Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podwyżka w przedszkolu w Kraśniku?

Utworzony przez rodzic, 23 lutego 2012 r. o 09:08 Powrót do artykułu
To prawie 200% - nie za dużo jak na ubogi Kraśnik???? Obecna stawka za dodatkowe godziny w przedszkolu to kwota 0,73zł (0,69zł obowiązywała do 31.12.2011r.). Przeważnie jest 22 dni "pracujące" więc opłata wzrosła by o 93zł. A kwoty te nie zawierają przygotowania posiłków bo rodzice przecież płacą za wyżywienie dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To i tak prawie jak za darmo. Co to jest 100-150 zł miesiecznie za wyzbycie sie dziecka z domu na 8 godzin i jeszcze do tego mieć spokojną głowę o niego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz jest ponad 150 a po podwyzce bedzie sie płacic 250zł za m-c a do tego jeszcze ubezpieczenie, książki, artykuły papiernicze... jak na kraśnik i kraśnickie zarobki to sporo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzadzą PIS-owcy i widać :-( Polityka prorodzinna jak mówią na górze w Pisie, ale na dole zróbmy podwyzki 200-300% . A co !!! I co najbardziej mnie wku... a, że temat dotyczy dzieci (a jednocześnie rodziców którzy nie mają z kim zostawic malucha). LUDZIE !!! NIE DZIWCIE SIĘ, ŻE MŁODZI LUDZIE NIE CHCĄ MIEĆ DZIECI. M.in z powodu takich deb***i co robia podwyżki w przedszkolach. Dziś przedszkole, jutro szkoła, a potem... zgliszcza i pożoga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie macie Burmistrza na ktorego głosowaliscie sam dyzuruje na dyzurach zaraz pracowac na rzecz Miasta, rzadzi super d... za niego! Mamy podwyzke za podwyzką! Jak zyc dalej w tym cholernym Krasniku! Szlak mnie trafia na ta władze, a rzecz jasna ze radni przegłosuja przeciez mają wiekszosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie same koszty ponosi sie, gdy dziecko idzie do szkoły i nikt nie patrzy na kraśnickie zarobki, a przymus jest. To dlaczego dodatkowy pobyt dziecka w przedszkolu ma być za grosze. Tym bardziej, że jest to ponadlimitowy pobyt dziecka przy podwójnych poborach. Dzieci w każdym wieku kosztują i takie małe w porównaniu z coraz większymi to jeszcze pestka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie burmistrzu brawo!!! Tak jak pan obiecał uzdrawia Kraśnik!!! Trzeba dobić ludzi co nie??? Niestety nie wszyscy zarabiają tyle co pan i pan stawiarski - do tego jeszcze te wasze premie!!! Niestety nie wiele ludzi zarabia tyle co wy! Dlaczego takie premie były na koniec roku??? Może trzeba było sobie odjąć trochę (i tak zarabiacie bardzo dużo) a biedotę zostawić w spokoju??? Ale co tam pan doktorek i były poseł wiedzą o pracy u prywaciarza - państwowe ciepłe posadki co nie??? Na drugą kadencję PiSu bym nie liczył w Kraśniku - dowidzenia!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to jeat 200.00zł za miesiąc popatrzcie ile biorą nianie za opiekę nad dzieckiem najmniej 5 zł. za godz. i jeszcze rodzic musi dziecku zapewnić całodzienne wyżywienie.Ci co pracują to ich stać na opłatę a te mamusie co nie pracują to niech same zajmą się dziećmi a nie dla własnego spokoju wysyłają dzieci do przedszkola bo jest tanio a one buszują po miescie i lumpeksach!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty chyba nie wiesz o czym mówisz... Masz dziecko? Nie kazdy ma "podwójne pobory", nie kazdy zarabia nie wiadomo ile i w koncu nie kazdy tez ma prace a zerówka jest np obowiązkowa i musisz posłać to dziecko. W szkole nie ma opłaty za to, że dziecko "chodzi do szkoły"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do zerówki trzeba dziecko posłać i trzeba zapłacić... A Urząd Miasta jest po to zeby dopłacac do szkolnictwa skoro to obowiązek a nie biora sobie duże pensje i jeszcze premie a na to nie mają i szukają oszczędności... tylko nie tam gdzie trzeba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szpilka napisał:
Ty chyba nie wiesz o czym mówisz... Masz dziecko? Nie kazdy ma "podwójne pobory", nie kazdy zarabia nie wiadomo ile i w koncu nie kazdy tez ma prace a zerówka jest np obowiązkowa i musisz posłać to dziecko. W szkole nie ma opłaty za to, że dziecko "chodzi do szkoły"
Wiem o czym mówię,bo jako że nie pracowałam zawodowo, moje dzieci siedziały ze mną w domu, a potem chodziły do przymusowej zerówki, tej co jest za darmo, a po skonczonych lekcjach były zabierane do domu, a nie oczekiwałam , żeby ktoś mi opłacał dalszy pobyt dziecka w szkole, bo ja chciałam wiecej czasu dla siebie. I to chyba Ty cos źle rozumujesz, bo w szkole, tak jak i w przedszkolu przepisowe 5 godzin jest za darmo, a podwyzka dotyczy godzin ponad ten darmowy limit.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Takie same koszty ponosi sie, gdy dziecko idzie do szkoły i nikt nie patrzy na kraśnickie zarobki, a przymus jest. To dlaczego dodatkowy pobyt dziecka w przedszkolu ma być za grosze. Tym bardziej, że jest to ponadlimitowy pobyt dziecka przy podwójnych poborach. Dzieci w każdym wieku kosztują i takie małe w porównaniu z coraz większymi to jeszcze pestka.
Twoj ponadlimitowy pobyt na tym padole spowoduje, że te dzieci będą musiały tyrać i na ciebie "Dzieci w każdym wieku kosztują i takie małe w porównaniu z coraz większymi to jeszcze pestka." I tu pełna zgoda, przy założeniu, że z czasem człowiek dziecinnieje. Jak Kuba Bogu.....tak one zapracują na twoją emeryturę. Uczmy się języków i płacmy podatki tam, gdzie można żyć!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Wiem o czym mówię,bo jako że nie pracowałam zawodowo, moje dzieci siedziały ze mną w domu, a potem chodziły do przymusowej zerówki, tej co jest za darmo, a po skonczonych lekcjach były zabierane do domu, a nie oczekiwałam , żeby ktoś mi opłacał dalszy pobyt dziecka w szkole, bo ja chciałam wiecej czasu dla siebie. I to chyba Ty cos źle rozumujesz, bo w szkole, tak jak i w przedszkolu przepisowe 5 godzin jest za darmo, a podwyzka dotyczy godzin ponad ten darmowy limit.
Marysieńka - woda w czajniku się już gotuje dla pana burmistrza na kawę - idź zrób bo ci premii nie da!! Jesteś kimś z rodziny czy jak, albo nie masz problemów finansowych, ale jesteś na pewno strasznym filozofem. Nie wiem czy żyjesz w tym samym Kraśniku co ja, ale często jest tak że tutaj kobiety idą do pracy do prywaciarzy i albo pracują na czarno albo na jakieś pół etatu i to za pensje mniejszą niż minimalna krajowa a godzin zazwyczaj więcej niż 40tygodniowo, więc nie chrzań głupot!!! Nie dziw się tym ludziom że się burzą o 100zł miesięcznie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZIECI POWINNY CHODZIĆ DO PRZEDSZKOLA,BO UCZĄ SIĘ WSPÓŁŻYCIA W GRUPIE,LEPIEJ SIĘ ROZWIJAJĄ,UCZĄ SIĘ.DZIECI TO PRZYSZŁOŚĆ NARODU.MIASTO POWINNO DOTOWAĆ PRZEDSZKOLA,A NIE PODNOSIĆ STAWKI.RODZINOM I TAK BARDZO CIĘŻKO SIĘ ŻYJE.PENSJA U PRYWACIARZA WYNOSI +- 1000,- ZŁOTYCH.BURMISTRZ PATRZY Z POZYCJI SWOICH ZAROBKÓW-DLA NIEGO 250 ZŁOTYCH,TO DROBNOSTKA.NAPEWNO ZMNIEJSZY SIĘ PO PODWYŻCE LICZBA DZIECI W PRZEDSZKOLACH,A TYM SAMYM NIE BĘDZIE POTRZEBA NAUCZYCIELI W PRZEDSZKOLACH.I BŁĘDNE KOŁO SIĘ ZAMYKA.ZAMIAST SZKOLIĆ SIĘ W KAZIMIERZU LEPIEJ TE PIENIĄDZE PRZEZNACZYĆ NA PRZEDSZKOLA,A SZKOLENIE PRZEPROWADZIĆ W URZĘDZIE MIASTA NA MIEJSCU!TAK POSTĄPIŁBY DOBRY GOSPODARZ MIASTA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak wygląda polityka prorodzinna PiS!!! Pan Stawiarski nie dopuszcza myśli, że można mieć jednosześnie dwójkę albo trójkę dzieci w przedszkolu.
Ostatnio edytowany 23 lutego 2012 r. o 10:47
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stawiarski wystawił rachunek za cukierki, którymi tak hojnie częstował jako poseł w czerwcu 2011 roku we wszystkich przedszkolach. Jeżeli znów się pojawią Panowie z cukierkami, pamiętajcie nie ma nic za darmo! Zapytajcie o cenę!!!
Ostatnio edytowany 23 lutego 2012 r. o 11:09
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grażyna napisał:
DZIECI POWINNY CHODZIĆ DO PRZEDSZKOLA,BO UCZĄ SIĘ WSPÓŁŻYCIA W GRUPIE,LEPIEJ SIĘ ROZWIJAJĄ,UCZĄ SIĘ.DZIECI TO PRZYSZŁOŚĆ NARODU.MIASTO POWINNO DOTOWAĆ PRZEDSZKOLA,A NIE PODNOSIĆ STAWKI.RODZINOM I TAK BARDZO CIĘŻKO SIĘ ŻYJE.PENSJA U PRYWACIARZA WYNOSI +- 1000,- ZŁOTYCH.BURMISTRZ PATRZY Z POZYCJI SWOICH ZAROBKÓW-DLA NIEGO 250 ZŁOTYCH,TO DROBNOSTKA.NAPEWNO ZMNIEJSZY SIĘ PO PODWYŻCE LICZBA DZIECI W PRZEDSZKOLACH,A TYM SAMYM NIE BĘDZIE POTRZEBA NAUCZYCIELI W PRZEDSZKOLACH.I BŁĘDNE KOŁO SIĘ ZAMYKA.ZAMIAST SZKOLIĆ SIĘ W KAZIMIERZU LEPIEJ TE PIENIĄDZE PRZEZNACZYĆ NA PRZEDSZKOLA,A SZKOLENIE PRZEPROWADZIĆ W URZĘDZIE MIASTA NA MIEJSCU!TAK POSTĄPIŁBY DOBRY GOSPODARZ MIASTA.
Alez nikt nie pozbawia dzieci możliwosći lepszego rozwoju w przedszkolu. Ten rozwój maja zapewniony przez 5 godzin każdego dnia, tak jak wszystkie inne dzieci. A inwestowanie w swoje dziecko spoczywa na rodzicach, a nie na władzach z publicznych pieniędzy wszystkich podatników, tym bardziej, że nie wszystkie dzieci tego miasta mogły i mogą z takiego dobrobytu korzystać, jak przebywanie w przedszkolu za grosze, za które samym rodzicom i dziadkom nie opłaca sie w tym czasie zajmować swoimi pociechami. Niestety, ale w wielu przypadkach takie groszowe ponoszenie kosztów służy jedynie wygodzie. I jeśli sie zminiejszy liczba dzieci w przedszkolach, to tylko w tym czasie, za który trzeba ponosić opłaty samemu i wtedy sie okaże, że aby zaoszczędzic, to nagle jest sie komu zaopiekować dzieckiem w tym czasie i to bez rzucania pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty Marysieńka,czy jakoś tak,chyba cie pojeb...ło.Dzieci za darmo (nie we wszystkich przedszkolach) są do godz.12.00,kiedyś jak były dodatkowe zajęcia,to nawet do 13.00.Jeśli rodzice pracują,to chyba muszą być zatrudnieni tam,gdzie czas pracy jest nienormowany bądź do 11.30, bo trzeba jeszcze pojechać i dziecko z przedszkola odebrać.Nie znam nikogo.Aż mnie krew zalewa,jak czytam takie bzdety,że rodzicom się nie chce w domu z dziećmi siedzieć,że dziadkowie też wolą w domu posiedzieć.W Kraśniku nie ma pracy,a jak jest to trzeba mieć niezłe znajomości.Zanim cokolwiek napiszesz zastanów się 3 razy i walnij się łbem o ścianę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E marysieńka puknij sie w łeb ty bezmyslna małpo!!!!!! Nie masz dzieci, nie pracujesz to co możesz wiedzieć czy 100-150zł to mało czy dużo. Zresztą płacę podatki na tych zasrańców to przedszkole powinno byc za darmo!!!! A ty w.....ypier...... dalaj z tego forum!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
To i tak prawie jak za darmo. Co to jest 100-150 zł miesiecznie za wyzbycie sie dziecka z domu na 8 godzin i jeszcze do tego mieć spokojną głowę o niego.
Stara d.... Myślę że wielu forumowiczów złoży się na to żebyś głupot nie pisała a i zostanie na leczenie pare złotych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...