Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policja zatrzymała dyrektorów dwóch kraśnickich podstawówek

Utworzony przez czepiacz, 16 października 2009 r. o 19:36 Powrót do artykułu
Skąd te kajdanki? Czy autor artykułu może udowodnić,że zostali zakuci.O ile wiem zostali zatrzymani i przewiezieni na przesłuchanie a nie skuci jak gangsterzy z grupy Pruszkowskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z Czepiaczem. I do tego ta blizna! Rozumiem, że ci ludzi mogli popełnić przestępstwo, ale proszę myśleć przy dobieraniu zdjęć ilustrujących artykuły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paranoja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyr. sp6 zrobił dużo dla szkoły, widać zmiany, a zdjęcie pod artykułem......jak dla mnie nie na miejscu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież widać "gołym" okiem ze na zdjęciu ta ręka nie jest skuta!! Okulary se kupcie a później komentujcie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdjęcie jest wymowne, tylko nie wiem czemu ma służyć?zainteresowaniu artykułem? sensacji??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie uważam, że takie artykuły obniżają ogólnie rzecz ujmując autorytet ludzi wychowujących młodych ludzi. Czemu to służy? A przestępstwo, jak znam zycie polegało na tym, że dyrektorzy na krótki czas pozyczyli te pieniądze na ważny dla szkoły cel. Wot gangsterzy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Były dyrektor SP Nr 6 to zdaje się Roman S.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pożyczyli... hehe..... dobre! Raczej PRZYWŁASZCZYLI sobie! Dobrze każdy wie, że nie o zdjęcie tu chodzi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem ze takich dyrektorów znalazłoby się więcej w Kraśniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież tojest normalne , prowizja z PZU , wynagrodzenie za umozliwienie prowadzenia działności przez PZU 2w szkole i co w tym złego , pewnie zawistna pracownica księgowosci donisła że to nie ona dostała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mi sie wydaje, że nie o prowizję tu chodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matka napisał:
Dyr. sp6 zrobił dużo dla szkoły, widać zmiany, a zdjęcie pod artykułem......jak dla mnie nie na miejscu!
DYR. Roman S. zrobił dużo dla Ciebie ale jakoś zapomniał o uczniach swojej szkoły...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalnie tzw. SZYCHY jaja robią sobie ze wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ya napisał:
przecież tojest normalne , prowizja z PZU , wynagrodzenie za umozliwienie prowadzenia działności przez PZU 2w szkole i co w tym złego , pewnie zawistna pracownica księgowosci donisła że to nie ona dostała
Jak doniosła to miała rację. Kasę powinien dostać ten, kto wykonywał pracę, a nie ten co ją zlecał. Tak chyba powinno być - wynagrodzenie jest za pracę!!!!!!!!!!!!!! Kwitki KP pisał Dyro ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO JAKIEŚ NIEPOROZUMIENIE!!!! To sa najlepsi specjalisci od zarzadzania szkolami. Podobno jeden dostal nagrode od Ministra OSWIATY a drugi od Burmistrza KRASNIKA. Wiec szybko trzeba to wyjasnic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A z wyborem podręczników jak jest ??? To jest dopiero szambo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jagoda napisał:
TO JAKIEŚ NIEPOROZUMIENIE!!!! To sa najlepsi specjalisci od zarzadzania szkolami. Podobno jeden dostal nagrode od Ministra OSWIATY a drugi od Burmistrza KRASNIKA. Wiec szybko trzeba to wyjasnic.
No właśnie poczekajmy na wyjaśnienia. Nie znamy dokładnie całej prawdy, a od razu każdy dodaje swoją teorię do tego co się wydarzyło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sobie to portfele napełniają za sprawą uczniów i nie tylko. Czemu pracownikom sprzątającym nie dadzą umowy na stałe tylko na rok na rok itd to też ludzie którzy mają rodziny a w tej szkole najwięcej się natyrają .za marną najniższą krajową. Obecny dyrektor mógłby lepiej się postarac !! Bo niedługo sam za miotłę złapie bo w szkole przecież czysto musi byc!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
test dla nowej włdzy - zlikwidowac tzw. "drozdówkę", dwór i czesanie kasy przez kilka osób!
Madzia napisał:
Sobie to portfele napełniają za sprawą uczniów i nie tylko. Czemu pracownikom sprzątającym nie dadzą umowy na stałe tylko na rok na rok itd to też ludzie którzy mają rodziny a w tej szkole najwięcej się natyrają .za marną najniższą krajową. Obecny dyrektor mógłby lepiej się postarac !! Bo niedługo sam za miotłę złapie bo w szkole przecież czysto musi byc!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...