Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Opieka Społeczna w Krasniku

Utworzony przez siwa, 19 stycznia 2011 r. o 16:42
szef napisał:
Mozesz ja pozdrawiac prywatnie,nawet calujac w piczke ale po godzinach pracy.Teraz masz pracowac ścierwo, a nie w czasie pracy uzywac internetu do celow prywatnych.Juz nie dlugo sam polecisz dyscyplinarnie,do namierzenia ciebie nie duzo zostalo.Bedziesz sie wtedy smial baranim glosem
Turlaj dropsa z dywanu. Wiesz czym się różni szef od wibratora? Ten pierwszy jest prawdziwym CH*** Wara Ci od mojego czasu, w dodatku wolnego. A swoje fantazje zostaw dla siebie, namierzaj sobie ile wlezie, póki co to wolny kraj i wolno mi mieć swoje zdanie, a Ty "szefffunciu" uważaj, bo ja nie wyzywam ludzi na forum, namierzą mnie, namierzą i ciebie Buźka w co tam chcesz fantasto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pok napisał:
Mały to ty jestes jesli popierasz takie zachowanie.Jesli zwolnienie dyscyplinarne bylo by niezgodne z prawem w tym przypadku,juz dawno na TVK o tym by trabiono i p.Opoka wrocila by do pracy lub otrzymala by ogromne odszkodowanie adekwatne do jej ogromnych zarobkow.Jestes chory jak ten popieprzony kraj,pelen korupcji i przekupnych urzednikow.
Prostaczku dochodzenie swoich praw przed sądem pracy to minimum rok lub więcej. Poczekaj troszeczkę, a zobaczymy czy wypowiedzenie jej dyscyplinarnie pracy było zgodne czy nie z prawem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Turlaj dropsa z dywanu. Wiesz czym się różni szef od wibratora? Ten pierwszy jest prawdziwym CH*** Wara Ci od mojego czasu, w dodatku wolnego. A swoje fantazje zostaw dla siebie, namierzaj sobie ile wlezie, póki co to wolny kraj i wolno mi mieć swoje zdanie, a Ty "szefffunciu" uważaj, bo ja nie wyzywam ludzi na forum, namierzą mnie, namierzą i ciebie Buźka w co tam chcesz fantasto
Hehe...znowu spuscili ze smyczy psiarnie dobrze,ze teraz mozna usypiac wsciekle okazy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szef napisał:
Mozesz ja pozdrawiac prywatnie,nawet calujac w piczke ale po godzinach pracy.Teraz masz pracowac ścierwo, a nie w czasie pracy uzywac internetu do celow prywatnych.Juz nie dlugo sam polecisz dyscyplinarnie,do namierzenia ciebie nie duzo zostalo.Bedziesz sie wtedy smial baranim glosem
ojoj!!! Co za PiS-kultura zapluł się karzeł reakcji. Gościu tobie splunąć w pysk byłoby żal .i.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Turlaj dropsa z dywanu. Wiesz czym się różni szef od wibratora? Ten pierwszy jest prawdziwym CH*** Wara Ci od mojego czasu, w dodatku wolnego. A swoje fantazje zostaw dla siebie, namierzaj sobie ile wlezie, póki co to wolny kraj i wolno mi mieć swoje zdanie, a Ty "szefffunciu" uważaj, bo ja nie wyzywam ludzi na forum, namierzą mnie, namierzą i ciebie Buźka w co tam chcesz fantasto
Zamkinij jape ścierwo!Mnie wolno a tobie co najwyzej pozostalo wsadzienie wibratora,ktorym tak sie zabawiasz,prosto w mordę i to po wyciagnieciu z krowiej dupy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szef napisał:
Zamkinij jape ścierwo!Mnie wolno a tobie co najwyzej pozostalo wsadzienie wibratora,ktorym tak sie zabawiasz,prosto w mordę i to po wyciagnieciu z krowiej dupy
Powtórzę jeszcze raz: zostaw swoje fantazje dla siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Powtórzę jeszcze raz: zostaw swoje fantazje dla siebie
Jesli juz to"napisze" jeszcze raz a nie powtorze bo na razie i na cale szczescie nikt tu nie slyszy twojego glosu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pani Opoka to dobry i uczciwy pracownik, jej zwolnienie „dyscyplinarne” to zwykły odwet polityczny Stawiarskiego i Włodarczyka. Tyle wam ona pomogła a Wy w „łyżce wody” byście ją utopili. Czy tylko zawiść i nienawiść na Was działa. Takie zachowanie to oznaka małych ludzi – wstyd!!! Dobrze się stało że pracuje to dla mnie dzisiaj najlepsza wiadomość.
A ja mam pytanie.W jaki sposob pani Opoka otrzymala te posadę?Na podstawie jakiegoś konkursu czy wolnego etatu w tej jednostce?Co do pierwszego to takowy sie nie odbył a co do drugiego to chyba kazdy zainteresowany powinien zlozyc aplikacje na to stanowisko i po przeprowadzeniu rozmowy kwalifikacyjnej powinien byc wybrany najlepszy kandydat,jak to sie odbywa w cywilizowanych krajach,co też nie miało miejsca.Wiec jeszcze raz pytam: na jakiej podstawie i zasadach otrzymała te posadę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
monika napisał:
A ja mam pytanie.W jaki sposob pani Opoka otrzymala te posadę?Na podstawie jakiegoś konkursu czy wolnego etatu w tej jednostce?Co do pierwszego to takowy sie nie odbył a co do drugiego to chyba kazdy zainteresowany powinien zlozyc aplikacje na to stanowisko i po przeprowadzeniu rozmowy kwalifikacyjnej powinien byc wybrany najlepszy kandydat,jak to sie odbywa w cywilizowanych krajach,co też nie miało miejsca.Wiec jeszcze raz pytam: na jakiej podstawie i zasadach otrzymała te posadę?
A pewnie na takiej, na jakiej w większosci urzędów w tym kraju sie otrzymuje, a i nasze krasnickie nie odstaja od tej normy. Nie mam nic przeciwko byłej kierowniczce MOPSu, ale zwykły człowiek i to bez dyscyplinarki, chocby głodem przemierał, a jego dzieci z nim, to dla niego nie było by pracy, ale za swoich zawsze sie znajdzie. Ale to normalka dla rządzacych klik i bez róznicy z jakiej opcji sie wywodzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
A pewnie na takiej, na jakiej w większosci urzędów w tym kraju sie otrzymuje, a i nasze krasnickie nie odstaja od tej normy. Nie mam nic przeciwko byłej kierowniczce MOPSu, ale zwykły człowiek i to bez dyscyplinarki, chocby głodem przemierał, a jego dzieci z nim, to dla niego nie było by pracy, ale za swoich zawsze sie znajdzie. Ale to normalka dla rządzacych klik i bez róznicy z jakiej opcji sie wywodzą.
I to jest właśnie odpowiedź na moje pytanie...smutne ale niestety prawdziwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś może mi odpowiedzieć jak to się stało że nowa pani kierownik MOPSu wygrała konkurs w marcu na stanowisko kierownicze jak juz w grudniu wszyscy wiedzieli że ona będzie .Ito jest następna sprawa p burmistrza jak ozdrawia Kraśnik przekrętami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żeby objąć kierownicze stanowisko MOPS trzeba znać się na takiej pracy a nie tylko żone nowego burmistrza Pana W
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
irena napisał:
Czy ktoś może mi odpowiedzieć jak to się stało że nowa pani kierownik MOPSu wygrała konkurs w marcu na stanowisko kierownicze jak juz w grudniu wszyscy wiedzieli że ona będzie .
Sława ją wyprzedziła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z tym że sława ja wyprzedziła i myśli że kierownik to Bóg ale niech uważa bo ktoś może podciąć jej skrzydła i Włodarczyk jej nie pomoże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam pytanie.W jaki sposob pani Opoka otrzymala te posadę?Na podstawie jakiegoś konkursu czy wolnego etatu w tej jednostce?Co do pierwszego to takowy sie nie odbył a co do drugiego to chyba kazdy zainteresowany powinien zlozyc aplikacje na to stanowisko i po przeprowadzeniu rozmowy kwalifikacyjnej powinien byc wybrany najlepszy kandydat,jak to sie odbywa w cywilizowanych krajach,co też nie miało miejsca.Wiec jeszcze raz pytam: na jakiej podstawie i zasadach otrzymała te posadę?
To norma. W instytucji, w której obecnie pracuje już takie rzeczy sie zdarzały (vide: stanowisko vice)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To norma. W instytucji, w której obecnie pracuje już takie rzeczy sie zdarzały (vide: stanowisko vice)
A co to za instytucja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A co to za instytucja?
A o jakiej osobie i instytucji piszemy od kilku postów ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To norma. W instytucji, w której obecnie pracuje już takie rzeczy sie zdarzały (vide: stanowisko vice)
Tak jakby w innych się nie zdarzały. Burmistrz może zatrudniać kogo chce i jak chce, to czemu starostwo nie moze móc, tym bardziej, ze nie przypominam sobie, żeby którykolwiek z kandydatów na starostę obiecywał przprowadzanie konkursów na stanowiska, jak to w odróżnieniu od nich obwieszczał wszystkim wyborcom Pan Włodarczyk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
monika napisał:
A ja mam pytanie.W jaki sposob pani Opoka otrzymala te posadę?Na podstawie jakiegoś konkursu czy wolnego etatu w tej jednostce?Co do pierwszego to takowy sie nie odbył a co do drugiego to chyba kazdy zainteresowany powinien zlozyc aplikacje na to stanowisko i po przeprowadzeniu rozmowy kwalifikacyjnej powinien byc wybrany najlepszy kandydat,jak to sie odbywa w cywilizowanych krajach,co też nie miało miejsca.Wiec jeszcze raz pytam: na jakiej podstawie i zasadach otrzymała te posadę?
W jaki sposób? W taki sam sposób jak został p.o. dyrektora CKiP p. Różycki, prezesem KPM Węcławski a potem Choma i tak samo jak prezesem MPK został p. AGAT Jakieś jeszcze pytania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jazda_polska napisał:
W jaki sposób? W taki sam sposób jak został p.o. dyrektora CKiP p. Różycki, prezesem KPM Węcławski a potem Choma i tak samo jak prezesem MPK został p. AGAT Jakieś jeszcze pytania?
Wcześniej dyrektorem od dróg został I. Owczarski w taki sam sposób oraz parę osób w oświacie. W tej ostatniej działy się naprawdę "ciekawe" rzeczy, które cały czas kosztują społeczeństwo spore pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...