Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Orlik w Kraśniku przyciąga tłumy

Utworzony przez Gość, 3 lutego 2009 r. o 08:53 Powrót do artykułu
I stała się jasność. Orlik jest dla klubów i sekcji piłkarskich. Tusk i burmistrz nigdy nie ukrywali swojej miłości do tej dyscypliny sportowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przypuszczam, by szkoła nic z tego nie miała. Inaczej było by nie w porządku. Przecież dorosli piłkarze szybko powycierają im nawierzchnię. Ale jeżeli remont będzie tańszy niż wpływy to czemu nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy orlika. Znowu inwestycja w starym Kraśniku będzie później - to norna. Tylko zalew jest po środku- wielka wspólna nieszczęsna sadzawka. Mam nadzieję, że pożytek z orlików będzie większy niż niż z onej. Łatwiej stąpać po ziemi niż po wodzie...ale czy nie wy budowaliście "kompleks sportowy" przy ul.Chopina - dawne boisko Tęczy. Cud budowla i jak wspaniale wykorzystywana... Panie PlaPIS napisz Pan o tym. Tylko z jajem - nie tak jak śpiewał Jarząbek....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z boiskami na słonecznej polanie, znowu tyle pieniędzy utopione w błocie? Stal zniszczy dzieciom boiska, ponoć grają tam też "piłkarze" z urzędu miasta -coś za coś-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw "siłę" kraśnickiej piłce miało dać nowe boisko na "słonecznej polanie" i kolejne treningowe na terenie MOSIR. Tam trenowały MUKSy i nici z tego wyszły. Teraz ORLIKI wprowadzą Stal do I ligi. Pamiętacie jaki był zapał, podczas remontu rynku? Jaki to miał być rozkwit, tej części miasta, po wyremontowaniu nawierzchni. Miały być piękne sklepiki, kawiarenki i co mamy? Dyskusja na ten temat toczy się również na nowej stronie internetowej http://www.krasnik.info.pl/index.php?act=n...wiecej&id=1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dzielnicy starej już przecież mamy "ORLIKA" - przy ulicy Chopina. No fakt troszkę się nie udał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.krasnik.info.pl/index.php?act=n...wiecej&id=7
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY WY WOGOLE SIE ZASTANAWIACIE NAD TYM CO PISZECIE? CHLOPAK MA 20 LAT I RESZTE ZYCIA SPEDZI W KRYMINALE NIESTETY... A JA CHODZE PO WOLNOSCI ALE NIKOMU NIC NIE GROZI WIEC DAJCIE SOBIE SIANA I NIE JEZDZIJCIE PO CHLOPAKU KTORY SIE TERAZ BRONIC NIE MOZE ..JAK MNIE NA MIESCIE WIDUJECIE TO PODEJDCIE I W TWARZ MOWCIE CO O MNIE MYSLICIE. JESTEM PEWNA ZE POLOWA KRASNICZAN MNIE POZNAJE..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...