Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Polichna: Ciężarówka przewożąca 150 świń przewróciła się

Utworzony przez amator_miesiwa, 21 lutego 2012 r. o 08:56 Powrót do artykułu
Moje schabowe! ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jechał może na Wiejską do Warszawy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po przeczytaniu tytułu myślełe, że to wycieczka pOsłów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to sprawa się rypła....nasze świnki zjadają ci którzy mieszkają bliżej Brukseli a nam do zjedzenia przywożą te spod Czarnobyla ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO MY (POLSKA)SPROWADZA ŚWINIE Z BIAŁORUSI !? O KU...A ALE DZIADOSTWO W TYM TUSKOLANDZIE !!!!!!!!GDYBY NIE TEN WYPADEK NIKT BY NIE WIEDZIAŁ,ŻE IMPORTUJEMY ŚWINIE Z BIAŁORUSI A TAK PROSZĘ ZOBACZYĆ JAKIE TO MOCARSTWO TEN TUSKOWY KRAJ !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
TO MY (POLSKA)SPROWADZA ŚWINIE Z BIAŁORUSI !? O KU...A ALE DZIADOSTWO W TYM TUSKOLANDZIE !!!!!!!!GDYBY NIE TEN WYPADEK NIKT BY NIE WIEDZIAŁ,ŻE IMPORTUJEMY ŚWINIE Z BIAŁORUSI A TAK PROSZĘ ZOBACZYĆ JAKIE TO MOCARSTWO TEN TUSKOWY KRAJ !!!!!
kilka lat temu jak duńska firma chciała stawiać gigantyczną chlewnię gdzieś w Polsce, wszyscy mieszkańcy się skrzykneli i powiedzieli stanowcze NIE dla tej inwestycji. nie wiem czy wiesz, ale taka hodowla świnek to bardzo ale to bardzo upierdliwe sąsiedztwo dla ludzi. smród, hałas, zanieczyszczenie. nie wiem jak Ty ale ja tam wolę że u nas spada hodowla tych zwierzaczków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed chwilą rozmawiałem z kierowcą który jechał tą trasą od Janowa Lubelskiego. Mówił że rozpoznał kilka twarzy POszkodowanych i twierdzi że to była raczej wycieczka członków PO a nie transport z Białorusi ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to niezłe ryje musiały być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jak dodaje mł. asp. Janusz Majewski, w tym miejscu często dochodzi do podobnych wypadków. - To takie dziwne miejsce" - takich dziwnych meijsc całe multum, np zakręt na nadbystrzyckiej przy LKJ - świezo po remoncie jezdnia wyprofilowana nie w tę stronę co trzeba, druga rzecz - krochmalna w diamentową - to samo.... jakie to wszystko mało powiedziane "dziwne"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie wiadomo jednak, jaki jest ich dokładny stan wszystkich świń" .... wykształceni elokwentni ludzie szukają pracy a na stołku siedzi pismaczyna co nawet zdania poprawnie zbudować nie potrafi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomścimy naszych braci i siostry , pomścimy .... kwi kwi kwi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@kirkor - ale ciężarówka jechała z Węgier, więc słabo się przyglądałeś. Wiesz kto kocha Budapeszt...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie powiem napisał:
@kirkor - ale ciężarówka jechała z Węgier, więc słabo się przyglądałeś. Wiesz kto kocha Budapeszt...
To CZERWONE wieprze jechały na PLATFORMIE. hej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...