Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PORAŻKA WÓJTA Z ZAKRZÓWKA PRZY ODWOŁANIU SKARBNIKA

Utworzony przez Kamil, 11 stycznia 2019 r. o 14:34
Oj, chyba nie każdemu alkohol służy? No, widziałam jak sobie panowie popijali i dyskutowali... Wojcie, czy nie boli głowa od tego "mleka i miodu?" 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ja z pieskiem chodziłem po osiedlupodtruli się chłopcy i dużo gadali oj chyba za duzo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie od wódy to podobno od tego helu w tym balonie tak się robi Zobaczcie na zdjęciach którzy tak "latali" balonikami to chyba im to zaszkodziło i zrobili się rozmowni aż miło było posłuchać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ej wodzireje a może "dmuchniecie w balonika" Oj, chyba zaboli. A już niebawem fotki z tej słynnej libacji. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W niedzielę na stadionie przy alkoholu pojawiła się ważna informacja: w marcu 2019 roku wojt nie odpowiedział na pismo urzędu Marszałkowskiego w Lublinie i gmina Zakrzówek straciła kilka milionów złotych. Proszę o odpowiedź na to ważne dla mieszkańców pytanie?
 Jestem zainteresowana tą sprawą, proszę o szczegóły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W niedzielę na stadionie przy alkoholu pojawiła się ważna informacja: w marcu 2019 roku wojt nie odpowiedział na pismo urzędu Marszałkowskiego w Lublinie i gmina Zakrzówek straciła kilka milionów złotych. Proszę o odpowiedź na to ważne dla mieszkańców pytanie?
 Jak to?  Przecie w styczniu zatrudnił specjalistę od funduszy, Misiaczka Grubaska. Czyżby nie dopilnowal sprawy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może szykuja inwestycje na miare słynnej odbudowy zalewu zakrzowskiego,kto pamięta osoby zaangażowane w ten projekt,kto pamieta ile kasy wciągneło to błoto,ile piachu radny sie ,,nawoził "zeby było tak pieknie teraz,to był interes dopiety na ostatni guzik,pare osób ta inwestycja postawiła na nogi,czas na nastepny efektowny projekt,ten zgrany zespół chyba ma jakis projekt co utrze nosa niedowiarkom,darmo sie nie sponsoruje biby niedzielnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, mają już kończa projekt budowy chałupy dla wójta zobaczymy kto będzie piasek wozil  Będziemy wszyscy podziwiali nowa inwestycje w Zakrzowku 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak mu się bibka spodobała że już na sierpień Dożynki zaplanował. Kolejne tysiące pójdą na balety i przejedznie a przetwórni owoców jak nie było tak nie ma. A domu opieki społecznej jak nie było tak nie ma. A zaklinal się że to wszystko zrobi. A tu patrzcie chleje po nocach z urzędnikami i głupoty wygaduje. Mi już brakuje słów na to wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzisiaj w OPS zasłyszałam, że w urzędzie zginęło jakies pismo strażackie i oskarżają jednego z urzędników czy ktoś wie o co chodzi? To jedyne forum gdzie można dowiedziec się prawdy, bo w urzędzie paranoja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem bardzo wyrozumiały co do rządów obecnego wójta,ale ta sytuacja to przegięcie,oto chcieliśmy zjeść lodów włoskich i lodów nie ma w Zakrzówku,jak dla nas to były smaczne lody i wielka szkoda że lokal nieczynny,za Lemiechy były lody,za Potockiego zostały te ze sklepu,lody włoskie takie jak w tamtym roku lub za czasów Krusińskiej wróćcie do Zakrzówka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak cała straż w Zakrzowku postawiona na nogi bo w urzędzie straszą Prokuratora. I jak się nie znajdzie to będzie gorąco,  podobno sama sekretarz wszczęła śledztwo  w tej sprawie. Czekamy na akt oskarżenia ona lubi po cichu wręczyć wypowiedzenia.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesli sekretarz wszczela dochodzenie to sprawa sie "rozmyje',bo do czego sie wezmie to spartoli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W niedzielę na stadionie przy alkoholu pojawiła się ważna informacja: w marcu 2019 roku wojt nie odpowiedział na pismo urzędu Marszałkowskiego w Lublinie i gmina Zakrzówek straciła kilka milionów złotych. Proszę o odpowiedź na to ważne dla mieszkańców pytanie?
Jak to? Przecie w styczniu zatrudnił specjalistę od funduszy, Misiaczka Grubaska. Czyżby nie dopilnowal sprawy?
 No to pytaj w gminie a nie na jakims forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko że pani sekretarz w gminie nic nie można się dowiedzieć a urzędnicy mówią ze pani Karolina często na tym forum spędza czas i niektóre wpisy bardzo na nią działają. A te już ponad 610 tysięcy odsłon świadczy że forum jest tez popularne. Pani Karolino, proszę nie oskarżać nikogo za rzeczy których nie popełnił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na temat straty funduszy na modernizacje wodociagow nikt w urzedzie nie pisnie slowka bo go zaraz zwolnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....dzoszła do mnie wiadomość od zaufanej osoby wójta ze byly takie delikatne momemnty w urzędzie ze jaśnie panujący nam wójt chciał już rezygnować z urzędu. współpracownicy byli bardzo zmieszani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znakomicie rozumiem wójta,wiadomo każdy obiecuje przed wyborami na max,to normalne i chamstwem jest jakiekolwiek oczekiwanie na spełnianie tych bajek,dorośli wszak wybierali!,miała być kasa,taniec,dziewice i śpiew przez całą kadencję co też dziekan gwarantował!!!,że zakrzowiacy nie dorośli do wielbienia Wielkiego Mzimu to jak to tak?!,gdzie czerwone dywany,płatki kwiatów pod stopy Mzimu,ordery i uwielbienie?,albo są jakieś zasady albo bym zabrał swoje zabawki i idę do swojej piaskownicy,dorośniecie to pozwolę się wielbić,wielbić kuźwa a nie oczekiwać,żądać,wymagać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"zmieszani"to byli ci co mu tak "swietnie"doradzaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak mu doradzają, że przez brak odpowiedzi na pismo Urzędu Marszałkowskiego stracili dotację na modernizację wodociągow i kanalizacji. Dziś potwierdziła to jedna z pracownic urzędu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 38 z 66

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...