Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podczas remontu szkoły znaleźli dokument z PRL

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 października 2017 r. o 18:41 Powrót do artykułu
A już myślałem, że to teczka kaczafiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A już myślałem, że to teczka kaczafiego. Niemożliwe ten ubek nieraz myśli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie jakąś czytelną kopię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie samo przesłanie zakopał dziś pod nowym baobabem tow. prezydent Lublina. Tylko partia się zmieniła od tego czasu na PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
takie samo przesłanie zakopał dziś pod nowym baobabem tow. prezydent Lublina. Tylko partia się zmieniła od tego czasu na PO.
przecież historia sie powtarza, bo obecni nic nowego nie wymyślą, powielają to co było, tylko nazwa partii się zmienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komunistyczny dokument. Spalić a nie eksponować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za PO był spokój i kultura. Wstydu nie było. Premier miał jaja. To co jest teraz to dno. Już niedługo się przekonasz na własnej skórze jakie to ustawy po ciemku i bez czytania podpisali. Będziesz się śmiał baranim głosem pisowski zwolenniku. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tusk, to rudy chytry lis, podły bezwzględny drań.  wszystkich swoich słuzalców trzymał krótko za mordę a oni poperali i uczestniczyli w jego bezprawiu. Bezprawie tuska i jego przydupasów osobiscie mnie dotknęło. i jakby co pisowskim zwolennikiem tez nie jestem. Ich działania niewiele sie róznią od tych tuskowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co zburzą szkołę??????????????????Taki obciach 1000 Lecie i Tow.Wiesław!!!!!!!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd się biorą tacy głupcy jak ten z pseudonimem ,, kota na flagę ,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajny i mądry człowiek był pan Gomułka .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Q rwa w tym PRL to jednak coś budowali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i jest problem ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje peeselowska dyrektorka zrobiła w szkole PRL teraz i co z tego? Mam poparcie lokalnego kacyka i jest bezkarna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toż to świętokradztwo eksponowac dokument, który jest dowodem, że zła i niszczycielska komuna szkołę zbudowała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam koderasty, który miałby coś innego niż sieczkę we łbie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wszyscy są koderastami. Ale absorbujac od tego faktu, jesli znasz takich z sieczką. to znaczy, że musisz sie z nimi zadawać, żeby o tym wiedzieć. A kto z kim przystaje... , czyli ty tez masz niezłą sieczkę we łbie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przebywam, bo się brzydzę głupotą. Ale wystarczy tu poczytać, Marysieńko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te wpisy powyzej mozna tylko tak określić - ale głupi ci pisowcy :) ciemny lud jednym słowem z domieszka ubecji, co za rzadowa kase zmieniła strone barykady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co dla ciebie głupie, dla innych jest racjonalne. I wtedy ty na głupka wychodzisz i twoją głupotą inni sie brzydzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...