Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pieszy zginął potrącony przez dwa samochody

Utworzony przez chłop ze wsi, 12 listopada 2014 r. o 19:42 Powrót do artykułu
to najbardziej niebezpieczny odcinek drogi Lublin-Krasnik. Szkoda chłopa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio POŁY kurę rozjechały i też zrobił się problem na cały kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko jak przejezdzalem to nie widziałem kamizelki odblaskowe.i przykro ze ciało leżało na środku drogi i moje dzieci mimo że im zabranialem widziały zakrwawiona głowę a policja nawet nie użyła parawanu lub coś w tym rodzaju żeby uszanować ofiarę i oszczędzić widoku podróżnym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Często podróżuję na trasie Lublin-Kraków,Rzeszów,Kielce i powrót z tych wszystkich miejscowości jest całkiem przyjemny. Poza ostatnim odcinkiem Kraśnik-Lublin. Wieczorem ta trasa zamienia się w jeden sznur samochodów. Ze względu na koleiny wyprzedzanie nie ma jakiegokolwiek sensu. No i nieposiadający żadnych odblasków piesi. W tym przypadku przechodzenie przez jezdnię skończyło się tragicznie. Oby budowa S19 ruszyła jak najszybciej. Tylko to rozwiąże problem.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pomagam poszkodowanym i rodzinom ofiar wypadków w dochodzeniu roszczeń z tytułu odszkodowania z polis oc sprawców, jeśli mieliście wypadek zgłoście sie do mnie a pomogę grzegorz.kuryllo@gmail.com ponadto poszukujemy osób do pracy/wspólpracy praca dodatkowa lub stała wiek i wykształcenie  bez znaczenia pracuje sie gdzie chce i ile chce. Pozdrawiam      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również przejeżdżałam, i ciało nie zostało zabepieczone ani zakryte, oczywiście ofiara bez kamizelki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o jednego mniej niech sie wkońcu chodzic naucza w kamizelkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o jednego mniej niech sie wkońcu chodzic naucza w kamizelkach
  weź człowieku zastanów się co piszesz...lepiej napisz, żeby szybciej drogę lepszą pobudowali a nie nabijasz się nad tragedią...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...