Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
halo dziennikarz, do dzieła, zróbcie prowokacje, wybierzcie sie samochodem w okolice krasnika moze byc ciekawy art.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Ja miałem podobny przypadek z tymi panami, wyprzedzałem ciągnik i najechałem na podwójną ciągłą. Jechali z naprzeciwka i mnie zatrzymali. Dostałem 300 zł i 5 punktów. Mogło sie na tym skończyć, ale nie... jak już kogoś mają to tak żeby ich popamiętac na dobre i tak właśnei im sie udało. Zaczeli wnikliwie oglądać mój samochód i też miałem 'defekt' w tylnej lapmie. Ta co tu w artyule jest na zdjęciu podług mojej to można powiedziec że jest stłuczona, ja miałem dosłownie 1,5cm ryski. Krew mnie zalała jak mi zabrali za to dowód. Taka jest Polska policja HWDP!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedak !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak często policjanci ze sreberek przechodzą badania psychologiczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się czy przypadkiem redakcja nie broni przestępców ? Bo jak nazwać ludzi,którzy upewniają się przez CB -radio ,że nie ma policji a potem świadomie popełniają wykroczenie . Powinni zakazać używania CB !!! To służy tylko i wyłącznie łamaniu przepisów !!! Bezczelność tego kierowcy jest niesłychana - popełnił tyle wykroczeń i ma jakieś pretensje !!! Brawo policjanci !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież w większości przypadków kto pracuje w policji - ludzie bez żadnego wykształcenia, prymitywy które nie potrafią sklecić dwóch zdań sporządzając protokół np. z przesłuchania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze ci tak, nie umiesz jeździć i lecisz do gazety. spieszyłęś się to trzeba było wyjechać dwie godziny wcześniej. powinni zabrać ci prawo jazdy na zawsze. biedulka poleciał do gazety, a moze do plebana poleć tam szybciej znajdziesz pocieszenie i anulowanie mandatu, wszak klecha może wszystko. Ponwoie policjanci karać mocno zasrańców którzy nie umieją jeżdzić i którym się zawszswe spieszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANOWIE POLICJANCI SAMI USZKODZILI LAMPE TEMU BIEDAKOWI JAK GO GONILI Z JĘZORAMI NA BRODZIE, KAMIEŃ NA KTÓRY NAJECHALI WYSKOCZYŁ SPOD OPONY I UDERZYŁ W LAMPĘ WIĘC PĘKŁA!!! NIECH MU TERAZ NAPRAWIĄ LAMPĘ I POKRYJĄ KOSZTY, ŁĄCZNIE Z ODSZKODOWANIEM ZA ZNĘCANIE!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MalaRyska napisał:
Ciekawe jak często policjanci ze sreberek przechodzą badania psychologiczne.
ciekawe jak często niektórzy deb***e wypisujący na forach badania takie przeprowadzają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze policjanci zrobili!!! To jeden z tych powalonych lubelskich cwaniaczków - kierowców! Jak jeszcze raz będzie jechał - poprawić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś jak patrze na forum dziennika wschodniego ta sami biedacy jeżdżą przez powiat kraśnicki - nigdzie indziej w województwie nie ma tylu przypadków co u nas w powiecie kraśnickim, ale już nikt nie napisze że nie są to ludzie z kraśnika tylko przejezdni przez nasz powiat. Każdy wielce pan pędzi 19 ile się da i na 3 czy na 4 wyprzedza aby do przodu już nie wspomnę o trasie na Kielce tam też dają ile wlezie. No i potem się dziwią jak chłopaki z cegiełki ich rozliczają - MOŻE WIĘCEJ KULTURY NA DRODZE I POKORY zdejmijcie nogę z gazu. Cegiełka robi dobrą robotę bo temperuje co niektórych. A wracając do postu "janusza" to kolego sympatyczny w Policji jest bardzo dużo wykształconych ludzi i nie pisz tak bo nie masz racji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wmordekretyna napisał:
ciekawe jak często niektórzy deb***e wypisujący na forach badania takie przeprowadzają
Skoro są deb***ami wpisującymi się na forach to raczej nie pracują w instytucji, która przeprowadza wspomniane badania... Ty "wmordokretyna" możesz co najwyżej "przejść", a nie "przeprowadzić" takie badania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu kraśnicki ford... jak często pisze się o innych nieoznakowanych radiowozach z naszego regionu?? Chyba coś musi być w tej złośliwości kraśnickiej policji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzesimir napisał:
Zastanawiam się czy przypadkiem redakcja nie broni przestępców ? Bo jak nazwać ludzi,którzy upewniają się przez CB -radio ,że nie ma policji a potem świadomie popełniają wykroczenie . Powinni zakazać używania CB !!! To służy tylko i wyłącznie łamaniu przepisów !!! Bezczelność tego kierowcy jest niesłychana - popełnił tyle wykroczeń i ma jakieś pretensje !!! Brawo policjanci !!!
Oj Kaziu To ty zabrałeś ten dowód, to teraz sobie sam klaszczesz! Jak bym oglądał film Barei.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też miałem z nimi do czynienia. Nie byłem święty zarobiłem 10 punktów i straciłem 400 zlotych (137 km/h) ......, ale nie było żadnych złośliwości, ani oglądania autka, było sympatycznie , po prostu oni byli lepsi, nawet nie wysiedli z cegiełki. No cóż mój bohaterze artykułu jak cię stać na przekraczanie prędkości to musisz się liczyć z konsekwencjami, a jak jesteś złośliwy przez CB lub bezpośrednio w czasie kontroli( a jesteś bo skąd awanturka w gazecie) Bądź facetem z jajami , trzeba wziąć porażkę na klatę i nie dać się następnym razem . Mi też było wstyd o ich żarówiastym Mondeo z Kraśnika dużo się gada a sam się zagapiłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę, że co komentarz to coraz mądrzejsi...a uważam, że szef rzeczoznawców Okręgowego Związku Działalności Gospodarczej Polskiego Związku Motorowego w Lublinie niech pilnuje swoich ludzi i ich fachowości a nie policjantów...taka nowa moda w naszej Polsce, każdy jest mądrzejszy niż Policja...zawsze można odmówić przyjęcia mandatu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Jerzy~ napisał:
Oj Kaziu To ty zabrałeś ten dowód, to teraz sobie sam klaszczesz! Jak bym oglądał film Barei.
Pewnie policja zrobiła ci kuku ,co ??? He,he,he ... Pełno takich na ulicach miszczów prostej,jak ty !!! Kolego ja tylko zwalczam deb***izm na drogach !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik Wschodni popiera piratów drogowych!!! Brawo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślę, ze tutaj problemem jest przede wszystkim to, że szukają dziury w całym i na siłę próbują odnaleźć pretekst do zabrania dowodu rejestracyjnego. Zastanawia mnie tylko jedno - jak długo jeździli/jeżdżą bez spryskiwaczy reflektorów - samochód posiadający Xeony powinien je posiadać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzesimir napisał:
Zastanawiam się czy przypadkiem redakcja nie broni przestępców ? Bo jak nazwać ludzi,którzy upewniają się przez CB -radio ,że nie ma policji a potem świadomie popełniają wykroczenie . Powinni zakazać używania CB !!! To służy tylko i wyłącznie łamaniu przepisów !!! Bezczelność tego kierowcy jest niesłychana - popełnił tyle wykroczeń i ma jakieś pretensje !!! Brawo policjanci !!!
Ten Pan nie ma pretensji o ukaranie go mandatem i nałożone punkty karne. Panie Krzesimirze zapraszam na kurs czytania ze zrozumieniem. Chodzi o zatrzymanie dowodu rej. za pękniętą lampę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 15

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...