Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PORAŻKA WÓJTA Z ZAKRZÓWKA PRZY ODWOŁANIU SKARBNIKA

Utworzony przez Kamil, 11 stycznia 2019 r. o 14:34
wiec niech dalej "sie ciesza"z dobrej zmiany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Usłyszałam w urzędzie, że Pani Toporowska chętnie by odeszła z pracy w Zakrzówku ale nikt nie chce jej przyjąć. Słowa te trąciły ironią i szyderstwa. Chciałabym aby osoba, która je wypowiedzia spotkała na swej drodze sprawiedliwość. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę Państwa jestem osobą starszą - mieszkanką Zakrzówka . Przez ten okres czasu dużo się zmieniało i dużo było rządzących w Gminie , ale nigdy nie było tak miłych pracowników jak w obecnej chwili  .Czy takie pisanie i dokuczanie sprawia Wam przyjemność ?
 jesli jest tak milo to dlaczego pracownicy odchodza z pracy????falsz i obluda bija z twojej wypowiedzi Ireno.......rzeczywistosci nie zmienisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale próbuje ją zaklinać czyli ma wyrzuty sumienia za całe zło którego jest sprawczynią.  Obłuda i fałsz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rudnik łącznie z sołtysem Naziarzem niech dalej wpada w zachwyt obecnej władzy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Maziarza niech dołączy Sroka ze swoją damą. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maziarz śpiewa i tańczy jak mu proboszcz zagra!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawsze byl wazeliniarzem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten trener listonosza zamiast publicznie palić głupa i cwaniakować niech ze swoją ekipą pomalują dach na plebani,blacha rdzewieje i co-czeka aż dziury się zrobią i firmę będzie wynajmował do ściągania blachy,oczywiście krokwie do wymiany i nowe pokrycie i zbiórka,zbiórka,zbiórka bo wszystko kosztuję,im większe koszty tym więcej można na lewo ukręcić sobie kasiorki,wakacje są,macie dużo wolnego za***ać na dach i malować,pokażcie jak skromnie i oszczędnie żyjecie,możecie też dach pomalować na złoty kolor będzie po bożemu:złoto ale skromnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest szok. Tyle kasy wpompowac w święto mleka, uczta dla dygnitarzy za tyle tysięcy. Człowieku, dał byś te pieniądze na kolonie dla dzieci albo na zakład przetwórstwa Tak jak obiecałeś, maliny miały być po 10 zł. Tak obiecałeś u mnie w domu, a tu bibę dla PiS sobie robisz i jeszcze nie chcesz żeby mieszkańcy patrzyli tylko z daleka od ludzi.  Obłuda Panie wujcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co klamca moze obiecac???????!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest szok. Tyle kasy wpompowac w święto mleka, uczta dla dygnitarzy za tyle tysięcy. Człowieku, dał byś te pieniądze na kolonie dla dzieci albo na zakład przetwórstwa Tak jak obiecałeś, maliny miały być po 10 zł. Tak obiecałeś u mnie w domu, a tu bibę dla PiS sobie robisz i jeszcze nie chcesz żeby mieszkańcy patrzyli tylko z daleka od ludzi. Obłuda Panie wujcie
 bardzo ślicznie proszę o rozwinięcie i szczegóły,chętnie się zapoznam,pewnie inni też są ciekawi,jak to elita ma chlać gdzieś na boku za naszą kasę?!,chętnie z kumplami wdepniemy się pobawić,żołądki mamy jednakowe wszyscy,no chyba że wójt za swoje pieniążki to my nie z pisu wiemy że "nam się nie należy",ale jak gminny fundusz,z naszych podatków to i owszem,jak najbardziej,jako wyborcy nawet mamy obowiązek się integrować,to co:szwedzki stół byśmy wszyscy skorzystali!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyglądajcie się bacznie w niedzielę gdzie wujcio zaprowadzi swoich partyjnów kolegów i kolezanki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Święto miodu i mleka jest organizowane od dawna. Ludzie chcą się spotykać, wypić piwo, to jest normalne. Jak się zaprasza gości to wypada poczęstować obiadem, czyż nie ? Wysłuchajcie się dobrze ilu jest sponsorów tej imprezy, nie wszystko finansuje gmina. Bądźcie obiektywni, ci co krytykują też z pewnością przychodzą .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Święto miodu i mleka jest organizowane od dawna. Ludzie chcą się spotykać, wypić piwo, to jest normalne. Jak się zaprasza gości to wypada poczęstować obiadem, czyż nie ? Wysłuchajcie się dobrze ilu jest sponsorów tej imprezy, nie wszystko finansuje gmina. Bądźcie obiektywni, ci co krytykują też z pewnością przychodzą .
 opłaty podatki poszly w góre,my dzieciom za wszystkie atrakcje musimy zapłacic,wójt sobie i swoim dal podwyżki i nagrody,swoich gosci przyjmuje za nasze podatki to w *** mam taki obiektywizm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i ja też. to nie obiektywizm to obłuda.  ten wójt staje się śmieszny, przypomina mi swoją postawą faryzeuszów. Jak otrzymałam PiS ma podwyżka za śmieci, ścieki i wodę to odechcialo mi się imprez i zabawy. Malina po 3 zł, likwidują mi szkołę na Majdanie a ja mam się cieszyć Pan jest chyba chory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na dzieci masz pińćset plus :-) głosuj dalej na piśdzielców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdzę do pracy za granicę do Niemiec , Austrii , Anglii ale bardzo chętnie wracam teraz do Polski i tutaj zaczynam otwierać swój zakład pracy . Od tej chwili co PIS rządzi w Polsce wszystko zmienia się na lepsze . Po pierwsze jestem w swoim kraju który staje się normalny i pięknie się rozwija - powstają wspaniałe autostrady , zmienia się gospodarka ludzie mają dużo pracy . Tylko PIS może doprowadzić do tego żeby można powiedzieć takie słowa - "żeby Polska była Polską ". Kocham Polskę i będę zawsze głosował na PIS żeby uchronić ją przed zagładą niemiecką . A nadmienię jeszcze , że w innych krajach drożeje wszystko więcej niż w Polsce . Musimy również cieszyć się , że mamy takiego Prezydenta nasze Ojczyzny który tak pięknie zaprezentował się na wizycie w USA - chyba wszyscy jesteśmy z niego dumni .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet PiS nie jest z niego dumny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem czego się tak kłócicie o te szkoły? Nie lepiej jest rozbudować i wyposażyć 2 szkoły na całą gminę i ulepszyć transport do szkół i wszystkich miejscowości by dowozily dzieci i dorosłych? Bijecie pianę o szkoły które są sztucznie utrzymywane bez wysokiego poziomu nauczania. Przeglądając budżety z różnych lat nie było żadnego człowieka który by generował zysków same straty na bezpotrzebne inwestycje szkolne i inne pierdy... Pan C zaczął dług a Pan L jeszcze bardziej dopchna robiąc sobie kampanię... Pan P wkacu chce zacząć to spłacać likwidując największa dziurę budżetową czyli niepotrzebne szkoły i nauczycieli z miernymi wynikami kształcenia i już wielkie halo ludzi podpuszczanych przez przyjaciół nauczycieli i poprzednią władzę. Lecz ludzie pomyślcie chcecie mieć lepsza edukację i lepsze połączenie do centrum z każdej miejscowości czy żeby było tak jak jest teraz ? Czyli nijak Pan L miał projekt połączenia miejscowości z centrum ale skończyło się jedną jazda próbna i tyle. Czekam na Państwa opinie i proszę nie obrażać mam takie zdanie tylko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 33 z 66

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...