Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjanci "driftowali" na placu w Kraśniku? Ktoś wrzucił nagranie na YouTube [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 listopada 2018 r. o 09:25 Powrót do artykułu
Piłowanie radiowozu na ręcznym to nie jest drift!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no, faktycznie afera jak nie wiem co. Każdy lata bokiem jak śnieg spadnie. Przynajmniej można się poduczyć zachowania samochodu w sytuacji poślizgu, co może mieć wymierne skutki w przypadku zagrożenia na normalnej drodze. Pusty plac, zero żywej duszy - co to komu przeszkadza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ucieczka w adrenalinę nie zapełni pustki wewnętrznej .... youtube : jedyny lek na depresje lęki uzależnienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzi o to ze policji to przeszkadza bo przyjezdzam tam chowa sie i wystawia mandaty :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teoretycznie żadna afera pod warunkiem że robi się to swoim samochodem. Za radiowozy płacimy wszyscy i myślę że nie do tego powinny służyć. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwóch policjantów na zbity pysk na bruk. Zniszczyć ich rodziny. A co niech się nauczą, że przykładać to się należy ale do służenia dobrej zmianie, a nie tam jakieś trenowanie poślizgów.... Będzie miejsce dla kolejnych miernot ze znajomków dobrej zmiany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złośliwiec wrzucił to na yt, a kolejny chce zaszkodzić chłopakom i robi z tego AFERĘ. Prawo nakłada na pracowników obowiązek szkoleń a w/w działanie należy traktować w ramach zajęć praktycznych jako podwyższanie nabytych umiejętności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, każdy lata bokiem po śniegu, a tylko policjanci nie płacą 500 zł za stwarzanie zagrożenia w ruchu lądowym.... Bardzo dobrze zrobiono ze opubliokowano film, bo to HIPOKRYZJA. Mi dwukrotnie wpisano mandat w pierwszy snieg o 3 w nocy na pustym parkingu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Księga ulicy mówi jasno;"Kto z pierwszym śniegiem bokiem na parkingu nie polata ,ten będzie miał pecha do samego lata "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAXI też ma koguta na dachu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez mi afera. Dobrze pisze poprzednik. Jak pusty plac to trzeba nauczyc sie prawidlowych odruchow. Jak sam tak pilowalem reczny na placu policja zadnego mandatu nie dala tylko poinformowała zebym uwazal jak ktos pojawi sie na placu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Afera na miarę gazety i redaktora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co maja ich rodziny do tego? Chory jestes gosciu czy co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no, faktycznie afera jak nie wiem co. Każdy lata bokiem jak śnieg spadnie. Przynajmniej można się poduczyć zachowania samochodu w sytuacji poślizgu, co może mieć wymierne skutki w przypadku zagrożenia na normalnej drodze. Pusty plac, zero żywej duszy - co to komu przeszkadza?
 Zapytaj samych policjantów co im przeszkadza jak ktoś sobie na takim placu jeździ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeszkadza nam, że takie cyrki robione są służbowym samochodami, niech wezmą swoje auta. W nagrodę powinni otrzymac patrol pieszy całą zima. KGP powinna zająć się szczegolowo ta sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeszkadza nam, że takie cyrki robione są służbowym samochodami, niech wezmą swoje auta. W nagrodę powinni otrzymac patrol pieszy całą zima. KGP powinna zająć się szczegolowo ta sprawa.
 Szczegółowo, to powinien się zająć psychiatra twoją głową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tekst spod filmiku na youtube napisał ten co film wstawił "Nie jestem autorem filmu, film został nadesłany anonimowo. Zakaz kopiowania filmu bez zgody właściciela kanału. Nagranie pochodzi sprzed kilku lat (hehe)." Tu już ktoś napisał jaki autor ,taki artykuł.Wy dajecie się podpuścić jak dzieci,a może nimi jesteście?Na filmie nie widać dokładnie czy to radiowóz.Każdy może sobie kupić "koguta" i poszpanować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no, faktycznie afera jak nie wiem co. Każdy lata bokiem jak śnieg spadnie. Przynajmniej można się poduczyć zachowania samochodu w sytuacji poślizgu, co może mieć wymierne skutki w przypadku zagrożenia na normalnej drodze. Pusty plac, zero żywej duszy - co to komu przeszkadza?
 ano to mi np przeszkadza, że jakbym ja chciał sobie nocą "polatać bokiem" to momo, że brak byłby tam żywej duszy to dostałbym kwita od nich. Przypomina mi się jak uczyłem tam dziewczyne parkowania przed egzaminem. Noc, żywej duszy, ciemno, głucho, pusto, widoczność znakomita - było lato. Skończyło się to mandatem dla mnie za udostępnienie pojazdu i dla niej za prowadzenie pojazdu bez uprawnień. Taka historyjka. Poza tym to nie jest auto, które panowie kupili sobie sami, to jest auto między innymi za moje i być może za twoje pieniążki z podatków. Każde jego zużycie, uszkodzenie czy cokolwiek innego to kolejne pieniążki z naszych podatków. Również czas pracy owych państwa jest opłacany z naszych podatków. Czegoś jeszcze nie rozumiesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli jeżdżący tym autem nie wyrazili swojej zgody na nagranie, to nie może ono być rozpatrywane i brane pod uwagę, oraz wobec filmującego należy wyciągnąć sankcje prawne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Poza tym to nie jest auto, które panowie kupili sobie sami, to jest auto między innymi za moje i być może za twoje pieniążki z podatków. Każde jego zużycie, uszkodzenie czy cokolwiek innego to kolejne pieniążki z naszych podatków. Również czas pracy owych państwa jest opłacany z naszych podatków. Czegoś jeszcze nie rozumiesz?
 Wychodzi więc Walduś na to, że jesteś bogatym człowiekiem - sponsorujesz zakupy samochodów i pensje naszym policjantom ! :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...