Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Porąbał psa siekierą

Utworzony przez janek, 5 stycznia 2009 r. o 16:52 Powrót do artykułu
czy takie zwyrodnienie i okrucieństwo jest w genach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowy przedstawiciel elektoratu PSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ustawa precyzuje jakie zwierzęta podlegają takiej ochronie? Czy zabicie siekierą i zjedzenie świni albo kurczaka też jest zagrożone sankcją karną? Czy zjedzenie psa jest przestępstwem? Taki zwierzęcy nazizm, nie rozumiem tego. Świnię można a psa nie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pewnie wyborca PiSs
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podajcie ich dokładne adresy, przygotuję siekierkę !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prymityw napisał:
A czy ustawa precyzuje jakie zwierzęta podlegają takiej ochronie? Czy zabicie siekierą i zjedzenie świni albo kurczaka też jest zagrożone sankcją karną? Czy zjedzenie psa jest przestępstwem? Taki zwierzęcy nazizm, nie rozumiem tego. Świnię można a psa nie ?
Każde zwierzę jest chronione prawem i powinno być uśmiercane w sposób humanitarny, aby jak najmniej cierpiało. Obojętnie ,czy to dotyczy kurcząt , świń, koni, psów , czy innych zwierząt. Tylko BURAKI znęcają się nad zwierzętami i nie ważne ,czy są to BURAKI mieszkające w miastach ,czy na wsiach. O ile się orientuję prawo zabrania uboju zwierząt gospodarskich na własną rękę, ale ponieważ mamy takie Sądy , jakie Rządy, niewiele ludzi to prawo stosuje . Tylko BESTIA postępuje w taki sposób , jak osobnik z artykułu ,jak wyżej. Tak na marginesie , życzę Ci smacznego PSIOJADZIE. CZŁOWIEK jest gorszy od świni--WSZYSTKO zje. Ten bydlak, który w bestialski sposób zamordował psa, który jedną nogą stoi nad grobem , powinien zdychać w takich samych męczarniach , jak to niewinne zwierzę. STARY CEP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda , gdyby sędziowie stosowali odpowiednie kary za bestialski ubój zwierząt , takich przypadków byłoby mniej. Dowalić jednemu ,czy drugiemu zwyrodnialcowi wysokie kary pieniężne ( z zamianą na areszt ), to każdy następny idiota zastanowiłby się , zanim wziąłby siekierę lub inny przedmiot do ręki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyt:,,Twierdził, że chciał psa tylko wygonić, a nie zabić - mówi Janusz Majewski, z policji w Kraśniku. " Faktycznie siekiera to odpowiedni sprzęt do przeganiania psa. Bardziej durnego oświadczenia nie słyszałem. Przeganiał psa tak ,że odrąbał mu łeb.,,ALE - nie chciał zabić".... Ależ skądże.... Dowalić staremu wysoką karę !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiesić h..ja za jaja! albo nie odrąć mu zryty łeb!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy wiecie może kto to był ten deb*** stary???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Windmark napisał:
Typowy przedstawiciel elektoratu PSL.
zastanów się trochę politologu nad tym co piszesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kraśniczanka napisał:
czy wiecie może kto to był ten deb*** stary???
Myślę, że ktoś z Kraśnika poda jego namiary.... Trzeba by dziada troszkę postraszyć !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wiem kim jest ten kretyn ! nie mieszka na Armii krajowej...znam goscia,zajmował się od parunastu lat zabijaniem wszystkiego co weszło na jego posesję,koty,psy i inne.Mial już wyrok za podobny czyn.Stary klusownik wkońcu pojdzie do pierdla i mam nadzieje ,że stamtąd juz nie wyjdzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m napisał:
Ja wiem kim jest ten kretyn ! nie mieszka na Armii krajowej...znam goscia,zajmował się od parunastu lat zabijaniem wszystkiego co weszło na jego posesję,koty,psy i inne.Mial już wyrok za podobny czyn.Stary klusownik wkońcu pojdzie do pierdla i mam nadzieje ,że stamtąd juz nie wyjdzie!
podaj jego dane osobowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
podaj jego dane osobowe
PODAJ KONIECZNIE !!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
podaj jego dane osobowe
PODAJ KONIECZNIE !!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Kraśniku jest mnóstwo takich morderstw. Na Ul. Nadstawnej w pobliżu zalewu mieszkaniec na własnej posesji uderzył świnie siekierą w głowę , następnie spuścił z niej krew , zaczął odcinać łeb i zdejmować skórę. Po wypruciu flaków podziabał ją siekierą a następnie zrobił z niej kiełbasy oraz inne przetwory które wraz z rodziną jedzą już od dwóch tygodni. Przed zabiciem świnia kwiczała na całą okolice z rozpaczy błagając o darowania życia. Świadkiem morderstwa były dzieci tej świni oraz cielak który lada dzień zostanie zamordowany. Dodam, że ta świnia nie pogryzła mordercy i nie zrobiła nikomu krzywdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czekam wciąż na dane tego bydlaka!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście to co zrobił ten gość to barbarzyństwo. Ale z tymi pieskami i kotkami to coś nie tak... Od lat nie mogę się doczekać by ktoś zrobił z nimi lub ich właścicielami porządek!!!! A co powiesz koleżanko/kolego na widok panienki lub miśka z blokowiska przechadzającej się ulicą- np Aleją Tysiąclecia-ze swoim ulubieńcem w celu opróżnienia brzuszka... Jeśli jesteś za to zapraszam na ścinanie trawy. Obiecuję, że zmienisz zdanie. Z każdym gówienkiem, które zaliczysz i poczujesz na twarzy będziesz coraz bardziej przeciw!!!! Co zrobić z durnym właścicielem psa czy kotka załatwiającego swoja potrzebę w piaskownicy, pacu zabaw dla dzieci lub trawniku???? Może niech za karę ścina trawę z zafajdanego trawnika - kosą spalinową(ma większy odrzut) i będzie po problemie??? Dobrze, że teraz zima i na chwilę jest śnieżnie biało i czysto...i trawa nie rośnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oooh napisał:
Oczywiście to co zrobił ten gość to barbarzyństwo. Ale z tymi pieskami i kotkami to coś nie tak... Od lat nie mogę się doczekać by ktoś zrobił z nimi lub ich właścicielami porządek!!!! A co powiesz koleżanko/kolego na widok panienki lub miśka z blokowiska przechadzającej się ulicą- np Aleją Tysiąclecia-ze swoim ulubieńcem w celu opróżnienia brzuszka... Jeśli jesteś za to zapraszam na ścinanie trawy. Obiecuję, że zmienisz zdanie. Z każdym gówienkiem, które zaliczysz i poczujesz na twarzy będziesz coraz bardziej przeciw!!!! Co zrobić z durnym właścicielem psa czy kotka załatwiającego swoja potrzebę w piaskownicy, pacu zabaw dla dzieci lub trawniku???? Może niech za karę ścina trawę z zafajdanego trawnika - kosą spalinową(ma większy odrzut) i będzie po problemie??? Dobrze, że teraz zima i na chwilę jest śnieżnie biało i czysto...i trawa nie rośnie
no wiesz to wyłacznie wina tych porabanych włascicieli psów, którzy trzymaja w blokowiskach te zwierzaki, a ten koleś zarąbał psa a nie włascieciela jego! a tak na marginesie to masz absolutna rację z tymi kupami!!! a włascieciele tych krasnickich dogów sa powaleni, wiem cos o tym bo codziennie sie stykam z psim problemem porabanych sąsiadów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...