Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dlaczego to jest tak koszmarnie brzydkie? :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahahahahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech go postawią na rondzie w kształcie męskich genitaliów koło Lidla :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już nie pomniki JP II są najważniejsze? jakaś kupa złomu jest ważniejsza niż święty w katolickim krtaju? Ile dołoży Miasto do tego szkaradnego betonu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazywanie twórcy tego koszmarka artystą jest strasznym nadużyciem 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smiech na sali. Ale to jest właśnie Kraśnik... jak ja się cieszę, żę wyjechałam z tego miasta. Ten pomnik jest ohydny, jak można było coś takiego zaprojektować, rozumiem, gdyby był skromny nieduży, ale ten to przesada, widocznie w Kraśniku panuje zasada przepychu, im większy i im wiecej nawalonego na pomniku wszystkiego tym większy hołd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na chuj to komu :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien się w Kraśniku zawiązać komitet protestujący, który ogłosi, że ważniejsza jest budowa kolejnego pomnika JPII, a nie wypadku smoleńskiego. Ja osobiście uważam, że smoleński pomnika można budować, ale uprzednim zbudowaniu kolejnego pomnika dl JPII.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyprowadzam się stąd!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy zapytacie mieszkańców, o to czy chcą tego pominka? Niezapytacie, bo wiecie co o tym myśli większość. Następny będzie pomnik p.Stawiarskiego z inicjatywy Włodarczyka. Żałośni jesteście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej hipokryci!Ciekawe czy postawilibyście pomnik gdyby tam zginęli wasi przeciwnicy polityczni przede wszystkim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednogośnie... Nawet jednego głosu rozsądku...?Oj wschodzie, wschodzie, nie masz ci się na podniesienie z niemocy beznadziei...!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuje postawcic pomnik wlodarczyka nieudanego burmistrza i lekarza zarazem  Mam pytanie co z pieniedzmi okolo 300 tys ktore cbs udowodnilo burmistrzowi ze zdefraudowal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstyd mi,że się tam urodziłem. Włodaczyk i pisiory WON. co wy robcie z miasta!? za drogi się weźcie, a nie pomniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstyd mi,że się tam urodziłem. Włodaczyk i pisiory WON. co wy robcie z miasta!? za drogi się weźcie, a nie pomniki.
O czym ty piszesz ???   komunistyczna,czerwona świnio !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest obluda niegospodarnosc dla Krasnika a ja sie tam urodzilem o ludzie gdzie sens I logika .Co my mamy za wladze WSTYD!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym ty piszesz ??? komunistyczna,czerwona świnio !!!
ty jestee SWINIA!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Krawczak jest tworca pomnika Jana Pawla II , ktory znajduje sie przed  szkola podstawowa nr 6 w Krasniku Fabrycznym i wiecej pomnikow nie ma sa za to male formy bardzo artystyczne. Projekt pomnika to nie prywatny uklad towarzyski. Tak sie nie godzi traktowac zmarlych i zyjacych.   Budowla a taka jest pomnik wymaga zgody prawnej. Ciekawe jak sie beda urzednicy dogadywac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spojrzcie na mape satelitarna jaki piekny plac jest przed policja. idealne miejsce na pomnik. jakie uroczystosci mozna tam organizowac.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy PIS-ORSKIE balamuty skonczcie ta obludna walke . Na co was jeszcze stac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...