Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dalczego jak wczoraj zatrzymano pijanego dziennikarza nie było takiego artykułu, tylko maleńka zmiana która szybko została usunięta. Wstyd panowie redaktorzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety musze stwierdzic, że w Kraśniku pracują same ANTYPOLICJANTY. taka rzeczywistość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem tylko, że nigdy nie będzie w Polsce dobrze, jeśli wszyscy będą przestrzegać przepisów dla policji, a nie dla własnego bezpieczeństwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~karlgustaw~ napisał:
trzeba wziąć porażkę na klatę i nie dać się następnym razem . Mi też było wstyd o ich żarówiastym Mondeo z Kraśnika dużo się gada a sam się zagapiłem
no właśnie. Nie rozumiem, dlaczego cegiełka i śmietnik w Kraśniku wzbudzają takie wielkie zainteresowanie. Może dlatego, że jak sie na wsi pjawia coś nowego to ludzie mają się do czego przyczepić i o czym krzyczeć. W Lublinie i sreberek, i fotoradarów jest do cholery i nikt już się nie ekscytuje tym, że kogoś złapali albo gdzieś ustawili fotoradar. Po prostu, jak poprzednik napisał, jeżeli świadomie łamie się przepisy to ewentualną karę trzeba przyjąć na klatę i jechać dalej a nie lamentować, jaki to ja biedny jestem, bo mnie złapali. Złapali wielu innych. Powstałaby nowa gazeta i to całkiem obszerna, gdyby wszyscy chcieli się poskarżyć na policję i mandaty:) Pozdrawiam kierowców, kierowników i kierownice:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ketrab napisał:
Ten Pan nie ma pretensji o ukaranie go mandatem i nałożone punkty karne. Panie Krzesimirze zapraszam na kurs czytania ze zrozumieniem. Chodzi o zatrzymanie dowodu rej. za pękniętą lampę.
Gdyby nie mandat i punkty, drogi Panie -zatrzymanie dowodu nie byłoby problemem dla tego kierowcy , nie byłoby tego artykułu !!! Ta lampa, to tylko pretekst ,aby czepić się policjantów ,którzy nie złamali prawa . W tym artykule są opisane przypadki 2 kierowców i mój komentarz odnosi się do nich . Ten kurs czytania ze zrozumieniem to chyba dla Ciebie,bo kompletnie nie zrozumiałeś mojego komentarza !!! Podkreślam fakt ,że kierowcy porozumiewają się przez CB głównie w celu uniknięcia kary za wykroczenia .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co niektórym to się chyba już w głowach kompletnie poprzewracało... porządek musi być! W każdym normalnym kraju powinien być respekt wobec stróży porządku. Tak trzymać! Karać, karać, karać!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjanci nie złamali prawa ,co potwierdza rzeczoznawca . Kierowca złamał przepisy . O czym ta dyskusja ? Niech nauczy się jeździć i to sprawnym autem , albo będzie płacić jak frajer ! Redakcja ma chyba jakiś uraz na punkcie policjantów ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla policji. Za to mają płacone z naszych podatków, aby strzegli naszego bezpieczeństwa na drodze. Może dotrze do tego pana , że jak mu zalezy na ważnym spotkaniu to wyjedzie odpowiednio wcześniej. Swoją jazdą zagrażał życiu innych kierowców. Jak mu sie nie podoba postawa policji to niech idzie do sądu, a nie w gazecie skomli jak pies. W dodatku publikuje swoje podejrzane oblicze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw łamie przepisy i pewnie jeszcze pyskuje, a potem się skarży. Takie cienkie cwaniactwo. A wystarczyło przestrzegać przepisów, obserwować drogę i jeszcze... TROCHĘ KULTURY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Święte krowy z CB radio . To ich można śniało typować jako potencjalne zagrożenie. policja maaaa racje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czepiają się policjantów z drogówki bo wczoraj jakiś redaktorek rano został zatrzymany za jazdę po pijaku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bohater artykułu zachowywał się na drodze jak prawdziwy idiota /najechanie na wysepkę, przekraczanie podwójnej ciągłej, wielokrotne wyprzedzanie w miejscach niedozwolonych, plus głupi tekst na poziomie pięciolatka "usłyszałem przez CB że jest czysto to trochę przycisnąłem/. No nie idiota ? Kolejny dowód na to że idiota to to że poleciał pochwalić się swoją głupotą do gazety. Powinni mu dołożyć jeszcze drugie tyle mandatu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyborg napisał:
Dziennik Wschodni popiera piratów drogowych!!! Brawo!!!
tak jest...pan redaktor Puzio dal popis tym artykulem.....obronca piratow drogowych...a wracajac do >skrzywdzonego>kierowcy to wlasnie przez takich pozal sie Boze codziennie sie slyszy o wypadkach na drodze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wmordekretyna napisał:
ciekawe jak często niektórzy deb***e wypisujący na forach badania takie przeprowadzają
O! pan policjant z Kraśnika się odezwał. Zgadzam się z opinią nt. panów z "cegiełki" są bardzo złośliwi, nieobiektywni można rzec nadgorliwi. Ale to dotyczy tylko jednej z załóg tego Mondeo, tej starszej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba natychmiast wprowadzić wysoki podatek - abonament za CB. Zwiększy sie bezpieczeństwo na drogach ! A i dziura budżetowa mniejsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dragonfly napisał:
Policjanci nie złamali prawa ,co potwierdza rzeczoznawca . Kierowca złamał przepisy . O czym ta dyskusja ? Niech nauczy się jeździć i to sprawnym autem , albo będzie płacić jak frajer ! Redakcja ma chyba jakiś uraz na punkcie policjantów ?
Ludziska - przecież policmajstry z cegiełgki potrafią przypierniczyć 500PLN za przepaloną jedną żarówkę oświetlenia tablicy rejestracyjnej. Na pierwszy rzut oka widać, że mają jakieś kompleksy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A więc do sedna redaktorze; kierowca łamie prawo więc jest biedny i poszkodowany, skrzywdzony. Policjant działa zgodnie z prawem; agresor, ciemiężca, no świnia nie człowiek. Już raz tak było; najwięcej okrzyków protestu przeciwko śmietnikowi z fotoradarem robili ci co się nacięli. Bezczelność polaków jest przerażająca. Zapyziałe poglądy szefa rzeczoznawców dają do zrozumienia że i w tej kwestii potrzeba jest reforma - przede wszystkim kadrowa. Ręce opadają. Brawo panowie policja. Dla egoistycznych, roszczeniowych i bezczelnych chamów na drodze drwiących z podstawowych zasad i bezpieczeństwa innych poparcie gazetki???? Oj chyba już brakuje wam pomysłów. Mam nadzieję że to tylko z braku pomysłu na temat dajecie wodzić się za nos takim pieniaczom, że nie wynika to z przekonań.... Wyjdźcie zza biurek, zróbcie coś pożytecznego dla społeczeństwa a nie dla takich pajaców!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podziwiam redakcję - od pewnego czasu popiera ludzi będących na bakier z prawem. Proponuję otworzyć kącik bezpłatnych porad: jak nie płacić grzywny; jak bezkarnie zabić człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prymityw napisał:
Bohater artykułu zachowywał się na drodze jak prawdziwy idiota /najechanie na wysepkę, przekraczanie podwójnej ciągłej, wielokrotne wyprzedzanie w miejscach niedozwolonych, plus głupi tekst na poziomie pięciolatka "usłyszałem przez CB że jest czysto to trochę przycisnąłem/. No nie idiota ? Kolejny dowód na to że idiota to to że poleciał pochwalić się swoją głupotą do gazety. Powinni mu dołożyć jeszcze drugie tyle mandatu.
OCZYWISCIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję podjechać na milicyjny parking w kraśniku. Tam stoją "bardzo sprawne" samochody milicjantów - coś na pewno się znajdzie. Później ci milicjanci podziękują łosiom z bordowego mondeo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 15

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...