Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Cytat: Po zakończeniu wojny dalej angażował się w pomoc biednym. Ks. Stanisław Zieliński został zamordowany 10 marca 1945 r. Chyba za duży skrót myślowy w wydaniu autora. Może on nie wie, że II WŚ skończyła się 9 maja 1945 roku. Wg tego Ks. Zieliński został zamordowany dwa miesiące przed jej zakończeniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojna na Lubelszczyźnie skończyła się w lipcu 1944.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Rob73 To nie wojna na Lubelszczyźnie się skończyła w lipcu 1944 roku, lecz okupacja Lubelszczyzny i w artykule autor powinien się napisać, że po wyzwoleniu Lubelszczyzny spod okupacji hitlerowskiej, a nie po zakończeniu wojny. W historii tamtego okresu to jest jednak ogromna różnica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jest! Bo po jednym okupancie nastał drugi. I jego potomkowie panoszą się nadal w naszym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 A czy ks.Stanisław Zieliński nie mieszkał też na ulicy Oboźnej albo w tamtej okolicy. Ja kilka lat temu pracowałam na ulicy Oboźnej  w sklepie mięsno-spożywczym u p.Kotlińskiej.Pracowałam czasami do 23 w nocy,sama więc wieczorem nie bardzo było mi miło. Pewnego wieczora przyszło do sklepu starsze małżeństwo ,patrzyli po sklepie,a ja odczułam jakiś strach.Potem wyszli.Wiem,że ten strach udzielił mi się nie bez przyczyny.Jestem fanką świętego Kapłana,Może przed czymś mnie chcieli ostrzec,,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zupełnie tak jak w 89 i 90 czerwoni bandyci zabili kolejnych ,ale bezkarnie ,bo sie umówili w magdalence bolki i lolki na bezkarność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...