Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Plakat wyborczy zawieszony bez zgody właściciela ogrodzenia. Kandydat odpowiada

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 września 2019 r. o 15:55 Powrót do artykułu
PSL .. 6+ .. ale żenada!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też kandyduje i mam banery, wiele banerow. Poza banerami nic nie mam do zaoferowania, mam banery i hasło rymowane, takie proste dla ludu, takie infantylne. Nie powiem jakie i nic nie powiem bo mi wpis usuną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowoczesny Kurku! Co z cenami wody w Kraśniku? Wypromowałeś się na drogiej wodzie, mamiłeś ludzi, że jak cię wybiorą, to woda będzie tańsza. Nie jest. Okłamałeś ludzi. Teraz zachciewa ci się do Sejmu. po co? Dla pieniędzy i żeby dalej okłamywać ludzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pitucha rozwalil się na środku ronda straszy swoją uroda stwarza zagrożenie dla dla kierowców. Dzieci boją się przez pasy przechodzić,. Zabierzcie tego szreka z ulic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tym razem gościć u siebie na płocie plakaty wyborcze "tęczowego ZSL" to prawdziwy wstyd, dlatego bezczelność kandydatów nie dziwi, wieszają gdzie popadnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL - pała na szynach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy kandydaci jednej z zielonych partii uprzejmie mogą usuwać banery i billboardy z bezpośredniego sąsiedztwa cmentarzy? Niech zmarli mają spokój wieczny od polityki. Jest bardzo wiele innych miejsc do umieszczenia materiałów wyborczych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy kandydaci jednej z zielonych partii uprzejmie mogą usuwać banery i billboardy z bezpośredniego sąsiedztwa cmentarzy? Niech zmarli mają spokój wieczny od polityki. Jest bardzo wiele innych miejsc do umieszczenia materiałów wyborczych.
 Oni żadnych świętości nie szanują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma sie pan czym martwić bo może Pan jeszcze zarobić niezła kasę. Jeśli ktoś powiesi na pańskim płocie bez pytania baner bądź plakat zgłasza Pan to do sadu a sąd szybko bo w trybie wyborczym wydaje wyrok i zasądza kasę grzywny. Z tego co wiem to nawet 10 tys. zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Rzetelski, ten co gdzie się zjawi niszczy krajobraz. w Batorzu zepchnął zalesione zbocze góry , w Chrzanowie usypał piramidę . i mało jeszcze. a głupi naród wybiera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po powieszonych banerach wiadomo chociaż, w którym domu czyje lizodoopcy polityczni mieszkają. Niektórzy to już się nawet z PSLu na PiS zdążyli przechrzcić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZSL - plują na katolików, a reklamują się pod i w kościołach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plakaty wyborcze? to są raczej listy gończe !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowoczesny Kurku! Co z cenami wody w Kraśniku? Wypromowałeś się na drogiej wodzie, mamiłeś ludzi, że jak cię wybiorą, to woda będzie tańsza. Nie jest. Okłamałeś ludzi. Teraz zachciewa ci się do Sejmu. po co? Dla pieniędzy i żeby dalej okłamywać ludzi?
 Zapewne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należeć do Partii " Dziwka " PSL i być POwieszonym na płocie to Maxymalne osiągnięcie tych kandydatów r tych wyborach !!! Wyżej nie zajdą, zawisną !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczciwy człowiek w politycznym łajnie się nie babrze. A posły osły gęsto i często  nie wiedzą nawet za czym głosują w sejmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...