Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pomnik Partyzanta w Kraśniku do wyburzenia?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 kwietnia 2017 r. o 10:40 Powrót do artykułu
Jedynie pożądnie wypranymi mózgami chłopaki moga sie pochwalić, a nie żadną fatyczną wiedzą historyczną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jaką tablicę chodzi, co EMIGRANTOWI przeszkadza? Nam kraśniczanom pewnie nie wadzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest pomnik partyzanta a więc wszystkich organizacji wojskowych BCH,AK,NSZ,WiN,AL tak więc niszczenie tego pomnika to niszczenie pamięci tych ludzi i organizacji.Oczywiście AL to pachołki ZSRR ale ich roli w historii Polski się nie zmieni. Przestrzeń publiczna jako miejsce wolne od symboli propagujących systemy totalitarne to jaki związek partyzant ma z systemem totalitarnym raczej partyzantka miała za zadanie walki z systemami totalitarnymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie k... lepszy jest pomnik smoleński na urzędowskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej gdyby w obecnym budynku USC powstało muzeum 24 Pułku Ułanów. To byłoby prawdziwe uhonorowanie Pułku. USC można przenieść w inne miejsce :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wy młodzi cfani, polityczni, a może by tak w czynie społecznym odremontował pomnik przy flt ?  ***s://dziamber.files.wordpress.com/2009/04/042.jpg?w=300&h=225 co to się porobiło ..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po***iloooo! siedzisz jeden z drugim w lublinie to siedz. krasnik zostaw w spokoju! stawiaja jakies smolenskie scierwa to jest okej? na cholere komus takie cos?! zastanowcie sie .. to co sie tu odjaniepawla to jakas masakra. dzieci sie dorwaly do "politykowania".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieciaku!!! Ucz się jak masz możliwość i buduj przyszłość. Kto ci dal prawo do rozliczania??? NIE masz pojęcia jacy ludzie walczyli z najeźdźcą. Czy znasz ich wszystkich imiennie, wiesz kim byli? Opierasz pogląd na obiegowych opiniach popieranych przez sfrustrowanych, starych piernikach. Czyżby chciał być politykiem i próbujesz się zaistnieć? Jak byś był katolikiem nie rzucał byś oszczerstw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plac Surdackiego był tematem mojej pracy inżynierskiej. W pracy tej podkreślałam niejednokrotnie znaczenie tego pomnika dla miasta. A tu zebrały się łebki, którym najwidoczniej się nudzi i wszystko jak krew w piach :/ przykre... mam głeboką nadzieję, że jednak do tego nie dojdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawalic pomnik partyzanta a postawic pomnik burmistrza i jego swity wszak oni totalnie rujnuja krasnik Mysle ze wam sie dobierzemy do d,,, po wyborach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marzenia:) Komuna jest na wymarciu, czego dowodem jest kompletne zidio-cenie niejakiej Senyszyn:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mieszajmy do tego Senyszen. A dla wielu teraz nastały czasy dużo lepsze niz za komuny, szczególnie dla leni i nierobów, oraz cwaniaków i kombinatorów, to i nie dziwota, że komuna umiera. Ale ta komuna jest częścia historii i jej sie nie da wymazać. Burzac pomniki tez się jej nie wymarze. Inna sprawa, ze najbardziej pragną wymazania ją ci, którzy jej najwierniej służyli, jakby mysleli, że w ten sposób uda im się zatrzeć tę cześć swojego niechlubnego zycia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojojoj! Ale intelektualna rozprawka z psychologią w tle:):):) To na WUML tak "uczyli"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to jest WUML? I jeżeli starą prawdę chcesz uwazać za intelektualna rozrywkę z psychologii, to już twoja sprawa. Ale niestety tak to działa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdziłqam w wujku google co to takiego. Jak widac tobie az nazbyt dobrze znana jest nazawa tego uniwersytutu oraz znajomość tego czego tam uczyli. Ale ja nigdy do partii nie nalezałałam, to skąd bym mogła trafić do takiej szkoły. U mnie to tylko sebtyment do komuny. Lat dzieciństwa i młodosci. Inna sprawa, że nie jestem podatna na żadną propagandę, to żadnego pozytku nie mieli by ze mnie nawet po takiej szkole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalni oni są? I co tam miało by innego stać?! To jest pamiątka, mogli by to odnowić! od lat ten pomnik niszczeje, ale co tam wyburzcie go, na miejsce tego postawią inny pomnik o ktorym zapomną i tez będzie niszczał. Normalnie brak słów!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o znalazł się budowniczy kraśnika ojciec tadeusz członka wszystko co można było wyburzył place sprzedał na terenie s.i. jedność a sam siedzi okrakiem na barykadzie żeby w razie zagrożenia prze***yć w bezpieczne miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraśnik to nie sam Członka, chociaz ma bardzo dużo racji w tym co mówi. Ale jak widać Krasnik to tylko i wyłącznie PiS i wszyscy po pisowskiemu muszą myślec. Nikt was polityczne gnidy nie wybierał, zebyście burzyli pomnik, historię kraju i Kraśnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie w tym miejscu chcą wystawic okazały pomnik Misiewicza  - największej błazenady tego kraju - pupila Maciarewicza i Kaczora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Historię kraju burzyli przede wszystkim tacy jak Członka. To oni z zapałem mordowali przedwojenną inteligencję, z jełopów robili "elity" na szkołach dla przodujących robotników i bohaterami robili tych, co w czasie okupacji kradli kury sąsiadom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...