Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PORAŻKA WÓJTA Z ZAKRZÓWKA PRZY ODWOŁANIU SKARBNIKA

Utworzony przez Kamil, 11 stycznia 2019 r. o 14:34
mało tego, Potocki jako radny zawsze pozytywnie opiniował prognozę spłaty długu. Wszyscy wiemy że jest nieudolny i tak tłumaczy likwidację szkól. Jestem radnym od kilkunastu lat i takiego kłamcy jak obecny wójt J. P. nie było w tej gminie.  On kłamie i manipuluje ludźmi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mało tego, Potocki jako radny zawsze pozytywnie opiniował prognozę spłaty długu. Wszyscy wiemy że jest nieudolny i tak tłumaczy likwidację szkól. Jestem radnym od kilkunastu lat i takiego kłamcy jak obecny wójt J. P. nie było w tej gminie. On kłamie i manipuluje ludźmi.
 To po co startujesz na radnego i pracujesz z kłamcą - widać że tylko tam siedzisz żeby pieniądze brać a nie wytykasz wad które widzisz i nic dobrego nie robisz daj to miejsce komuś kto ośmieli się powiedzieć to prosto w oczy wójtowi a nie piszesz anonimowo . Mnie podoba się wszystko co robi wójt a jestem radnym . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda, radni nie przykładają się do pracy.  Na tydz przed sesją każdy otrzymuje pakiet materiałów. Nieraz obserwowałem,  że  otwierają go dopiero na komisjach,  nie dziwota,  że nie wiedzą,  o czym się mówi.   Któryś  rwie wlosy z głowy,  że  takie zadłużenie,tak samo obecny wójt - nie wiedział,  co  się dzieje,  a teraz takie problemy.   A gdzie ty  byłeś,  jak głosowałes jako radny,  nie było cię przy podejmowaniu uchwał? A gdzie interpelacje,  w Bipie  gminy pusto? Podpisuję się pod tym,  że  idą po kasę  albo po to  żeby cos ugrać dla siebie. A ludzie to widzą i  dalej ich wybierają.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o jakich kłamstwach wyborczych piszesz?? przed wyborami był z ulotką z programem na swoją kadencję, zachowałem ją na "pamiątkę" dostał kredyt zaufania, został wybrany. Wybrany na 5 lat to jak można pisać o kłamstwach wyborczych po 6 miesiącach?? Jak bierzesz kredyt w banku na 5 lat to spłacasz go w pierwszej racie czy przez 5 lat? oby przez całą kadencję mu się udało zrealizować to pod czym się podpisał a ty przez 5 lat bedziesz pisał o kłamstwach tylko żeby się nie okazało za 5 lat że przez te 5 lat pisania to ty kłamałeś.
 czy w tej ulotce bylo napisane ze bedzie likwidowal szkoly i to w 1 roku swj dzialalnosci?/,czy bylo slowo o tym ze nie ma p;ojecia o pracy na tym stanowisku//?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Praca dla dzieci radnych, mieszkanie dla siostry, radca prawny to kuzynka sekretarz, stołki dla kolesiow z PiS jak ostatni przypadek Rysia, zamiast kompetentnej Jadzi Czy wy tego nie widzicie a to dopiero poczatek
Ja mogę podać dużo przykładów w jaki sposób znalazły się nieodpowiednie osoby (parę lat temu )na wysokich stanowiskach w Zakrzówku i wtedy można było tak robić ?????
 no to na co czekasz??widocznie sam jestes tez w to zamieszany i boisz sie oceny swojego postepowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zrozumcie w końcu. stara szkoła Cieśli. powiedział Potockiemu ze jak chce zlikwidować szkoły to musi chapać o zadłużeniu.  szczegół ze sam głosował za budżetami w latach 13-18 jak był radnym ale uwziąl się na szkoły i będzie kłamał bo.taką ma naturę. dlatego apeluję broncie szkól bo to nasza ostoja, to nasi rodzice je budowali. po co komu kanalizacja, lampy jeżeli nie będzie dzieci i ludzi w gminie. obudź się Wojcie i przestań kłamać. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę Państwa jestem osobą starszą - mieszkanką Zakrzówka . Przez ten okres czasu dużo się zmieniało i dużo było rządzących w Gminie , ale nigdy nie było tak miłych pracowników jak w obecnej chwili  .Czy takie pisanie i dokuczanie sprawia Wam przyjemność ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam dziecko na Majdanie, radny Kloc mówi że nawet jak złoży wniosek to radni nie uchwała, że prędzej wójta na teczkach wywioza A jak by mu się udało to dostanie Nobla. sołtys Staroch już przy podatku mówi żeby szykować sie na sesję i TV ściągać, że by iść do księdza A on z ambony pociągnie kazanie o Lukaszence. Nie porzucił my szkoły Ty karierowiczu, idź do sejmu a wójta oddaj w ręce dobrej gospodyni. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę Państwa jestem osobą starszą - mieszkanką Zakrzówka . Przez ten okres czasu dużo się zmieniało i dużo było rządzących w Gminie , ale nigdy nie było tak miłych pracowników jak w obecnej chwili  .Czy takie pisanie i dokuczanie sprawia Wam przyjemność ?
 Eluniu prosimy Cię, nie przekłamuj rzeczywistości. Dobrze wiesz że w urzędzie źle się dzieje a atmosfera udziela się na zewnątrz. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wojcie chwalu Was, wy nas a Jo Was
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Rudniki szkoła funkcjonuje rewelacyjnie. W Zakrzówku wójt zabiera godziny świetlicowe i wpływa na zatrudnienie nauczycieli. My tam nie chcemy, w Rudniku nasze dzieci są bezpieczne i będziemy bronić naszej szkoły do ostatniej kropli krwi a tego faryzeusza zwanego Potocki wywieziony na furze gnoju. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zrezygnuj z radnego, uwiązł cię tam ktoś czy co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozważam taką decyzję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozważam taką decyzję
 obstawiam:to p.Janik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystkiego się dowiecie w swoim czasie, praca w tej radzie jest bardzo źle zorganizowana, radni podnoszą ręce z automatu. Jest dużo błędów, uwag nadzoru, chaos w pracy, zła współpraca przewodniczącej z urzędem, poważne problemy z transmisją, itd.  Nigdy nie było takiej sytuacji jak teraz. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jaki sposób kontaktować się z radnymi ? Chciałbym poruszyć pewne istotne sprawy i chyba trzeba odwiedzać radnego w domu, to nie jest normalne . Zaścianek okropny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
istotne sprawy poruszają im żony!,nie bądz księdzem i odczep się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widomski powiedział dziś w Sulowie ze Szkoła w Rudniku w pierwszej kolejnosci do likwidacji. Ale przecież ona niczym nie różni się od Majdanu i Studzianek A więc dlaczego Rudnik ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wybraliscie sobie wojta,on sciagnal tego nieume{zreszta takiego samego jak on}pozniej ugosciliscie ich na spotkaniu karnawalowym suto zakrapianym a oni wam w "nagrode"likwiduja szkole....cieszcie sie mieszkancy Rudnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mało tego, Mariuszek nie chce im świetlicy w Rudniky Drugim robić, na którą Lemiecha załatwił pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 32 z 66

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...