Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pobity ksiądz nie chce ścigania bandytów

Utworzony przez genjitsu, 8 grudnia 2009 r. o 17:09 Powrót do artykułu
Słusznie. Szkoda nerwów na szarpaninę z kutalicką żulernią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podejrzewam że ksiądz zna bandziorów ale nic nie może zrobić . Nie może wskazać swoich parafian bo wieś go wyklnie ! Zmowa milczenia na wsi jest doskonale znana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nienawidzę kleru, ale w tym przypadku sprawców żywcem bym zamurował !!! Razem z rodzicami rzecz jasna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ksiądz podaruje może spodziewać się kolejnych napadów. Poczują się bezkarni.Obym się myliła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa ma pewnie drugie dno i księżulo nie chce skandalu,bo może komuś synka uwiódł,albo w kartach miał farta.Normalny człowiek zawsze pragnie sprawiedliwości a tak to nie uwierzę ,że o Katyń tutaj chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby tak wszyscy wypowiadający się tutaj zebrali się i przeprowadzili śledztwo to wszystko by było jaśniejsze od słońca. Te domysły, przypuszczenia....ach ta nasza Polska...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aza napisał:
Sprawa ma pewnie drugie dno i księżulo nie chce skandalu,bo może komuś synka uwiódł,albo w kartach miał farta.Normalny człowiek zawsze pragnie sprawiedliwości a tak to nie uwierzę ,że o Katyń tutaj chodzi.
głupiś pojęcia o sprawie nie masz więc milcz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aza napisał:
Sprawa ma pewnie drugie dno i księżulo nie chce skandalu,bo może komuś synka uwiódł,albo w kartach miał farta.Normalny człowiek zawsze pragnie sprawiedliwości a tak to nie uwierzę ,że o Katyń tutaj chodzi.
Najgorsze jest to , jak głupota zabiera się do myślenia..... Mówi się ,że cyt,, Głupich nie sieją , sami się rodzą ". aza- jest tego najlepszym przykładem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A OD KIEDY WATYKAN PRZESTANIE BYĆ IMPERIUM SZATANA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są początki bojówek Rydzyka, najpierw parasolkami przed kościołem, a później z piąchy i buta. Aby patrzec jak będą jeździćpo plebaniach i zbierać haracze na telewizje i sieć komórkową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To po co właściwie kapował ? Ksiądz powinien drugi policzek nastawić a nie lansować się w gazetach.Teraz chce zrobić z siebie JP2 i akcję medialna Z alladynem Agca Żal wieśniaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie jest powiedzenie dzieci z przedszkola, a przynajmniej kiedyś było: "kto się przezywa ten się sam nazywa" drogi "czepiaczu"- a jak to się sam nazwałeś-"wielki mieszczuchu"! Najpierw przeczytaj wszystko ze zrozumieniem, a następnie pisz swoje wielkie przemyślenia. Żalem-tak jak właśnie słusznie zaznaczyłeś na końcu jest to co napisałeś! A jeżeli nie jesteś w stanie zrozumieć przeczytanych przez siebie wiadomości i odpowiednio ich zinterpretować to pragnę poinformować Cię, iż ksiądz o całym zdarzeniu nie poinformował nikogo, nie wezwał policji, nawet nie zgłosił się do lekarza. Sytuację dopiero zgłosił "życzliwy", poprzez wysłanie wiadomości e-mail do redakcji Dziennika Wschodniego. Policja na miejscu zjawiła się dopiero po interwencji gazety w poniedziałek popołudniu natomiast zdarzenie miało miejsce w sobotę. Chciałam również zwrócić Twą uwagę, że ksiądz specjalnie w trakcie przesłuchanie złożył oświadczenie, że jeden z napastników Go bił, aby tylko nie zostało wszczęte postępowanie z urzędu. Mogę Ci jeszcze w mojej wypowiedzi powiedzieć, że proboszcz po niedzielnej mszy św. (którą z trudnościami odprawił), opowiedział o całym zdarzeniu, gdyż przepraszał wiernych, że nie została odprawiona sobotnia, wieczorna msza św. i na koniec życzył napastnikom błogosławieństwa Bożego i aby Bóg miał ich w swojej opiece. Mam nadzieję drogi (przepraszam, że użyję teraz tego wulgarnego słowa) "mieszczuchu" teraz chociaż troszkę zrozumiałeś. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że niepotrzebny jest ten dym w tej sprawie. Po pierwsze, to wg mnie X proboszcz popełnił duży błąd nie godząc się na umieszczenie tej myślę niewiele miejsca zajmującej tablicy. Pamięć o tym wyjątkowym mordzie w historii naszego Narodu godna jest uczczenia tablicą wiszącą w kościele. W Katyniu sowieci wymordowali kwiat Polskiego Narodu i nie opowiadajcie bzdur, że takich tragicznych zdarzeń było bardzo dużo w naszej historii, że zabrakło by ścian w kościele. Nie chodzi tu o ilość zabitych, ale o otoczkę polityczną i kontekst historyczny tych wydarzeń. Widzę tu duży błąd księdza i dziwię się takiej postawie. "Był przeciwny umieszczeniu jej w świątyni, motywując to podziałem na sprawy polityczne i sprawy kościelne" Zgadzam się, że sytuacja mogła zostać wykorzystana do prowokacji. I niekoniecznie była to robota zlecona. Po prostu w dawnych UBekach drzemią niespełnione marzenia i jeśli nadarzy się okazja... Nie dziwi mnie to zwłaszcza gdy czytam niektóre wpisy na tym forum. Ich autorzy katowali by księdza z niemniejszą satysfakcją. Współczuję księdzu, ale też pamiętam o przysłowiu na temat ukównia własnego losu. Mam nadzieję jednak, że Policja stanie na wysokości zadania i odnajdzie oprawców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że niepotrzebny jest ten dym w tej sprawie. Po pierwsze, to wg mnie X proboszcz popełnił duży błąd nie godząc się na umieszczenie tej myślę niewiele miejsca zajmującej tablicy. Pamięć o tym wyjątkowym mordzie w historii naszego Narodu godna jest uczczenia tablicą wiszącą w kościele. W Katyniu sowieci wymordowali kwiat Polskiego Narodu i nie opowiadajcie bzdur, że takich tragicznych zdarzeń było bardzo dużo w naszej historii, że zabrakło by ścian w kościele. Nie chodzi tu o ilość zabitych, ale o otoczkę polityczną i kontekst historyczny tych wydarzeń. Widzę tu duży błąd księdza i dziwię się takiej postawie. "Był przeciwny umieszczeniu jej w świątyni, motywując to podziałem na sprawy polityczne i sprawy kościelne" Zgadzam się, że sytuacja mogła zostać wykorzystana do prowokacji. I niekoniecznie była to robota zlecona. Po prostu w dawnych UBekach drzemią niespełnione marzenia i jeśli nadarzy się okazja... Nie dziwi mnie to zwłaszcza gdy czytam niektóre wpisy na tym forum. Ich autorzy katowali by księdza z niemniejszą satysfakcją. Współczuję księdzu, ale też pamiętam o przysłowiu na temat ukównia własnego losu. Mam nadzieję jednak, że Policja stanie na wysokości zadania i odnajdzie oprawców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny "kwiatek" z prawniczej łączki: ściganie bandziorów z urzędu następuje dopiero wówczas, gdy było ich co najmniej dwóch. Jeżeli pobije cię jeden osiłek, to "nie ma sprawy", chyba że sam ją założysz... Ech...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty się w głowę stuknij, jeżeli masz jakąś schizę na punkcie pedofili to się lecz; skąd u takich tępych ludzi przekonanie, że jak ksiądz to już zboczeniec-tak rozumując;poseł-złodziej, komoniarz-jebaka,itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy ktoś zauważył że w artykule z godzin porannych pisze wyrażnie cytuję "...pobili mnie..." a o godzinie 17 w artykule czytamy że został pobity przez jednego sprawcę więc nie mozna ścigać sprawców z urzędu. Coś ten w czarnej sukience kręci i zapewne nie o tablicę poszło !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
księdzu BACA pilnuj swojej parafi z Moskwą się nie zadziera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...