Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PORAŻKA WÓJTA Z ZAKRZÓWKA PRZY ODWOŁANIU SKARBNIKA

Utworzony przez Kamil, 11 stycznia 2019 r. o 14:34
co to dziś miało być?,dzień dziecka czy pośmiewisko?,organizacja i atrakcje godne zapchlonej pipidówy,rodziny z radością opuszczały stadion i zakrzówek,wstyd patałachy zakrzowskie
 jedna osoba byla zadowolona,wszedzie go bylo duuuuzo bo i on jest baaaardzo duuuuuzy-jasnie wielmozny"pan wujek'"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wujek jest na targu, jest w urzędzie, w pochodzie na 3 maja, delegat z Gospodyniami wiejskimi, na majówce, w domu kultury, w bibliotece, w ops, najpierw widzę brzuch Stasia a potem jego samego ostatnio idę za potrzebą w urzędzie gminy a kto z kibla wychodzi Stasio N.  z komórką w ręku i nie wiem czy on podsłuchiwał czy nagrywał czy cholera wie, co on tam robił w tym kiblu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elu z tymi podwyzkami dla kilku osób to przesadziłaś A co z resztą, zapomniałś o nas kłamstwo ma krótkie nóżki to wszystko zawali się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na stronie gminy dzisiaj pinoikio zamieścił informacje o podwyżkach sprzed kilku miesięcy ludzie sa zdenerwowani, nasz Jóio podwyższył podatek za śmieci, taxę za wodę i ścieki A obiecywał kłamca że niue będzie podwyższał opłat komunalnych. do tej poty mam jego ulotkE On tylko kłamać potrafi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na stronie gminy dzisiaj pinoikio zamieścił informacje o podwyżkach sprzed kilku miesięcy ludzie sa zdenerwowani, nasz Jóio podwyższył podatek za śmieci, taxę za wodę i ścieki A obiecywał kłamca że niue będzie podwyższał opłat komunalnych. do tej poty mam jego ulotkE On tylko kłamać potrafi
 sami go wybraliscie wiec macie swojego "pomazanca"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak bo teraz zbiera na festyn tylko nie wie jak go nazwaź bo Mleczarnia padła i już mleka nie biora To zostanie święto miodu Kasy mu brakuje na impreze, na gwiazdę DIsco POLO i na żarcie i wódę dla kolegów z PIS to podniósł na podatki za śmieci, wodę i ścieki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak bo teraz zbiera na festyn tylko nie wie jak go nazwaź bo Mleczarnia padła i już mleka nie biora To zostanie święto miodu Kasy mu brakuje na impreze, na gwiazdę DIsco POLO i na żarcie i wódę dla kolegów z PIS to podniósł na podatki za śmieci, wodę i ścieki
 kasy to mu brak na wszystko,ale to dopiero poczatek skutkow jego nieudolnych poczynan.nie pomoze mu AC bo to taki sam "fachowiec"jak pozostali pozal sie Boze'doradcy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny wójcie jak dajesz podwyżki to pamiętaj o całej załodze a nie o kilku wybranych osobach Wysyłasz konfidentów z zaproszeniem na integrację. A w d.... sobie wsadź te fałszywe frazesy o grze zespołowej i współpracy. Tak sklociliscie ludzi że odechciewa kim się pracować. Przejdź po pokojach porozmawiaj z pracownikami posłuchaj co się dzieje to zrozumiesz błędy jakie popełniasz. Chcesz naszej pomocy a nie okazujesz nam szacunku. Pamiętaj, na szacunek trzeba sobie zasłużyć. Lękiem go nie zdobędziesz. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziwiam za odwagę gratuluję A może załóżcie związki zawodowe w urzędzie będzie Wam pracowało się bezpieczniej. Są takowe w wielu urzędach. I pamiętajcie, dłużej pracownika jak kierownika. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janina potwierdziła że niebawem odchodzi na emeryturę. A nasz Jozus zaczyna żałować że Aneczkę zwolnił a Misiaczek przeklinać dzień przenosin z Zakrzewa Ale się narobiło Puk, Puk!! Kto tam??? RIO.... A dlaczego tu brakuje pieczątek, kto się boi podpisywać dokumenty?  Kto zgadnie, kto z wyżej wymienionych? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zmuszajcie nas do integracji!!! Prosimy. Uszanujcie to. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janina potwierdziła że niebawem odchodzi na emeryturę. A nasz Jozus zaczyna żałować że Aneczkę zwolnił a Misiaczek przeklinać dzień przenosin z Zakrzewa Ale się narobiło Puk, Puk!! Kto tam??? RIO.... A dlaczego tu brakuje pieczątek, kto się boi podpisywać dokumenty? Kto zgadnie, kto z wyżej wymienionych?
 klamstwo i chamstwo ma swoje granice...poprzedni wojt mial swoje"za uszami"ale ta ekipa przerosla go w sianiu zametu i nieudolnosci,poczawszy od kapucynki i pozostalej 3-ki[p.Ela tez do nich nalezy]a skonczywszy na "specjalistce"od podejmowania glupich uchwal-mysle ze kazdy wie o kogo chodzi.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwracam się z prośbą aby pracownica urzędu nie wydzwaniała do mnie i nie błagała mnie o udział w integracji. Miejcie swoją godność. Ja naprawdę nie chce pić alkoholu z Andrzejem i Mariuszem.  Ksiądz już wam odmówił i ja też wam dziękuję. Do zobaczenia na sesji, skupmy się na pracy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwracam się z prośbą aby pracownica urzędu nie wydzwaniała do mnie i nie błagała mnie o udział w integracji. Miejcie swoją godność. Ja naprawdę nie chce pić alkoholu z Andrzejem i Mariuszem. Ksiądz już wam odmówił i ja też wam dziękuję. Do zobaczenia na sesji, skupmy się na pracy.
 u kogo tu szukac godnosci/!!!!!!!!!!!!????AC i koala to nie tylko ludzie pozbawieni godnosci ale takze honoru!!!!!! mysla ze wypicie kieliszka wodki z nimi zatrze ich chamstwo i prostactwo.......kto sieurodzil chamem skowronkiem nie bedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwracam się z prośbą aby pracownica urzędu nie wydzwaniała do mnie i nie błagała mnie o udział w integracji. Miejcie swoją godność. Ja naprawdę nie chce pić alkoholu z Andrzejem i Mariuszem. Ksiądz już wam odmówił i ja też wam dziękuję. Do zobaczenia na sesji, skupmy się na pracy.
u kogo tu szukac godnosci/!!!!!!!!!!!!????AC i koala to nie tylko ludzie pozbawieni godnosci ale takze honoru!!!!!! mysla ze wypicie kieliszka wodki z nimi zatrze ich chamstwo i prostactwo.......kto sieurodzil chamem skowronkiem nie bedzie
 A pozbierajcie sobie tych siniaków z pod sklepów,tylko wtedy ich bierzcie jak ich suszy!bo w innej fazie też odmówią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwracam się z prośbą aby pracownica urzędu nie wydzwaniała do mnie i nie błagała mnie o udział w integracji. Miejcie swoją godność. Ja naprawdę nie chce pić alkoholu z Andrzejem i Mariuszem. Ksiądz już wam odmówił i ja też wam dziękuję. Do zobaczenia na sesji, skupmy się na pracy.
u kogo tu szukac godnosci/!!!!!!!!!!!!????AC i koala to nie tylko ludzie pozbawieni godnosci ale takze honoru!!!!!! mysla ze wypicie kieliszka wodki z nimi zatrze ich chamstwo i prostactwo.......kto sieurodzil chamem skowronkiem nie bedzie
A pozbierajcie sobie tych siniaków z pod sklepów,tylko wtedy ich bierzcie jak ich suszy!bo w innej fazie też odmówią.
 taka opinie o swojej 8-miesiecznej "dzialalnosci"ma nasza "kochana"wladza,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apeluję do Pana Wójcie aby nie szastać podwyżkami i nagrodami w taki jak Pan sposób, niech Pan skończy z libacjami alkoholowymi tak jak Pan obiecywał. Proszę skupić się na pracy bo jeszcze nic Pan nie zrobił a już Pan zatrudnił wicewojta, który robi Tylko dobre wrażenie zao pieniądze, wypłaca Pan urzędnikom nagrody bez powodu.  Głosowałam na Pana, zamiast chlać wódę z urzędnikami weź się Chłopie  w końcu  za robotę! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apeluję do Pana Wójcie aby nie szastać podwyżkami i nagrodami w taki jak Pan sposób, niech Pan skończy z libacjami alkoholowymi tak jak Pan obiecywał. Proszę skupić się na pracy bo jeszcze nic Pan nie zrobił a już Pan zatrudnił wicewojta, który robi Tylko dobre wrażenie zao pieniądze, wypłaca Pan urzędnikom nagrody bez powodu. Głosowałam na Pana, zamiast chlać wódę z urzędnikami weź się Chłopie  w końcu  za robotę!
 prosze nie obrazac urzednikow posadzeniami o chlaniu wody z wojtem,trzeba bylo myslec przed glosowaniem a nie teraz wylewac zale na urzednikow,wlasnie dzieki takim wyborcom mamy to co mamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przepraszam urzędników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apeluję do Pana Wójcie aby nie szastać podwyżkami i nagrodami w taki jak Pan sposób, niech Pan skończy z libacjami alkoholowymi tak jak Pan obiecywał. Proszę skupić się na pracy bo jeszcze nic Pan nie zrobił a już Pan zatrudnił wicewojta, który robi Tylko dobre wrażenie zao pieniądze, wypłaca Pan urzędnikom nagrody bez powodu. Głosowałam na Pana, zamiast chlać wódę z urzędnikami weź się Chłopie  w końcu  za robotę!
 jak to nic nie zrobil????przede wszystkim zmiana zakresu obowiazkow urzednikow przy czynnej pomocy kadrowej i sekretarz-{same maja mgliste pojecie o dzialaniu samorzadow}po ktorych w urzedzie zrobil sie totalny bajzel to przeciez jego dzielo,po drugie zatrudnil za gruba kase najwiekszego nieume i lawiranta w calej gminie{mariusek koala},nie mowiac juz o mieszkaniu dla rodzinki w szkole,ma chlop 'zdolnosci''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 25 z 66

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...