KIEDY TO STAROSTA WOJTAK SPOTKAŁ SIĘ W TEJ SPRAWIE Z ÓWCZESNYM DYREKTOREM GDDKIA. GDYBY NIE URUCHOMIONO WTEDY MACHINY, O OBWODNICY MOŻNABY ZAPOMNIEĆ, BEZ PLANÓW BUDOWAĆ SIĘ NIE DA. a O NIEUDOLNOŚCI BURMISTRZA ŚWIADCZY TO, ŻE PRZEZ JEGO POLITYKIERSTWO INWESTYCJA ZOSTAŁA ODSUWANA W CZASIE. TAKŻE TO, ŻE NIEDŁUGO POJEDZIEMY OBWODNICĄ TO ŻADNA ZASŁUGA JEGO ANI JEGO PUPILI...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://img249.imageshack.us/img249/5165/czerwjaroslaw.jpg Człowiek godny zaufania. Polecam! www.czerw.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dr Jarosław Czerw - na burmistrza miasta Kraśnik !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za dr czerwem ale chyba on nie startuje a szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Startuje do Rady Powiatu, i może zostać starostą. Dlatego wspierajmy go, bo to porządny człowiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głosujcie na Janczarka na burmistrza - młody i nie przesiąknięty kraśnickim syfem - a co najważniejszy z bogatym doświadczeniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja i moja rodzina głosujemy na włodarczyka. porządny człowiek, fajne dzieci, ładna żona, nie to co kobyła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że Czerw nie startuje na burmistrza. Oby został starostą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starostą zostanie wojtak albo mularczyk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, ale osobą która mam najlepsze predyspozycje do sprawowania najwyższych funkcji jest Jarek Czerw!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://proca.pl/pokaz/5405/czy_uwazasz__ze_jaroslaw_czerw_bylby_dobrym_starosta_krasnickim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutro, tzn. 8 listopada o godz. 11.30 w restauracji "Orion" w dzielnicy fabrycznej odbędzie się spotkanie z Prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janczarek na burmistrza i będzie ok, nie trzeba uzdrawiać ludzi w kraśniku, tylko zmienić nieudolnych na menadżerów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już stało się męczące, czy młodzieżowy aktyw ZSL zakończył już prace polowe? Jeszcze tego nam brakuje, burmistrza chłopa. Jak to było z tymi grabiami i PSLem"
Men napisał:
Janczarek na burmistrza i będzie ok, nie trzeba uzdrawiać ludzi w kraśniku, tylko zmienić nieudolnych na menadżerów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już stało się męczące, czy młodzieżowy aktyw ZSL zakończył już prace polowe? Jeszcze tego nam brakuje, burmistrza chłopa. Jak to było z tymi grabiami i PSLem"
Men napisał:
Janczarek na burmistrza i będzie ok, nie trzeba uzdrawiać ludzi w kraśniku, tylko zmienić nieudolnych na menadżerów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wole chłopa niż psychola z kompleksami z patologicznej rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zaufałem Jarkowi Czerwowi i nie mam takich problemów http://img510.imageshack.us/img510/8205/jczj.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraśniczanin napisał:
Ja zaufałem Jarkowi Czerwowi i nie mam takich problemów http://img510.imageshack.us/img510/8205/jczj.jpg
Ale jak widać masz inne...uzależniłeś się od ciągłego wpisywania peanów pochwalnych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czystą przyjemnością jest wspieranie takich ludzi jak Pan Jarosław
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...