Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PiS w Kraśniku przedstawił kandydatów do rad

Utworzony przez janczar, 3 października 2014 r. o 14:52 Powrót do artykułu
Dobre listy, znani ludzie i działacze, z dorobkiem społecznym i zawodowym. Za mało młodych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jeden pan na zdjęciu przeszedł do czynów i dłubie w nosie. Gratuluje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włodarczyk to "pewniak" jeśli chodzi o burmistrza ale, dobrze by było aby radnych dostało się jak najwięcej, aby nie było "mącicieli"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrzy ludzie-należy im się,żeby się dostali:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Ciekawe czyj to program ? Zadłużę miasto do maksimum, zatrudnię swoich kolegów z PIS, tak jak radził kol. związkowiec od zalewu, zniszczę wszystkich ludzi z PO wraz z rodzinami, podzielimy się nagrodami, obiecam ludziom co tylko będą chcieli, zniszczę tych kupców co byli przeciw mnie, zwolnię tych urzędników i nauczycieli, którzy mnie nie lubią, skończę z piłką nożną w mieście,bo gwiżdżą na mnie, pojadę służbowym samochodem do TV Trwam i sanktuarium w Kodniu, dokończę umarzanie podatków bogatym, tak jak obiecałem, zwalę wszystko na Czubińskiego i Czerwa, pomoże mi redaktor gazety,dam dychę na dach i tak mnie wybiorą. Ha,ha,ha  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Ciekawe czyj to program ? Zadłużę miasto do maksimum, zatrudnię swoich kolegów z PIS, tak jak radził kol. związkowiec od zalewu, zniszczę wszystkich ludzi z PO wraz z rodzinami, podzielimy się nagrodami, obiecam ludziom co tylko będą chcieli, zniszczę tych kupców co byli przeciw mnie, zwolnię tych urzędników i nauczycieli, którzy mnie nie lubią, skończę z piłką nożną w mieście,bo gwiżdżą na mnie, pojadę służbowym samochodem do TV Trwam i sanktuarium w Kodniu, dokończę umarzanie podatków bogatym, tak jak obiecałem, zwalę wszystko na Czubińskiego i Czerwa, pomoże mi redaktor gazety,dam dychę na dach i tak mnie wybiorą. Ha,ha,ha
Nie wiesz? Przecież to tekst, który POwstał na słynnych warsztatach pijarowskich organizowanych wielokrotnie przez Czubińskiego. Na tych warsztatach uczyli się nawet przedstawiciele szkół. Tak dobrze się uczyli, że teraz potrafią siać zamęt w szkołach i trzymać się kurczowo etatów pomimo braków w wiedzy, niechęci do dobrego nauczania i intryg, które uskuteczniają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem na Pisem i mam nadzieje ze rozjada reszte . W Krasniku sa madrzy ludzie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kandydaci beznadziejni. Pis w Kraśniku przegra! Niech zaczną uzdrawiac sami siebie. Kraśnik dziekuje już szarlatanowi-uzdrowicielowi panu W. Nigdy więcej takiego słabego burmistrza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kandydaci beznadziejni. Pis w Kraśniku przegra! Niech zaczną uzdrawiac sami siebie. Kraśnik dziekuje już szarlatanowi-uzdrowicielowi panu W. Nigdy więcej takiego słabego burmistrza!
Słabego? A może jakieś konkrety? Co dały ci 14 letnie rządy Czubińskiego? Co dało ci sojusznicze dla PO, PSL? Dzięki Włodarczykowi i jego pracownikom, kilka tysięcy ludzi w Kraśniku ma w kranach ciepłą wodę. Nie zmienia się dobrego gospodarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem na Pisem i mam nadzieje ze rozjada reszte . W Krasniku sa madrzy ludzie .
z tą mądrością to bym nie przesadzał, jak zwykle wszyscy chcą się dostać do koryta. :D 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To fakt, ale lepiej, żeby przy korycie byli ludzie, którzy coś dobrego robią dla wszystkich mieszkańców, a nie tylko dla garstki jełopów z najbliższego otoczenia, jak to było przez ostatnie 14 lat rządów Cz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nawet pani jaszowska się po raz kolejny patyjnie przemalowała. reszta ekipy - słabo, bezbarwnie i oczywiście kółko wzajemnej adoracji pod wezwaniem komitetu budowy kościoła - brawo, brawo, brawo. nawjażniejsze, że to ostatnie wystąpienia i pokazy tej spalonej ekipy, która niszczy miasto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba uczciwie przyznać, że tej ekipie daleko do scementowania, jakiego przez 14 lat  dokonał Czubiński. Pamiętamy sławetne bilbordy, liczniki POparcia, listy lojalnościowe i latanie po klatkach schodowych - byleby trwać przy korycie. Ciekawe, czy w tym roku też tak będzie? Pewnie tak, bo przecież Kopaczowa dała wytyczne, żeby stanąć twarzą w twarz z oszukanym przez ekipę Tuska elektoratem... Oj, będzie się działo :D .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To fakt, ale lepiej, żeby przy korycie byli ludzie, którzy coś dobrego robią dla wszystkich mieszkańców, a nie tylko dla garstki jełopów z najbliższego otoczenia, jak to było przez ostatnie 14 lat rządów Cz.
Teraz Ci przy korycie robią dobrze tylko innrj garstce w tym Tobie "jełopie"... Polska to Państwo w którym nie da się żyć, bo KAŻDY myśli tylo o swoim a społeczników jak na lekarstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz Ci przy korycie robią dobrze tylko innrj garstce w tym Tobie "jełopie"... Polska to Państwo w którym nie da się żyć, bo KAŻDY myśli tylo o swoim a społeczników jak na lekarstwo.
To, że w Polsce nie da się żyć, to wina tych, którzy dotąd byli u władzy: komuchów, tych spod znaku koniczynki i liberałów. Żeby było lepiej, trzeba pogonić partyjniactwo na cztery wiatry i zagłosować na niezwiązanych z żadną partią. A tym, którym się polepszyło jest więcej niż garstka: to są tysiące zadowolonych z ciepłej wody dzięki solarom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To, że w Polsce nie da się żyć, to wina tych, którzy dotąd byli u władzy: komuchów, tych spod znaku koniczynki i liberałów. Żeby było lepiej, trzeba pogonić partyjniactwo na cztery wiatry i zagłosować na niezwiązanych z żadną partią. A tym, którym się polepszyło jest więcej niż garstka: to są tysiące zadowolonych z ciepłej wody dzięki solarom.
To prawda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie,jakie to śmieszne panie Kudła i Jaszowska popierały Platformę, a teraz PIS, żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wszyscy kandydaci,aby dorwać się do koryta.Masakra ,że Włodarczyk ma jeszcze szczelność kandydować..Zaorać lepiej ten Kraśnik jak taka miernota ma dalej być przy władzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...