Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tylko ten szczenięcy wiek 15 lat jest bulwersujacy. Nie powinien w tym wieku o godzinie 23 szlajać się po pijackich imprezach.Jednak każdy prawdziwy mężczyzna powinien nosić scyzoryk i mieć honor. Scyzoryk na wypadek gdyby jakiś osiłek albo kilku próbowało go tego honoru pozbawić bezpodstawnie rwąc się do bicia jego, jego dziewczyny, żony, dziecka itd. Bandzior wszczynający bójkę powinien wiedzieć, że obrona zostanie przekroczona i ofiara może mu wypruć flaki, poderżnąć gardło albo zastrzelić. Tylko tak możemy powstrzymać tych cwaniaków preferujących prawo pięści.   http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,48724,14458925,Bojka_na_festynie__Nie_zyje_nastolatek__jego_kolega.html#LokLubTxt%23ixzz2cQM6v5ib
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wings  według Ciebie to że go zaczepiali było powodem by zabić młodego chłopaka ? Jeżeli tak to ludzie tacy jak ty powinni być eliminowani ze społeczeństwa. Znałem osobiście tego chłopaka i uważam że absolutnie nie zasłużył na taki los.[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosciu kurwa wiesz co to jest śmierć poczekaj trochę a zobaczysz co to znaczy strać syna w wieku 17 lat i będziesz wiedział pajacu co to kurwa znaczy jełopie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o looosie! czy w redakcji to są zaspane ludzie lub niedowidzący? NIE POLKOWIC TYLKO POPKOWIC...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wings  według Ciebie to że go zaczepiali było powodem by zabić młodego chłopaka ? Jeżeli tak to ludzie tacy jak ty powinni być eliminowani ze społeczeństwa. Znałem osobiście tego chłopaka i uważam że absolutnie nie zasłużył na taki los.[*]
czytaj ze zrozumieniem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie autorze tegoz artykułu, raczy pan poprawic swoje bledy, nie wiem jak mozna wypuszczac artyluł bez poprawienia bledow.... jakich Polkowic?! czy chlopak byl rzeczywiscie z Krasnika jak to jest napisane w artykule?   troszkę rzetelnosci dziennikarskiej by sie przydalo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cwaniaczył, kozaczył, zaczepiał.... to poszedł do piachu i bardzo dobrze. Niech hołota wie że jak się kogoś zaczepia to można oberwać. Nie ma kogo żałować a tego młodego potraktować łagodnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popkowice a nie Polkowice - w tytule artykułu jest ok a w tekście już nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi jest szkoda i jednego i drugiego...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co sie stanie? to co zawsze z nozownikami, dostanie honorowe czlonkostwo w mlodziezowce PO-jugend
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też osobiście go znałem ludzie jak zwierzeta !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popkowice a nie Polkowice - w tytule artykułu jest ok a w tekście już nie.
a może Popowo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może żle oceniamy wszyscy sytuację.Może najważniejsza jest teraz modlitwa za tych chłopców i ich rodziców.Czy te plugawe słowa pomogą któremuś z nich?Wystarczy pomyśleć.mam odczucie,że ktoś myśli o zemście.Nauczmy się panowania nad emocjami!świat jest piękny a ci chłopcy prywatnie  nie są i nie byli potworami!poznałam ich obydwu.Nikt nie przewidzi swojej reakcji na zaczepki ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może żle oceniamy wszyscy sytuację.Może najważniejsza jest teraz modlitwa za tych chłopców i ich rodziców.Czy te plugawe słowa pomogą któremuś z nich?Wystarczy pomyśleć.mam odczucie,że ktoś myśli o zemście.Nauczmy się panowania nad emocjami!świat jest piękny a ci chłopcy prywatnie  nie są i nie byli potworami!poznałam ich obydwu.Nikt nie przewidzi swojej reakcji na zaczepki ...
Jak to nie przewidzi reakcji na zaczepki?!!! I to mówi zapewne dorosła osoba? Czyż nie jesteśmy istotami,które Pan Bóg obdarzył w rozum i wolną wolę.Używajmy rozumu albowiem zmierzamy nie tą drogą w stronę światła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to właśnie jest w tym kraju, ktoś kogoś ataktuje w przewadze zgrywając twardziela ale gry ofiara dobrze się obroni to robi się cyrk z tzw. zamianą ról atakujący (prawdziwy) na policji gra ofiarę, że to on był zaatakowany. Śmiech na sali i dobrze się stało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się tylko nad tym, czy jakby ta sytuacja dotyczyła kogoś z Waszych bliskich czy też szukalibyście usprawiedliwienia dla mordercy??? Według mnie ktoś kto wojuje nożem i celuje w szyję nie robi tego w obronie własnej tylko po to, żeby zabić. Po prostu w głowie się nie mieści mi to, że 15-latek macha nożem żeby się bronić!! Ludzie, nie bądźcie śmieszni. Morderca to morderca. Żal tylko zmarłego- nic już życia mu nie wróci, a ten, kto mu życie odebrał będzie pokutował do końca życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym dziwnym kraju wszystko stoi na głowie , ostatnie wydarzenie potwierdzają , że można bić kogo popadnie poniżać , czy niewolić , z jakiego powodu bili go ? może to nie pierwszy raz ? , gdzie się podziały dobre zwyczaje o nietykalności ? , tak wiele pytań , słabość kraju to zwyrodnienie społeczeństwa , nie osądzam tej sprawy bo tragedia już jest , zapobiegajmy następnym . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co przeczytałem wynika, iż kolo z nożem miał czekać aż tamci debile zmasakrują mu gębę, skopią po całym ciele a na koniec wrzucą nieprzytomnego do śmietnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamknijcie te ryje jak nie wiecie jak było na prawdę! nie znaliście Damiana, więc mordy! i nikt nikomu by nie zmasakrował gęby, chłopaczek miałby tylko nauczkę, że nie spina się do starszych, ale cóż.... brońcie go dalej, a tymczasem biedny Damian nie żyje, przez jakieś źle wychowane dziecko, które chodzi Z NOŻEM! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obrona konieczna co za brednie!!! w tym chorym kraju można gadać takie głupoty, czy ktoś normalny idzie na impreze z nożem??? i za uderzenie w twarz podcina gardło... Świadkowie pseudo koledzy zabitego psiepszyli z miejsca i ich największym problemem było nie to, że chłopak umiera tylko że bedą musieli zeznawać na policji. Nawet nie krzyczeli nie wzywali pomocy stali jak gdyby nic sie nie stało i najlepiej żeby nikt się nie dowiedział, pogotowia nie wezwali od razu, Pogotowie było po ponad 30 min od zdarzenia a nie 15-tu. Nie potrafie zrozumieć jak tak można zostawić kogoś samego i pozwolić mu sie wykrwawić i umrzeć. Mogli krzyczeć wołać było tam setki ludzi na pewno by ktoś pomógł a oni nic nie zrobili i wszyscy powinni odpowiadać za nieudzielenie mu pomocy. Miejmu nadzieję, że wyrzuty sumienia za Damiana bedę dręczyć was do końca życia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...