Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pomalował sklep, zniszczył obrazek z Janem Pawłem II

Utworzony przez Gdzie my żyjemy?, 16 lipca 2014 r. o 22:59 Powrót do artykułu
Qoooorwa mać święta inkwizycja się odrodziła.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto to ??? Czy to tego najważniejszego wilkołaskiego komucha syn?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heh, wielkie mi halo, a gdzie żeście byli pismaki jak wikary gimnazjalistce dziecko zrobił ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poamlować debila sprayem na czerwono. A tak wogóle to nie czaję, jak można po alkoholu dostać takiej głupawki. Ja tam flaszkę sam rąbnę i normalnie myślę. Młodziez dzisiaj po jednym piwku durnieje do reszty. Cieniasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwny wyrok. Jednoznacznie sugeruje, że mamy państwo wyznaniowe. Za tego typu winy, ten osobnik powinien być skazany na karę grzywny i prace społecznie użyteczne (np. sprzątanie miasta, prace pomocnicze w hospicjum itp).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Qoooorwa mać święta inkwizycja się odrodziła.......
A jakbyś tak zechciał pomysleć? Jakiś kołek chodzi po wsi i niszczy co mu pod łapy wpadnie, to co należy go pochwalić, czy w d... kopnąć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zerwal  obrazek  JP2 z  krzyza  ?  Czegos tu  nie  rozumiem  ,  jakim  sposobem  sie  tam  znnalazl ? Do  tej  pory  to  widzialem  na  krzyzach  Pana  Jezusa  a nie  podobizne  papieza  ,  chyba  redaktor  sie  pomylil  .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zerwal  obrazek  JP2 z  krzyza  ?  Czegos tu  nie  rozumiem  ,  jakim  sposobem  sie  tam  znnalazl ? Do  tej  pory  to  widzialem  na  krzyzach  Pana  Jezusa  a nie  podobizne  papieza  ,  chyba  redaktor  sie  pomylil  .
  To jest właśnie wiocha. Bierze taki głośno i na pokaz wierzący młoteczek, gwoździki i przybija do przydrożnego krzyża obrazki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten klient pomalował sklep obscenicznymi rysunkami z motywami fallicznymi, umieścił tam wulgarne napisy. Totalne prostactwo i wiocha całą gębą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...