Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wuj sam napisał:
ch*** pisze sie przez "ch" niedouku je***y,widac teraz jaka wykształconą kadre miał Czub
A gul się pisze przez 'u',a nie 'ó'.Jak na takie długie zdanie dwa błędy ortograficzne,to pozwlę sobie na pytanie; Czy Pan,Pani chodził do szkoły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ludzie z PO będą pomagali w zacieraniu śladów przekrętów Czu to w przyszłym roku nie będziemy mieli posła PO z Kraśnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wuj sam napisał:
Posłuchaj czubku o Czubku,wreszcie ludzie przejrzeli na oczy,zauwazyli,ze to cham i arogant.Nikt nie znalazł pracy w tym szambie jak nie bylo zgody Czuba,wszyscy jego urzednicy to banda niekompetentnych i skorumpowanych ludzi.Pamietam jak miałem do czynienia z obecna ( bylą ) z-ca Czuba, Orzeł-Deptą,jak byla kierownikiem wydziału gospodarki mieszkaniowej,uzależniała załatwienie sprawy od odpowiedniej gratyfikacji - szmata je***a.Modlilem sie przez tyle lat żeby wylądowała tam gdzie jej miejsce,czyli na śnmietniku.Teraz,jak tylko będę w Kraśniku to osobiście napluję tej wywłoce w mordę.Tacy właśnie są wszyscy ludzie Czuba.A Czub?......no coż,już nie bedzie szukał gdzie tu fi***a umoczyć,tylko weźmie sie do roboty żeby wydolić na te wszystkie alimenty (praca w kanałach byłaby odpowiednia).A co do Telewizji Krasnik to juz jej nie ma,przecież nie bedzie istniala bez pieniędzy z urzędu miasta.No i dobrze z tymi pożal sie Boże prezenterami.A i jeszcze trzeba zrobic porzadek z opieką społeczną w Kraśniku.Dlaczego?A zgadnijcie kto jest tam szefową....? Drugie panwo w państwie.....Co do nowego Burmistrza,to zobaczymy jak bedzie sie sprawował,miejmy nadzieję,że da mu do myślenia,że nic nie trwa wiecznie i na końcu zawsze ludzie moga postawić na nim krzyżyk ( dosłownie )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak się ma czołowy klakier Czuba, wielce szanowny Przewodniczący RM? jeszcze niedawno wieszał na nim psy (słusznie) a teraz aż ślinił się wzywając do poparcia. Janusz Szpotański (w latach 60-tych) nazywał takich - kto wie jak ? nigdy bym się nie spodziewał, że to określenie z tamtych lat może pasować do kogoś dzisiaj, ale pasuje, oj pasuje. A może T.Cz. wie kto to był J. Szpotański ? A do której pracują w UMiasta, bo wczoraj się świeciło o 19-tej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie wygłodniali władzy i przywilejów "moherowi" towarzysze dorwali się do władzy. Czas na nowych "kolesiów".W tym mieście nic się nie zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan napisał:
Nareszcie wygłodniali władzy i przywilejów "moherowi" towarzysze dorwali się do władzy. Czas na nowych "kolesiów".W tym mieście nic się nie zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='jan' timestamp='1291997975' post='402987'] Nareszcie wygłodniali władzy i przywilejów "moherowi" towarzysze dorwali się do władzy. Czas na nowych "koleZto jużmieni się .Nawet jak będą ci nowi kolesie to i tak będzie pięknie,bo to już nie ty,ha,ha,ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan napisał:
Nareszcie wygłodniali władzy i przywilejów "moherowi" towarzysze dorwali się do władzy. Czas na nowych "kolesiów".W tym mieście nic się nie zmieni.
Koleżko czubińskiego - co, żal d*** ściska!!!??? Ha ha ha! Kocham Włodarczyka!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
erotoman napisał:
Koleżko czubińskiego - co, żal d*** ściska!!!??? Ha ha ha! Kocham Włodarczyka!!!
Też kocham Włodarczyka!Ale powinien pamiętać,że lud jest żądny krwi!Wyciąć w pień wszystkich z poprzedniego układu!Powołać nowych,uczciwych i znających się na rzeczy a wtedy damy radę 'posprzątać' ten syf po poprzedniku. ODWAGI!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wuj sam napisał:
ch*** pisze sie przez "ch" niedouku je***y,widac teraz jaka wykształconą kadre miał Czub
Niedouk to ty jesteś a ta kadra to niby jest słabo wykształcona rozjebała by cię na łopatki. Fiucie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hemenegilda napisał:
Niedouk to ty jesteś a ta kadra to niby jest słabo wykształcona rozjebała by cię na łopatki. Fiucie
Jeszcze do niedouka. Bez tych ,,urzędasów " huju to nic byś nie miał w Kraśniku. Pewnie byłbys na zmywaku w Anglii. Talatalaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hemenegilda napisał:
Niedouk to ty jesteś a ta kadra to niby jest słabo wykształcona rozjebała by cię na łopatki. Fiucie
No na pewno.Sam szefunio dawał przykład jak rozje..ć sekretarki.Ale ta kadra robiła to we własnym gronie.Czy ty jesteś też rozj....a hemenegildo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
filutek napisał:
No na pewno.Sam szefunio dawał przykład jak rozje..ć sekretarki.Ale ta kadra robiła to we własnym gronie.Czy ty jesteś też rozj....a hemenegildo?
Tak jetem rozje***a ale finansowo. teraz nie wiem co robić z kasą. Chyba sobie kupię nową furę, a ty wąchaj z kół z pod opon mocherowy berecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hemenegilda napisał:
Jeszcze do niedouka. Bez tych ,,urzędasów " huju to nic byś nie miał w Kraśniku. Pewnie byłbys na zmywaku w Anglii. Talatalaj
A teraz ty jak stracisz dostęp do koryta pewnie wylądujesz w Anglii,ha,ha!Tylko wątpię czy się będziesz nadawał.Tam nikt nie potrzebuje dupolizów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
filutek napisał:
A teraz ty jak stracisz dostęp do koryta pewnie wylądujesz w Anglii,ha,ha!Tylko wątpię czy się będziesz nadawał.Tam nikt nie potrzebuje dupolizów!
Wyląduje w Anglii ale na wczasach z chęcia popatrze jak zapier***asz na zmywaku lub na podcieraniu dupy starszej Pani. Tylko weź sobie mochorewy beret bo możesz się przeziębić ze starsza panią na specerze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hemenegilda napisał:
Tak jetem rozje***a ale finansowo. teraz nie wiem co robić z kasą. Chyba sobie kupię nową furę, a ty wąchaj z kół z pod opon mocherowy berecie.
Nie wierzę,że masz kasę.Zostałaś na lodzie i się wkurzasz,ale to nie jest wina mojego ślicznego berecika,tylko twojej głupoty dziecino.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hemenegilda napisał:
Wyląduje w Anglii ale na wczasach z chęcia popatrze jak zapier***asz na zmywaku lub na podcieraniu dupy starszej Pani. Tylko weź sobie mochorewy beret bo możesz się przeziębić ze starsza panią na specerze.
To ja jestem starszą panią w moherowym,nie mocherowym jak piszesz analfabetko,berecie i jak cię zapewniam mam wystarczająco dużo środków na dostatnie życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
filutek napisał:
To ja jestem starszą panią w moherowym,nie mocherowym jak piszesz analfabetko,berecie i jak cię zapewniam mam wystarczająco dużo środków na dostatnie życie.
Piszę barzdo szybko i nie zwracam uwagi na błędy, a ty chyba długo nie wiesz co napisać i szukasz dziury w całym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hemenegilda napisał:
Piszę barzdo szybko i nie zwracam uwagi na błędy, a ty chyba długo nie wiesz co napisać i szukasz dziury w całym.
Szybkie pisanie blokuje ci tą jedyną szarą komórkę?Poćwicz ją trochę to może się szczęśliwie rozmnoży.Na zmywak potrzeba minimum dwóch szarych komórek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludziska, jadąc dziś busem usłyszałem rozmowę dwóch Panów,i jeden z nich chwalił się jak to budują kolalicję dla nowego Burmistrza, wyciągnąć chcą wartościowych ludzi z przeciwnej strony no, nawet obecnego Przewodniczącego i to że nowemu Burmistrzowi chcą podnieść wynagrodzenie, bo trza kampanię spłacać!!! Masakra, szkoda gadać...a miało być inaczej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...