Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Od 8 lat czeka na kanalizację. Sprawa trafiła do sądu

Utworzony przez katar, 28 października 2014 r. o 08:07 Powrót do artykułu
Nagonka i kampania wyborcza rozpoczęta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagonka i kampania wyborcza rozpoczęta.
A to nieprawda, że w kraju rządzonym przez PO+PSL przy wtórze SLD takie rzeczy są na porządku dziennym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to Pan Kierownik Infrstruktury ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Lemiecha wstydzi się swojej partii i nigdzie nie przedstawia się jako gwiazda PO w Zakrzówku. Kandyduje na wójta i do powiatu z pierwszego miejsca. Murowane zwycięstwo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No pewnie: W jedności siła. Czyny nie słowa. Z ludźmi i dla ludzi. Gęba pełna, głowa pusta. Imprezy, wywiady, hucpa. Na każdym zdjęciu wójt albo przewodniczący. Jeszcze 11 listopada przed nami. Się będzie działo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to oni tak sami na tych zdjęciach? Z ciekawości przejrzałam zdjęcia z galerii strony gminy i nie znalazłam ani jednego zdjęcia na którym były sam  pan wójt bądź też sam  pan przewodniczący,  za to zobaczyłam roześmiane twarze mieszkańców , dzieci, seniorów, strażaków itd. Czyżby Kogoś zazdrość zżerała?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kim Dzong Un też tak ma: radosne dzieci i on radosny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...