Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijane nastolatki skakały po samochodach

Utworzony przez Gość, 16 listopada 2010 r. o 11:55 Powrót do artykułu
Kurde no zero szacunku dla czyjejś własności!!! Trzeba było sobie po swoich mordkach poskakać! A w koszarach coraz częściej się to zdarza - Panowie Policjanci zdecydowanie częściej patrolujcie parkingi na ul. Koszarowej. Co za bezmózgowce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal! Powinny pokryć wszelakie koszty związane z naprawą. Plus zadośćuczynienie dla właścicieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzieci+ alkohol= głupie zachowanie co one sobie myślały?? że nikt nie zauważy?? że będzie fajnie jak poskaczą jak małpy po cudzych samochodach?? człowiek harował pół życia żeby sobie jakieś auto kupić a tu jednej nocy jakieś dwie popieprzone idiotki sobie poskakać postanowiły... żal współczesnej młodzieży ciekawe co ich rodzice na to ja wiem na pewno co bym swojej córce za taki wybryk zrobiła...ale bezstresowe wychowanie... Panna Agatka już nie raz się popisała ale tego się chyba nikt nie spodziewał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
18 lat to już dorosłe osoby (pewnie w innych przypadkach chciałyby być tak postrzegane) niech teraz odpowiadają jak dorosłe panie a nie jak młodzież. Moim zdaniem powinny zwrócić pieniądze za uszkodzenia (naprawa w autoryzowanym serwisie), za "fatygę" właścicieli, dodatkowo pieniądze na jakiś szczytny cel oraz wyrok - niech będzie w zawieszeniu (dałbym im szansę na przemyślenia powiedzmy z 5 lat "zawiasów"). No może jeszcze jakieś przymusowe prace społeczne w tym czasie. Jeśli nie pasuje to do pierdla. I niech jeszcze podziękują policji, że je znalazła przed właścicielami uszkodzonych samochodów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam se poskacz po swojej mordzie. Co masz do nas wieśniaku nie twoje auto i nie twoja sprawa!!! wy małomiasteczkowi prostacy!! nie macie swoich problemow i rodzin ze wtykacie swoje nochale w nieswoje sprawy!!! zajmijcie sie soba lepiej!!! a dla ciebie nie jestem Agatka tylko PANI AGATA bo nie jestesmy na ty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie znasz mnie to sie nie wypowiadaj kretynko!!!!! sam pojdziesz na prace spoleczne i na 5 lat ty pedofilu!!!!!! dziekujemy za uwage spotkamy sie podczas czytania kolejnego artykulu na nasz temat bo jestesmy tak ciekawymi osobami ze trzeba nawet tutaj o nas pisac wy plotkarskie swinie!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawczynie napisał:
Sam se poskacz po swojej mordzie. Co masz do nas wieśniaku nie twoje auto i nie twoja sprawa!!! wy małomiasteczkowi prostacy!! nie macie swoich problemow i rodzin ze wtykacie swoje nochale w nieswoje sprawy!!! zajmijcie sie soba lepiej!!! a dla ciebie nie jestem Agatka tylko PANI AGATA bo nie jestesmy na ty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie znasz mnie to sie nie wypowiadaj kretynko!!!!! sam pojdziesz na prace spoleczne i na 5 lat ty pedofilu!!!!!! dziekujemy za uwage spotkamy sie podczas czytania kolejnego artykulu na nasz temat bo jestesmy tak ciekawymi osobami ze trzeba nawet tutaj o nas pisac wy plotkarskie swinie!!!!!!!!!!!!!!!!!!
na pamia to trzeba miec wyglad lachociagu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
na pamia to trzeba miec wyglad lachociagu
Łachociągu? Świetne, trafne określenie dla tych kretynek! Dwa łachociągi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha "Pani Agata" przepraszam, ale nawet przez klawiaturę mi to za bardzo nie chce przejść!! Żadna "Pani" nie byłaby zdolna do skakania po cudzym aucie i na pewno nie miałaby 2 promili alkoholu we krwi!!! Ty jesteś zwykłą nieodpowiedzialną i naiwną suką, która myśli, że jak ją miało pół Kraśnika i cała Wólka Gościeradowska to jest bezkarna i może robić co jej się podoba? Sorry "kretynko" ale jesteś w wielkim błędzie!!! I nie obrażaj nikogo od kretynów i innych bo jakoś nikt nie dopuścił się do czegoś takiego jak ty!! Miłego życia obyście dostali odpowiednią kare!! Czule pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='?..?' timestamp='1290152657' post='384728'] hahaha "Pani Agata" przepraszam, ale nawet przez klawiaturę mi to za bardzo nie chce przejść!! Żadna "Pani" nie byłaby zdolna do skakania po cudzym aucie i na pewno nie miałaby 2 promili alkoholu we krwi!!! Ty jesteś zwykłą nieodpowiedzialną i naiwną suką, która myśli, że jak ją miało pół Kraśnika i cała Wólka Gościeradowska to jest bezkarna i może robić co jej się podoba? Sorry "kretynko" ale jesteś w wielkim błędzie!!! I nie obrażaj nikogo od kretynów i innych bo jakoś nikt nie dopuścił się do czegoś takiego jak ty!! Miłego życia obyście dostali odpowiednią kare!! Czule pozdrawiam Dobra opinia o łachociągach! Rónież miłego życia życzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli już to nie DOSTALI a dostaŁY!!! Naucz sie gramatyki najpierw bo tylko brechta z ciebie!!! Łachociagi to was porodziły !!! A co że mnie mieli bo ty tak chcesz???? hahaha puszczalska to ty moze jestes. Nie wchodz na temety na których sie nie znasz i o których nie masz pojecia!!!! Ludzie zajmijcie sie swoim życiem i dajcie sobie spokój nie macie przyjaciół zeby z kim wyjsc i pogadac tylko tutaj ludzi obgadujecie??? buahahaha tyle śmoiechu nam dajecie ze nawet nie macie o tym pojecia :D:D:D:D:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żal mi was gówniary po prostu!! A fora i miejsca na komentarze są po to, żeby ludzie na dany temat dyskutowali!! jak byś chodziła do szkoły i zajmowała się nauką a nie piciem taniego wina u gamonia to byś wiedziała!! Nie obrażaj czyichś matek!! Jesteś chodzącym dowodem na to jakich ty masz rodziców skoro nie umieli cie wychować!! a gramatyki to ty się naucz pustaku!! Dajesz kolejny powód do tego żeby twierdzić że takie osobniki jak ty trzeba izolować od społeczeństwa!! Bywaj zdrowa!! (bo prowadząc twój tryb życia nabawisz się jakiejś rzeżączki albo ekstremalnej kiły!!) Naprawdę bardzo ci współczuję, tylko nie wiem czy braku mózgu czy wychowania!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawczynie napisał:
Jeżeli już to nie DOSTALI a dostaŁY!!! Naucz sie gramatyki najpierw bo tylko brechta z ciebie!!!Łachociagi to was porodziły !!! A co że mnie mieli bo ty tak chcesz???? hahaha puszczalska to ty moze jestes. Nie wchodz na temety na których sie nie znasz i o których nie masz pojecia!!!!Ludzie zajmijcie sie swoim życiem i dajcie sobie spokój nie macie przyjaciół zeby z kim wyjsc i pogadac tylko tutaj ludzi obgadujecie??? buahahaha tyle śmoiechu nam dajecie ze nawet nie macie o tym pojecia :D:D:D:D:D
Milcz ździro jedna z drugą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ejj ludzie nie znacie ich, nic nie wiecie na ich temat a tak je wyklinacie to dopiero jest brak wychowania:/ każdy w życiu zrobił coś głupiego ale to nie znaczy, ze trzeba ich go od razu od najgorszych wyzywać i jakiś szmat, zwłaszcza, że pewnie sami tacy jesteście :D żal mi was bo w necie tacy mądrzy jesteście bo anonimowi a powiedz jej to w twarz cwaniaro!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja je znam i akurat zgadzam się z tym co tu ludzie piszą, zero perspektyw na przyszłość i opinia 'szm*t kraśnickich' (wcale nie bez powodu) - naprawde możecie być z siebie dumne gratuluje braku wychowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nawet jeśli ktoś ich nie miał tej "wspaniałej" przyjemności poznania ich osobiście to i tak wie o kogo chodzi!! nie raz każdy widział ich popisy czy to na festynach czy nad zalewem najczęściej (u Gamonia)... niestety na takie opinie sobie same zapracowały a wracając do wcześniejszych wpisów drogie dziewczynki nie obrażajcie nikogo kto nie jest z "miasta" mogę wam zagwarantować, że ludzie ze wsi są o wiele lepiej wychowani od was!!! czule pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jee To się młodzi bawią... Szalony wiek, pamiętam gdy sama tyle miałam. No ale po samochodach nie skakałam Ahh zmienia się ta młodzież...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My skakaliśmy na skakankach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poskacz se na ku**tasie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też można jak ktoś lubi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co cała dyskusja ? Gówniarom wlać w doopę pałką na komendzie, i sprawę oddać do Sądu Grodzkiego (byle nie dowalili im tylko "kuratelę"). Rodziców pociech obciążyć kosztami, i po sprawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...